Filmozercy.com | Forum
Szukam filmu - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Pozostałe (https://forum.filmozercy.com/dzial-pozostale--16)
+--- Dział: Na luzie (https://forum.filmozercy.com/dzial-na-luzie)
+--- Wątek: Szukam filmu (/watek-szukam-filmu)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


RE: Szukam filmu - Pai-Chi-Wo - 30-12-2018

(29-12-2018, 18:43)Nfsfan83 napisał(a):  Steel Dawn (1987)
Przeglądnąłem kadry i nie mam pewności że to oglądałem, Jeśli jest tam taki motyw to obejrzę.


Film Wojenny - parias28 - 27-01-2019

Witam.poszukuje filmu wojennego o ucieczce Rosjan którzy współpracowali z Niemcami do Szwajcarii bodajże .Film kończy się scena gdzie pociąg staje w polu i powracających żołnierzy rozstrzelają ale samej sceny nie ma.Dziękuję za pomoc


RE: Szukam filmu - Kris - 11-09-2019

Taki film mi wpadł do głowy - oglądałem go może w na przełomie lat 80/90 w telewizji.
Film raczej z gatunku awanturniczo-przygodowo-sensacyjnego. Akcja działa się pewnie gdzieś w latach 60-80, częściowo na Morzu Śródziemnym, pamiętam wydobywanie jakichś artefaktów i posągów z dna morskiego i mówiono coś o Wenus z Milos. Pewnie wątkiem był przemyt antyków, ale niekoniecznie.
Może komuś coś się też przypomni...


RE: Szukam filmu - Mister Tadeo - 11-09-2019

Może chodzi o "Tylko dla twoich oczu" ("For Your Eyes Only", 1981), czyli Bonda z Rogerem Moore'em?


RE: Szukam filmu - Kris - 11-09-2019

(11-09-2019, 16:49)Mister Tadeo napisał(a):  Może chodzi o "Tylko dla twoich oczu" ("For Your Eyes Only", 1981), czyli Bonda z Rogerem Moore'em?
Heh, raczej nie, Bonda dobrze znam, poza tym nie leciał w TV przed 1990 r Wink


RE: Szukam filmu - Pai-Chi-Wo - 26-09-2019

Słucham wywiadu ze Snowdenem i własnie przypomnialem sobie ze powstal podobny film. Jest typek z jakiegos dziwnego kraju i leci on gdzies samolotem.
W czasie miedzyladowania jego kraj przestaje istniec i jego paszport przestaje byc wazny. Oznacza to ze typek utknał na lotnisku, nie moze ani poleciec ani
nawet wyjsc z budynku lotniska bo nie ma paszportu. Wiec koczuje tam. Co to za film?


RE: Szukam filmu - Gieferg - 26-09-2019

Terminal.


RE: Szukam filmu - Pai-Chi-Wo - 26-09-2019

(26-09-2019, 23:30)Gieferg napisał(a):  Terminal.
bullseye


RE: Szukam filmu - piti198 - 09-11-2019

Nie pamiętam tytułu filmu, najpewniej włoskiego albo francuskiego. Jakaś nauczycielka albo guwernantka przyjeżdża do jakiejś posiadłości albo zamku w małym miasteczku uczyć/zajmować się dziećmi jakichś bogaczy czy tam ludzi z wyższych sfer. Nawiązuje relację z jakąś pracownicą poczty albo bibliotekarką, przed którą ostrzegają ją rodzice tych dzieci, którymi się zajmuje. Na koniec pod wpływem tej jej nowej "koleżanki" zabijają ze strzelb najpierw ojca tych dzieci, a potem matkę z dziećmi. Umawiają się przed bramą tej posiadłości, bo ta nauczycielka ma zostać, żeby się spakować, czy coś, a ta druga babka wyjeżdża samochodem. Potem ta nauczycielka wychodząc doznaje szoku dowiadując się że ta jej "koleżanka" miała wypadek i nie żyje, a koniec filmu jest niewiadomą czy zrezygnowana z powodu śmierci tej "koleżanki" ta nauczycielka przyznaje się do zabójstwa czy dalej idzie zaszokowana tą sytuacją.


RE: Szukam filmu - Juhas - 09-11-2019

W kleszczach lęku?