Filmozercy.com | Forum
Kolekcja Verraxa - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Nasze kolekcje (https://forum.filmozercy.com/dzial-nasze-kolekcje)
+--- Wątek: Kolekcja Verraxa (/watek-kolekcja-verraxa)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Kolekcja Verraxa - Verrax - 19-10-2017

Mały wrześniowo-październikowy up:

[Obrazek: BRGzZz0l.jpg]

Ave, Cezar!, oraz Zwierzęta Nocy - Promocja "2 za 50 zł", Saturn. Zwierzęta Nocy próbowałem wyczaić kilka razy za te ~25 zł w promocji na Empik.com, ale jakoś nigdy nie udało mi się zdążyć (albo to produkt był niedostępny, albo zamówienia nie można było zrealizować, albo cena podskoczyła). No ale jak widać nie było się czym martwić, bo cykliczna Saturnowo-MediaMarktowa promka od Filmostrady przyszła mi z pomocą. Cezara wziąłem na doczepkę, ale to również całkiem przyjemne filmidło.

[Obrazek: z0ppA5Cl.jpg]

Gwiezdne Wojny - Historie: Łotr 1  - 50 zł, oraz Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów - 60 zł, Merlin. Oba filmy już od dawna miały trafić do kolekcji, i czekały tylko na fajną obniżkę cenową - a taka miała miejsce niedawno na Merlin.pl. Mimo że po grafikach poglądowych nie byłem co do niego przekonany, to w rzeczywistości całkiem ładny jest ten limitowany slipcover do Łotra. Wink

[Obrazek: w1KBbpKm.jpg] [Obrazek: 8VRKkxOm.jpg] [Obrazek: Jh1dcSNm.jpg] [Obrazek: Ok4AxHlm.jpg] [Obrazek: SgwOouSm.jpg] [Obrazek: RIhmDRzm.jpg]

Łowca Androidów - Edycja Jubileuszowa z okazji 30 Rocznicy - 70 zł, OLX. Akurat przy okazji premiery sequela, przypomniało mi się że wciąż brakuje mi tego filmu w kolekcji. Początkowo planowałem kupić zwykłe wydanie z Premium Collection, ale lekko zmieniłem plany - na OLX udało mi się wynaleźć to francuskie, 4 płytowe wydanie kolekcjonerskie w całkiem przystępnej cenie (i przy okazji w folii). W środku mamy 4 płyty (3x BD, 1x DVD), mini-artbook w twardej oprawie i wepchany trochę na siłę samochodzik (kolejny w mojej kolekcji, obok trzech pojazdów z EK The Dark Knight Trilogy - nie wiem po co mi one Big Grin). Samo opakowanie jest dosyć sporawe, i trochę niepraktyczne - a sam materiał z którego jest zrobione, czyli zwyczajny (i podatny na uszkodzenia) karton, też raczej nie zachęca. Z uwagi na to co znajdziemy w środku, to polska cena tego wydania jest lekko szalona, i za te 200-250 zł raczej nikomu bym go nie polecił... no ale za okolice stówki, to już sprawę można przemyśleć. Tongue


RE: Kolekcja Verraxa - Wolfman - 19-10-2017

Brytyjskie były tańsze na wyprzedaży więc nic specjalnego. Sam wiesz, że Władcę pierścionków z Uk w "książce" można wyrwać za 70 zł, a wystarczy, że jest Pl to dadzą 300. Dziwię się , że nie zdążyłeś w Empiku, bo trwało to długo zanim się wyprzedało. Sam film jest rozczarowujący, a główny bohater słabo pasuje do tej roli. Nie przeskakujesz na 4k?


RE: Kolekcja Verraxa - Verrax - 19-10-2017

Dunno, dwa razy próbowałem zamówić ten film w Empiku (najpierw jakoś dzień/dwa po rozpoczęciu się promki, drugi raz jak później wrócił na stronę) i za każdym razem dostawałem maila o tym że nie mogą zrealizować zamówienia. Może mam pecha.

A co do 4K, to w najbliższym czasie raczej nie. Ewentualnie ogarnę sobie Xboxa One S (bo aktualnie można dostać go za śmieszne pieniądze), i będę sobie kupował pojedyncze tytuły w UHD - np. te, które na BD mają Region Locka i nie są dostępne w Europie (zremasterowany Leon Zawodowiec, Piąty Element, etc.). Podmiany filmów w kolekcji na bank nie będzie, TV też zmieniać nie zamierzam - bo mój status jeszcze raczkującego studenta na to nie pozwala. Big Grin Konkretne sprzętowe zakupy to raczej w przyszłości, jak osiądę stricte na swoim - no ale wtedy to będziemy mieli już nowe formaty i technologie. Wink


RE: Kolekcja Verraxa - Wolfman - 19-10-2017

(19-10-2017, 20:16)Verrax napisał(a):  Konkretne sprzętowe zakupy to raczej w przyszłości, jak osiądę stricte na swoim - no ale wtedy to będziemy mieli już nowe formaty i technologie.
Miejmy nadzieję ,że to nie będzie za 10 lat i zdążysz na 4k Wink. W sumie chyba wiesz, że Blade runner w 4k z Uk ma PL i kupisz go za niecałą 100.


