Filmozercy.com | Forum
Kolekcja Verraxa - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Nasze kolekcje (https://forum.filmozercy.com/dzial-nasze-kolekcje)
+--- Wątek: Kolekcja Verraxa (/watek-kolekcja-verraxa)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Kolekcja Verraxa - Verrax - 22-02-2016

Luty przyniósł:

[Obrazek: btWuR37l.jpg]

Kingsman: Tajne Służby - 50 zł, oraz Marsjanin - 60 zł, Saturn. Nie miałem planów kupowania "Marsjanina" na premierę, ale akcja promocyjna na wersję 2D w Saturnie/MM zrobiła swoje.


[Obrazek: LOkgoA2l.jpg]

Jak Wytresować Smoka 2 - 50 zł, Kung Fu Panda 2 - 40 zł, oraz Toy Story 3 - 25 zł, Saturn.



[Obrazek: JlAsNqAl.jpg]

Ex Machina - 60 zł, Empik i Whiplash - 12 £, oraz Fargo - 9 £, Zavvi. Na "Whiplash" czaiłem się już od dawna (ale zaporowe ceny amaraya w Polsce skutecznie odciągały mnie od kupna), więc jak tylko steel pojawił się znów w ofercie Zavvi (przy okazji w o wiele niższej cenie) to trafił do kolekcji. "Fargo" wpadło przy okazji, a "Ex Machina" to spontaniczny zakup na którym się nie zawiodłem. Świetnie zrealizowane kino. Tongue


Dodatkowo mała znajdźka:

[Obrazek: XS3CPaIl.jpg]

Pociąg Jerzego Kawalerowicza - 10 zł, Empik Outlet.


RE: Kolekcja Verraxa - Verrax - 30-04-2016

Marzec/Kwiecień:

[Obrazek: bJOCJirl.jpg]

Skyfall - 40 zł, Empik oraz Spectre - 50 zł, Saturn. Podobnie jak ostatnio z Marsjaninem, tak i szybki zakup Spectre spowodowany był jego promocyjną ceną na premierę. Trzeba tylko mieć nadzieję że stanie się to standardem dla wydań od Imperiala i tyle samo będziemy płacić za kolejne pojawiające się nowości w 2D. Tongue

[Obrazek: inkHXgRl.jpg]

Jak Wytresować Smoka - 30 zł, Kung Fu Panda - 40 zł, Saturn.



[Obrazek: 81WreGZl.jpg]

Edward Nożycoręki - 9 £, Zavvi oraz Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy - 85 zł, Saturn. Siódmą część Star Warsów planowałem kupić w zwykłym amarayu, ale że steelbook kosztował mniej niż najtańsza możliwa oferta na niebieskie pudełko... to zmieniłem zdanie. Tongue W rzeczywistości prezentuje się on całkiem dobrze, szczególnie jego front - nieco gorzej jest już jednak z tyłem (nie wiedzieć czemu widnieje tam Captain Phasma) i, typowym dla europejskich wydań steelbooków Disneya, grzbietem który prezentuje postacie z filmu (zamiast normalnego tytułu).

Edward Scissorhands to kolejny po Whiplash przykład, że nie należy spieszyć się z kupowaniem niczego na Zavvi - można go teraz było dorwać za niecałe 60 złotych, po tym jak początkowo jego cena wynosiła ponad dwa razy tyle przez dobre parę miesięcy. Sam steel jest przepiękny, a w środku znajduje się płyta ze zremasterowanym filmem i wersją PL.


RE: Kolekcja Verraxa - Kapitan_kusiak - 05-05-2016

(22-02-2016, 15:45)Verrax napisał(a):  Pociąg Jerzego Kawalerowicza - 10 zł, Empik Outlet.

Ten outlet to gdzie? Na Kabatach w Tesco?


