Filmozercy.com | Forum
Szukam filmu - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Pozostałe (https://forum.filmozercy.com/dzial-pozostale--16)
+--- Dział: Na luzie (https://forum.filmozercy.com/dzial-na-luzie)
+--- Wątek: Szukam filmu (/watek-szukam-filmu)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


RE: Szukam filmu - matrxone - 14-01-2018

byl to film o chwili przed popelnieniem samobojstwa dziewczyna buntowniczka skejterka szuka tajemniczego chlopaka graficiarza grafitti pojawia sie na murach jakby z drugiej strony zycia a dziewczyna wreszcie staje na krawedzi okna i walczy krok po kroku z popelnieniem samobojstwa pamietam ze film czesciowo byl animacja z gory dzieki za pomoc


Poszukiwanie film o kopiowaniu organów - JoanWn - 31-01-2018

Szukam filmu w tematyce kopiowania organów. Fabuła jest mniej więcej taka: jest mężczyzna, który prawdopodobnie zabił albo trzy córki pewnego doktora albo jedną zabił trzy razy. W ramach zemsty(czy innego zbiegu okoliczności) ten morderca trafia do doktora, a ten przeprowadza na nim kopiowanie organów, robi to aż trzy razy i za każdym razem ten morderca umiera. A później pamiętam, że ucieka przez las w takiej białej koszuli nocnej. A na końcu chyba doktor mu wybacza ale tego nie jestem pewna. Z góry dziękuję za pomoc ?


Szukam Filmu już z rok - bartekpelcu - 19-02-2018

Witam,
Chciałbym skorzystać z pomocy tej strony żeby znaleść filmy który byl super ale mam z nim tylko wsponienia Sad
A WIĘC
-Akcja działa się gdzieś powiedzmy w trakcie zimy, nie wiem moze na syberii
- Była tam garstka ludzi no i były tam z nimi jakies stwory
-Które zmieniały sie w ludzi, czyli taka sekwencja ten potwór zabijał człowieka i sie w niego zamieniał mial jego świadomosc i tak dalej ale mozna bylo go po czyms rozpoznać.
-akcja konczyla sie tak ze przezyl tylko jeden czlowiek przylecial do niego helikopte, zabrał go i strzelał do psa (bo ten potwór był zamieniony w tego psa)
I w sumie to tyle co pamiętam PROSZE O POMOC

To był horror, no i ten potwór wyglądał tak jak czlowiek tylko ze mial tam po pare rąk i nóg w wgl i jak pamiętam to był straszny xdd


RE: Szukam Filmu już z rok - Juby - 19-02-2018

Coś. Tylko nie Carpentera z 1982, tylko jego prequel z 2011 roku o takim samym tytule.


RE: Szukam Filmu już z rok - bartekpelcu - 19-02-2018

(19-02-2018, 21:11)Juby napisał(a):  Coś. Tylko nie Carpentera z 1982, tylko jego prequel z 2011 roku o takim samym tytule.

Jezus maria jak ja Ci dziękuje <3333333333333333333
jesteś mistrzem


szukam Filmu - picupiotr3 - 05-04-2018

Witam szukam od paru dni Filmu ( ponieważ zapomniałem nazwy)

Film może zbyt ambitny nie jest ale dawno go nie oglądałem i chciałbym go zobaczyć

mianowicie :

Historia filmu mniej więcej opowiada o facecie który jeździł kosiarką na Stadion był "nosiwodą" następnie został członkiem zespołu
i musiał iść do szkoły
ps : pamiętam że jego mama bardzo była przeciwna temu żeby on grał w football
pamiętam też że w filmie była jakaś akcja z Aligatorem


reszty nie znam
mam nadzieję że mi pomożecie bo ja już nie wiem gdzie mam szukać Sad


RE: szukam Filmu - robsonm1978 - 05-04-2018

Może chodzi o film Kariera frajera z Adamem Sandlerem


RE: szukam Filmu - picupiotr3 - 05-04-2018

(05-04-2018, 19:11)robsonm1978 napisał(a):  Może chodzi o film Kariera frajera z Adamem Sandlerem


Tak <3 dziękuje Smile <3


RE: Szukam filmu - AndrzejWiertara - 05-04-2018

Szukam dwóch filmów

1) Człowiek z brodą jeździ takim a'la pomarańczowym Volvem mści się za spalenie bliskich i pamiętam scenę jak wlewa jednemu z kolesi beton do ust rozwierając je jakimś ochraniaczem na zęby. Film podobny do Człowiek w Ogniu.

2) Stary film, oglądałem go b. dawno, ukraiński albo ruski bodajże, druga wojna światowa, dwójka młodych ludzi trafia do jakiegoś ośrodka, jeden z nich to grubasek, potem ten chudszy się bije z tymi którzy ich cały czas gnoją i bodajże zakochuje się w sprzątaczce czy coś w ten deseń.


RE: Szukam filmu - Pai-Chi-Wo - 07-04-2018

taki film;
złapali go i mieli zabić, a to chyba była głowna rola, zamiast tego zakopali go na pustyni tak że tylko głowa wystawała... i przypełzał wąż...
?