Filmozercy.com | Forum
Kolekcja Verraxa - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Nasze kolekcje (https://forum.filmozercy.com/dzial-nasze-kolekcje)
+--- Wątek: Kolekcja Verraxa (/watek-kolekcja-verraxa)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Kolekcja Verraxa - Verrax - 30-12-2016

"Przyjąć do wiadomości" bardziej kojarzy mi się z informacją o nagłej chorobie, i jest to chyba dosyć dziwny dobór słów w sytuacji gdy chodzi o przepłacenie 7 złotych. Tongue Film wart kasy, przyszłości niestety jeszcze nie umiem przewidywać, kupon i tak trzeba było na coś zużyć, no a kroci nie wydałem. Będę żył. Big Grin


RE: Kolekcja Verraxa - Verrax - 20-01-2017

Styczeń:

[Obrazek: QWATGPYl.jpg]    

[Obrazek: NQnbfrcl.jpg]

Trzy części Szklanej Pułapki i Deadpool - łącznie 110 zł, Saturn. Dalszy ciąg korzystania z promocji "Drugi Blu-Ray za 10 zł". Początkowo miałem w planach kupno zestawu wszystkich części Szklanej Pułapki, ale koniec końców: 1) piątki chyba nie zamierzam już nigdy w życiu oglądać 2) bez dodatkowego dysku DVD jakoś sobie poradzę 3) czwartą część mogę dokupić sobie tanio w każdym momencie 4) trzy pierwsze części kosztowały mnie teraz zaledwie po ~25-30 złotych. No a Deadpool do kolekcji tak czy siak musiał kiedyś wpaść. Tongue



[Obrazek: PfME2FDl.jpg]

Las Vegas Parano - 5,5 € i Droga do Zatracenia - 6 €, Amazon.de. Całkiem fajne obniżki na niemieckim Amazonie, dodatkowo oba tytuły są z polską wersją językową. Las Vegas Parano ma tutaj napisy, a Droga do Zatracenia napisy oraz lektora.



[Obrazek: W0XTHCHl.jpg]

American Hustle - 35 zł i Przekręt - 35 zł, Media Markt. Efekt kolejnej już promocji filmów od Imperiala, oba tytuły miałem już dłuuugo na swojej liście zakupowej - no i nareszcie się doczekały miejsca w kolekcji. Tongue



[Obrazek: jpVanS9l.jpg]

V jak Vendetta - 20 zł, Saturn oraz Ciekawy Przypadek Benjamina Buttona - 15 zł, OLX. Vendetta to jedyna chyba dostępna sztuka wyłapana z internetowego outletu Saturna, a Button to nowy, zafoliowany egzemplarz który ktoś sprzedawał za grosze na znanym wszystkim portalu ogłoszeniowym.


[Obrazek: jNI4NL9l.jpg]

Zootropolis - 13 €, Zavvi.de i Robin Hood - 30 zł, Empik. Steelbook Zwierzogrodu ostatnio spadł w Zavvi do ludzkiej ceny, więc od razu zagościł w kolekcji. No i podobnie jak Robin Hood, jest to kolejny dodatek do powoli rosnących zbiorów animacji Disneya.

[Obrazek: BRt4OTkb.jpg] [Obrazek: HxsJ4Zkb.jpg] [Obrazek: PjfbO6ub.jpg]


RE: Kolekcja Verraxa - Mefisto - 20-01-2017

czy tył jest wypukły tego Zoo?


RE: Kolekcja Verraxa - czuubakka - 20-01-2017

Przekręt, Las Vegas Parano, Road to, super zakupy. Też muszę te filmy przenieść na początek zakupowej listy.


RE: Kolekcja Verraxa - Wolfman - 20-01-2017

(20-01-2017, 17:53)Mefisto napisał(a):  czy tył jest wypukły tego Zoo?

Z tego co pamiętam to nie jest.


RE: Kolekcja Verraxa - legolas91 - 20-01-2017

Nie ma co ukrywać że masz teraz komplet Szklanej pułapki :p Też mam tylko te części , 4 i 5 może kiedyś postawie na półce jak trafię za max 10 zł ^^


RE: Kolekcja Verraxa - kondzioff - 20-01-2017

Co do Las Vegas Parano, tę naklejkę z wiekiem bez problemu da się odkleić Smile?


