Filmozercy.com | Forum
Kolekcja Verraxa - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Nasze kolekcje (https://forum.filmozercy.com/dzial-nasze-kolekcje)
+--- Wątek: Kolekcja Verraxa (/watek-kolekcja-verraxa)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Kolekcja Verraxa - Mefisto - 11-08-2016

(10-08-2016, 17:50)Verrax napisał(a):  Dodatkowo, tym razem pozytywnie zaskoczony jestem wysyłką od Zavvi - nie dość że zamówienie przyszło w równe 10 dni, to jeszcze było świetnie zabezpieczone (air bagi!).

eh, a mojego do dziś nie ma Sad


RE: Kolekcja Verraxa - Verrax - 11-08-2016

(10-08-2016, 20:25)Grzes58 napisał(a):  Zastanawiam się kto sprzedał taką kolekcjonerkę na BD za pięć dyszek  Tongue

Akurat trafiłem na osobę wyprzedającą jakieś resztki magazynowe upadłego już TiMu - tych EK Schindlera było kilka sztuk (ale zeszły w ciągu kilku godzin od pojawienia się aukcji), podobnie jak zwykłej edycji jubileuszowej w digipacku, oraz innych filmów na BD i DVD.

(11-08-2016, 01:41)Mefisto napisał(a):  eh, a mojego do dziś nie ma Sad

Ostatnio czekałem prawie miesiąc na steelbooka od nich, więc widocznie to co się tam dzieje z wysyłką to zupełna loteria.


RE: Kolekcja Verraxa - Verrax - 14-10-2016

Wrzesień/październik:

[Obrazek: 2aHwuE3l.jpg]

Zielona Mila - £5, Grawitacja - £5, Entertaiment Store UK. Szło stosunkowo długo, bo 25 dni - ale warto było czekać, bo doszło w stanie idealnym. Oba filmy w osobnych kartonikach, a te razem włożone były w jeden większy. Jakby Zavvi tak wysyłało swoje zamówienia, eh. Big Grin



[Obrazek: 51W9xpDl.jpg] [Obrazek: K8zHGRGl.jpg]

Toy Story - 10 zł, Toy Story 2 - 10 zł, Aladyn - 15 zł, Tarzan - 8 zł, Empik. Są to resztki znanej wszystkim promocji tego sklepu, które udało mi się znaleźć w krakowskiej Bonarce. Ceny okazyjne, bo są z rabatem który zdążył przez cały okres trwania promki wzrosnąć z 30-50%, do nawet i 95%.



[Obrazek: R6iKYXrl.jpg]

Twin Peaks: The Entire Mystery - 40€, Amazon.it oraz Indiana Jones: The Complete Adventures - 160 zł, Saturn. Z zakupem Twin Peaks miałem pewne zgrzyty, bo w niektórych krajach nie jest już dostępna ta pierwsza edycja z 2014 w autorskim opakowaniu - w tym/zeszłym roku zastąpiona została zwykłym jumbo amarayem (a w USA/Kanadzie prócz zmienionego opakowania nie ma też ostatniej, dziesiątej płyty, ponieważ zmienił się wydawca i prawa do znajdujących się tam materiałów ma kto inny). Na szczęście z pomocą przyszedł włoski oddział Amazonu, i Twin Peaks mam na swojej półce w takiej wersji w jakiej chciałem. Tongue


RE: Kolekcja Verraxa - Wolfman - 14-10-2016

Ja zamówiłem też filmy u nich , 4 steele po 5 funtów. Czekam 22 dni, to mówisz, że jeszcze 3dni i dostanę.


RE: Kolekcja Verraxa - Verrax - 14-10-2016

Całkiem możliwe że tak będzie. Idzie to zwykłą przesyłką nierejestrowaną, obsługiwaną po przybyciu do naszego kraju przez Pocztę Polską. Sam właśnie zamówiłem tam jeszcze kolejne dwa filmy (mogłem niby od razu - ale nie miałem pojęcia jak takie przesyłki wysyłają, wolałem nie ryzykować z większym zamówieniem) więc wychodzi na to że dostanę je dopiero w listopadzie. Big Grin


RE: Kolekcja Verraxa - Mister Tadeo - 14-10-2016

(14-10-2016, 13:19)Verrax napisał(a):  Zielona Mila - £5, Grawitacja - £5, Entertaiment Store UK. Szło stosunkowo długo, bo 25 dni - ale warto było czekać, bo doszło w stanie idealnym. Oba filmy w osobnych kartonikach, a te razem włożone były w jeden większy.

Czy to jest ten sklep:
http://www.theentertainmentstore.co.uk/ ?
Niestety mają fatalną wyszukiwarkę. Jakikolwiek tytuł wpiszę, wyskakuje jakiś błąd. Jaki koszt wysyłki do Polski? Możesz napisać co mają ciekawego w atrakcyjnej cenie?


RE: Kolekcja Verraxa - Verrax - 14-10-2016

W paru miejscach się ogłaszają i prowadzą sprzedaż, Rakuten jest jednym z nich (ale w tej chwili chyba cała ta strona ma jakąś renowację i no... nie działa tak jak powinna Tongue). Ja akurat kupowałem poprzez eBay --> tutaj link do podstrony z promocją "2 for £10" (obok tam gdzieś znajdziesz przejściówkę do całej oferty sklepu). Sporo rzeczy z tej promki już sprzedali, ale kilka ciekawych wciąż pozostało (m.in. wydania Diamond Luxe od WB). Co do kosztu wysyłki - 1,50 funta za przedmiot.


RE: Kolekcja Verraxa - Mister Tadeo - 14-10-2016

Dzięki za obszerne info. Do kupna "Green Mile" przymierzam się od dłuższego czasu i jest teraz okazja. Tylko muszę jeszcze dobrać jeden film, którego nie mam (nie chcę dublować tych, które już są na półce, nawet jeśli w ofercie są te w lepszych edycjach).


RE: Kolekcja Verraxa - pred895 - 15-10-2016

WoW jakie oni tam mają oferty fajne, to głowa mała Big Grin O ile ktoś już tych pozycji nie ma w swojej kolekcji to aż przyjemnie się klika w "dodaj do koszyka" Big Grin


RE: Kolekcja Verraxa - quadyful - 16-10-2016

w którym saturnie kupiłeś indiana jones ?