RE: Kolekcja Verraxa - Verrax - 05-05-2016

(05-05-2016, 10:50)Kapitan_kusiak napisał(a):  Ten outlet to gdzie? Na Kabatach w Tesco?

Nie, w krakowskim "Factory" (a swoją drogą nic tam już w nim nie ma jeśli chodzi o BD), ale podobne outletowe punkty Empiku są chyba też w innych polskich miastach.


RE: Kolekcja Verraxa - Kirek - 05-05-2016

Na warszawskich Kabatach Outlet już nie istnieje, pozostał tylko klasyczny Empik.


RE: Kolekcja Verraxa - Verrax - 06-07-2016

Majowo/czerwcowy update, który prawie w całości zawdzięczam wakacyjnej Empikowej promce - zachęciła mnie ona do zakupu tytułów które od jakiegoś czasu znajdowały się na liście zakupowej, ale nigdy nie miałem dostatecznie dużej motywacji by kupić je w pełnej cenie:

[Obrazek: b166ZYvl.jpg]

Mission Impossible 2 - 25 zł, Czarny Łabędź - 25 zł, Empik.


[Obrazek: 9W0t1mBl.jpg]

Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły - 12 zł, Piraci z Karaibów: Na Krańcu Świata - 14 zł, Empik. (!)



[Obrazek: vsFbPGJl.jpg]

Helikopter w Ogniu - 30 zł, Empik, To nie jest kraj dla starych ludzi - 50 zł, Saturn.


RE: Kolekcja Verraxa - Wolfman - 06-07-2016

Piratów pewnie kupiłeś stare wydania z Cdp? Były spore wyprzedaże , bo ktoś inny przejął i wznawia w mniej ciekawych cenach. Ale mimo wszystko taniej niż film z gazety w kiosku


RE: Kolekcja Verraxa - Verrax - 06-07-2016

Tak, Piraci to stare wydania z CDP. Zresztą prawie wszystko co jest na tej promocji w Empikach to zleżałe pozostałości magazynowe. Tongue


RE: Kolekcja Verraxa - Verrax - 10-08-2016

Lipiec (oraz początek sierpnia) przyniósł:

[Obrazek: EKI1Cj0l.jpg]

Filadelfia - 30 zł, Ona - 30 zł, Saturn.



[Obrazek: VGnKbCSl.jpg]

Człowiek z Blizną - 25 zł, Everest - 25 zł, Media Markt.



[Obrazek: Z6pcNxwl.jpg]

Charlie i Fabryka Czekolady - 15 zł, Sweeney Todd: Demoniczny Golibroda z Fleet Street - 15 zł, Empik.



[Obrazek: 4L25NMzl.jpg]

[Obrazek: PefX7gol.jpg]

Lista Schindlera - Edycja Kolekcjonerska - 50 zł, Allegro. Kręciłem się wokół tego wydania już jakiś czas, i jak widać opłacało się poczekać - nówka w folii znaleziona za 1/3 ceny detalicznej.



[Obrazek: rvneYYyl.jpg]

Stanley Kubrick: The Masterpiece Collection - 150 zł, Zavvi. Za taką cenę grzechem byłoby to przegapić, szczególnie że w swojej kolekcji nie posiadam w zasadzie żadnego filmu Kubricka na BD, oprócz Spartakusa którego nie ma w tym zestawie. Digipack, artbook, świetne filmy oraz materiały bonusowe - a wszystko to w zgrabnym, ładnym pudle. Jestem niezwykle zadowolony z zakupu. Tongue

Dodatkowo, tym razem pozytywnie zaskoczony jestem wysyłką od Zavvi - nie dość że zamówienie przyszło w równe 10 dni, to jeszcze było świetnie zabezpieczone (air bagi!).


RE: Kolekcja Verraxa - Grześ58 - 10-08-2016

Podoba mi się to wydanie Schindlera. Zastanawiam się kto sprzedał taką kolekcjonerkę na BD za pięć dyszek Tongue