RE: Kolekcja Verraxa - Verrax - 20-01-2017

(20-01-2017, 17:53)Mefisto napisał(a):  czy tył jest wypukły tego Zoo?

Nope, nic w tym steelbooku wypukłe nie jest.

(20-01-2017, 18:32)czuubakka napisał(a):  Przekręt, Las Vegas Parano, Road to, super zakupy. Też muszę te filmy przenieść na początek zakupowej listy.

Polecam, wszystkie z nich to świetne tytuły do których chętnie wracam. Szczególnie warto zainteresować się ich kupnem teraz, bo aktualne ceny są chyba jak dotąd najniższe.

(20-01-2017, 19:29)legolas91 napisał(a):  Też mam tylko te części , 4 i 5 może kiedyś postawie na półce jak trafię za max 10 zł ^^

Czwórka nawet mi się podobała, i byłbym za nią skłonny dać nawet więcej niż dychę. Tongue Za to piątej części do kolekcji nie dołączę już chyba nigdy, nawet uzupełnianie serii raczej mnie do tego nie zmusi.

(20-01-2017, 21:15)kondzioff napisał(a):  Co do Las Vegas Parano, tę naklejkę z wiekiem bez problemu da się odkleić Smile?

Nie, odkleić się nie da (bo to nie naklejka, a druk), po prostu okładka jest dwustronna - po jej odwróceniu masz wersję bez kodu kreskowego i ograniczeń wiekowych. Podobnie jest z wydaniami od Paramountu (przykład można zobaczyć w jednej z moich aktualek na poprzedniej stronie). Ot, sprytny sposób na obejście wymogu względem niemieckich wydawców, wymuszającego drukowanie tych paskudnych ograniczeń wiekowych na okładkach. Niestety filmy od Warner Bros. i 20th Century Fox już takiego "bajeru" nie posiadają.


RE: Kolekcja Verraxa - kondzioff - 20-01-2017

(20-01-2017, 21:58)Verrax napisał(a):  Nie, odkleić się nie da (bo to nie naklejka, a druk), po prostu okładka jest dwustronna - po jej odwróceniu masz wersję bez kodu kreskowego i ograniczeń wiekowych. Podobnie jest z wydaniami od Paramountu (przykład można zobaczyć w jednej z moich aktualek na poprzedniej stronie). Ot, sprytny sposób na obejście wymogu względem niemieckich wydawców, wymuszającego drukowanie tych paskudnych ograniczeń wiekowych na okładkach. Niestety filmy od Warner Bros. i 20th Century Fox już takiego "bajeru" nie posiadają.
No właśnie coś mi nie pasowało, bo wszędzie widziałem że nie da się tego pozbyć, a tu nagle taka niespodzianka. Wielkie dzięki za tę informację, nie wiedziałem o tym, a to jedyne co odrzucało mnie od wydania niemieckiego.


RE: Kolekcja Verraxa - misfit - 20-01-2017

(20-01-2017, 21:58)Verrax napisał(a):  Nie, odkleić się nie da (bo to nie naklejka, a druk), po prostu okładka jest dwustronna - po jej odwróceniu masz wersję bez kodu kreskowego i ograniczeń wiekowych. Podobnie jest z wydaniami od Paramountu (przykład można zobaczyć w jednej z moich aktualek na poprzedniej stronie). Ot, sprytny sposób na obejście wymogu względem niemieckich wydawców, wymuszającego drukowanie tych paskudnych ograniczeń wiekowych na okładkach. Niestety filmy od Warner Bros. i 20th Century Fox już takiego "bajeru" nie posiadają.

Ano, dobry patent. Szkoda, że tak rzadko spotykany w UK Smile
W DE dwustronne okładki bez oznaczeń wiekowych stosuje też Studio Canal i większość niemieckich wydawców (np. Concorde, Universum, Ascot, Splendid, Koch Media). Sony - niestety nie.