Filmozercy.com | Forum
Szukam filmu - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Pozostałe (https://forum.filmozercy.com/dzial-pozostale--16)
+--- Dział: Na luzie (https://forum.filmozercy.com/dzial-na-luzie)
+--- Wątek: Szukam filmu (/watek-szukam-filmu)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


RE: Szukam filmu - Wolfman - 07-06-2017

Jeśli lubisz bezdomnych murzynów na których ktoś poluje to obejrzyj Noc oczyszczenia 1


RE: Szukam filmu - DaveM - 07-06-2017

Myślę, że może Ci chodzić o film: SURVIVING THE GAME, polski tytuł GRA O PRZEŻYCIE [1994], z Icem-T, Rutgerem Hauerem


RE: Szukam filmu - Emdziu - 07-06-2017

(07-06-2017, 14:24)DaveM napisał(a):  Myślę, że może Ci chodzić o film: SURVIVING THE GAME, polski tytuł GRA O PRZEŻYCIE [1994], z Icem-T, Rutgerem Hauerem

Tak dokladnie o ten film mi chodzilo . Dziekuje Wink


Szukam filmu o... - retsam - 18-06-2017

Szukam filmu a dokładnie była to komedia romantyczna albo komedio dramat.

Własciciel firmy/wspołwłasciciel, którego zdradziła żona z producentem filmowym czy to był reżyser nie pamiętam dokładnie.

U tego własciciela mieszkał też jego ojciec który był trochę stuknięty była scena jak przyszli do domu i ten tańczył nago przy takim dużym akwarium.

Na końcu chyba się zeszli.


RE: Szukam filmu - Kapitan_kusiak - 21-06-2017

(02-04-2017, 08:29)bezi1123 napisał(a):  Szukam filmu. W którym facet miał sie żenić z kobieta ktora do niego nie pasowala. Dlatego jego kolega i trener footballu amerykanskiego ja porywaja. I z tego co jeszcze pamietam okazuje sie ze ten trener jest gejem.  I film sie konczy ze ten facet zeni sie z ta odpowiednia jego kolega zeni sie z jego byla narzeczona a ten trener z jakims facetem.

Pff ... "Twarda laska" z Jasonem Biggsem i Amandą Peet, a trenera-geja gra nieśmiertelny R. Lee Ermey. Cool


Szukam filmu - pietia172 - 13-07-2017

Szukam filmu-fabuła podobna do MADMAX-a, rzecz się dzieje na opustoszałych terenach,pustyni...zaczyna się tak- samochodem podróżuje para-dziewczyna ma wryz jak "brudnowłosa"Smile i jakies niebieskie kosmyki i nietypowy makijaż, docierają chyba na stację benzynową gdzie jej chłopak zostaje ugryziony przez kogos i zarażony...ona powinna go zabić,ale tego nie zrobiła. Więcej grzechów nie pamiętam.Smile


Szukam filmu - Asshtonowa - 19-07-2017

Błagam o pomoc.
Poszukuje filmu, który oglądałam dwa lata temu w wakacje, chyba na HBO. Leciał on bardzo późno w nocy, prawie nad ranem więc nie pamiętam go zbyt dokładnie. Film opowiadał o chłopaku i dziewczynie, którzy mieszkali razem ale niestety nie pamiętam czy było to rodzeństwo czy może para. Do tej dziewczyny przyjechał w odwiedziny jakiś facet i ten "brat" go nie lubił. Przez przypadek zwalił go z drabiny i myślał, że go zabił. Nie pamiętam za bardzo co było dalej, oprócz dwóch scen.
1. Ta "siostra" podawała żarcie psom lub kotom i brat myślał, że to zmielone ciało tamtego gościa.
2. Na końcu okazało się, że oni robili sobie z tego brata żarty, i ten facet, który miał nie żyć przebrał się za jakąś starą babkę.
Mam nadzieje, że ktoś zna ten film i skojarzy go po tym opisie.


RE: Szukam filmu o... - popert70 - 14-09-2017

Coś mi świta, ale musze chwile poszperać. Dam znać!


RE: Szukam filmu - DaveM - 15-09-2017

(19-07-2017, 14:06)Asshtonowa napisał(a):  Błagam o pomoc.
Poszukuje filmu, który oglądałam dwa lata temu w wakacje, chyba na HBO. Leciał on bardzo późno w nocy, prawie nad ranem więc nie pamiętam go zbyt dokładnie. Film opowiadał o chłopaku i dziewczynie, którzy mieszkali razem ale niestety nie pamiętam czy było to rodzeństwo czy może para. Do tej dziewczyny przyjechał w odwiedziny jakiś facet i ten "brat" go nie lubił. Przez przypadek zwalił go z drabiny i myślał, że go zabił. Nie pamiętam za bardzo co było dalej, oprócz dwóch scen.
1. Ta "siostra" podawała żarcie psom lub kotom i brat myślał, że to zmielone ciało tamtego gościa.
2. Na końcu okazało się, że oni robili sobie z tego brata żarty, i ten facet, który miał nie żyć przebrał się za jakąś starą babkę.
Mam nadzieje, że ktoś zna ten film i skojarzy go po tym opisie.

Myślę, że chodzi Ci o film ŚNIADANIE DLA PSA Smile http://www.filmweb.pl/film/%C5%9Aniadanie+dla+psa-2007-358106


RE: Szukam filmu - imaphroditeeee - 18-09-2017

Szukam filmu, niestety mam bardzo niewiele informacji.. Stary, polski film, ale już w kolorze więc można założyć lata 70-80. Głównym punktem zaczepienia jest początek filmu, mianowicie był tam motyw lalek, marionetek. Z tego co pamiętam tytuł lub nazwa studia filmowego także była związana z lalkami. Był jakiś wątek miłosny i wojenny, akcja nie mogła dziać się w ówczesnych czasach ze względu na wygląd postaci żeńskiej - była ubrana w starą suknię a'la XIX wiek. Aktor grający jedną z głownych albo główną rolę był dosyć podobny do Mariana Kociniaka w "Janosiku". Co jeszcze może być ewentualnie istotne - film leciał albo na tvp 1 albo na tvp 2 w wakacje tego roku późno w nocy. Proszę o pomoc :<