RE: Kolekcja Verraxa - Verrax - 19-10-2017

Yup, widziałem. Ale w sumie jakbym brał się za kupowanie tego filmu na UHD, to kupiłbym sobie to wydanie specjalne (limitowane?) w digipacku, bo jest całkiem atrakcyjne wizualnie, ma dwie bonusowe płyty + ten sam fajny mini-artbook co kolekcjonerka. No ale jako że na razie mógłbym sobie co najwyżej pokręcić tą płytą 4K na palcu, to nie czułem potrzeby dopłacania ~100 zł. Tongue


RE: Kolekcja Verraxa - Mierzwiak - 19-10-2017

Dodają do Blade Runnera na UHD telewizor i odtwarzacz gratis? Smile


RE: Kolekcja Verraxa - shaman72 - 19-10-2017

Gwiezdne Wojny - Historie: Łotr 1, też nabyłem to wydanie.Bardzo sympatycznie wygląda, no i cenowo ok.


RE: Kolekcja Verraxa - Verrax - 01-12-2017

Listopad:

[Obrazek: bm95tV5l.jpg]

Chinatown, Mission Impossible 3, oraz Egzorcysta  - 3 za 15 euro, Amazon.it. Całkiem przyjemna promocja na włoskim Amazonie, która w końcu umożliwiła mi dodanie do kolekcji trzeciej części MI (której z jakiegoś powodu Imperial nie wydał w Polsce). Oprócz tego wskoczyła dwupłytówka Egzorcysty, oraz Chinatown - kolejny tytuł który nie ujrzał u nas światła dziennego. MI:3 oraz Egzorcysta (tylko na płytce z wersją reżyserską) mają tutaj polską wersję językową.

[Obrazek: PPGi1Sll.jpg]

Nienawistna Ósemka, Nice Guys oraz Sicario - 19,99 zł każdy, Saturn/MM. Efekt niezwykle popularnej promocji Monolithu, której raczej nie trzeba tutaj nikomu przedstawiać. Była to całkiem dobra okazja na pozyskanie tych ich wydań w jedynej słusznej cenie. Tongue Stosunkowo upierdliwy jest fakt że w Sicario i Nice Guys nie można wyłączyć napisów, ale za taką cenę szkoda mi było odpuścić zakupu - akurat będzie do seansów z familią/znajomymi.

[Obrazek: YPQC1iQl.jpg]

Mad Men: The Complete Collection - 45 euro, Amazon.fr. Brytyjskie, kolekcjonerskie wydanie z wszystkimi sezonami serialu Mad Men, czyli tegoroczny zakup Black Fridayowy. Big Grin Od dawna chciałem mieć ten serial w kolekcji, no i nadeszła fajna okazja - wyszło po jakieś ~30 zł za sezon. W środku są 22 płyty z odcinkami serialu oraz materiałami dodatkowymi, a także bonusowa 23 płyta z trzema godzinami różnego rodzaju making-ofów - ekskluzywna dla tego wydania. Całość zamknięta jest w ładnej i sporej rozmiarowo książce, przypominającej trochę Potterowe Hogwart's Collection. Na samym końcu książki znajduje się też koperta z kilkoma dodatkami: przewodnikiem po odcinkach, replikami listów oraz kilkoma fotosami i grafikami.

[Obrazek: wwagxxTm.jpg] [Obrazek: LF2XRKCm.jpg] [Obrazek: 2DfNSE5m.jpg] [Obrazek: p4w38inm.jpg] [Obrazek: 0BLhxqam.jpg] [Obrazek: 7aSJZvJm.jpg][Obrazek: nnL2joLm.jpg] [Obrazek: FZ8K9Bpm.jpg] [Obrazek: kcY1LVbm.jpg] [Obrazek: Y0m56Trm.jpg] [Obrazek: EGlRj7lm.jpg] [Obrazek: Mgr0NIpm.jpg] [Obrazek: IHcbamhm.jpg]


RE: Kolekcja Verraxa - Marioo - 01-12-2017

Ile płyt zawiera M:I-3 ?


RE: Kolekcja Verraxa - Verrax - 01-12-2017

Niestety tylko jedną - dwupłytówki tego tytułu to już chyba faktycznie relikt przeszłości. :/