Filmozercy.com | Forum
Kolekcja Verraxa - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Nasze kolekcje (https://forum.filmozercy.com/dzial-nasze-kolekcje)
+--- Wątek: Kolekcja Verraxa (/watek-kolekcja-verraxa)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Kolekcja Verraxa - Sokal - 19-11-2016

Dzięki za fachową ocenę. Za kilka dni zobaczę na własne oczy [SMILING FACE WITH SMILING EYES]


RE: Kolekcja Verraxa - Mister Tadeo - 19-11-2016

(19-11-2016, 19:02)Verrax napisał(a):  Mam nadzieję że takie dwie fotki wystarczą.

Dzięki za potwierdzenie. Bardzo ciekawa sprawa z zestawem napisów w tej edycji bo poprzednie zawierały te, które są wypisane w j-cardzie.


RE: Kolekcja Verraxa - Verrax - 13-12-2016

Listopad/Grudzień:

[Obrazek: wzsUmyvl.jpg]

Fargo - Seasons 1&2 - 18€, Amazon.fr. W sumie jedyna rzecz którą wyczaiłem na tegorocznym Black Friday - genialny serial, który już od dawna miałem w planach zakupowych. Jeszcze raz dzięki misfit za pokazanie mi tego wydania, bo znając życie bez tego info zupełnie bym je przegapił. Tongue

[Obrazek: xzqu0k2l.jpg]

[Obrazek: 49dFJDAl.jpg]

[Obrazek: PYK4XGXl.jpg]



[Obrazek: nAe4tgYl.jpg]

[Obrazek: 9u210bJl.jpg]

Kung Fu Panda 3, Most Szpiegów, Pingwiny z Madagaskaru, Mission Impossible: Ghost Protocol, oraz Taksówkarz - 30 zł każdy, Saturn/Media Markt. Prawie całe te zakupy to rezultat bardzo fajnej promocji z której skorzystała większość forumowiczów, czyli "Drugi Blu-Ray za 10 zł" - jedynym wyjątkiem jest Taksówkarz z trochę starszej promki, którego ostatnią sztukę udało mi się wygrzebać z dna kosza w Media Markcie.



[Obrazek: ZbqYNq2l.jpg]

Les Misérables. Nędznicy - Edycja Limitowana - 50 zł, Wada Ukryta - 40 zł, Allegro. Przy Wadzie Ukrytej Paula Thomasa Andersona, cały czas liczyłem że w końcu spadnie cenowo z tych 80-90 zł (jak to dzieje się z większością wydań od Galapagos w amarayu) - tak się jednak nie stało, a film powoli znika z półek sklepowych i nie zanosi się na dostawy. Dzięki kuponowi -20 zł i darmowej wysyłce, udało mi się go jednak zakupić w bardziej ludzkiej cenie na Allegro. Big Grin

A to książeczkowe wydanie BD + CD Nędzników od nieistniejącego już TiMu miałem na oku już od jakiegoś czasu, a podobnie jak edycja kolekcjonerska/limitowana Listy Schindlera nie zostało ono wznowione przez Filmostradę (zamiast tego dostaliśmy tylko i wyłącznie amaraye) - z pomocą przyszła mi więc aukcja, gdzie udało mi się wyhaczyć je trochę taniej niż w mających to jeszcze na magazynach sklepach internetowych. Kilka poglądowych fotek:

[Obrazek: ofl5bVhb.jpg] [Obrazek: Ej5r4gXb.jpg] [Obrazek: tDHhJs8b.jpg] [Obrazek: rrwLXEhb.jpg] [Obrazek: OcreTnPb.jpg] [Obrazek: 9Izyl41b.jpg]


RE: Kolekcja Verraxa - laware - 15-12-2016

Super up! Zazdraszczam tego wydania Nędzników. Świetny film zasługuje na świetne wydanie! Smile


RE: Kolekcja Verraxa - czuubakka - 15-12-2016

Fargo super. Są napisy bo o lektora to nawet nie pytam?


RE: Kolekcja Verraxa - Verrax - 15-12-2016

Niestety nie, brak w obu sezonach Fargo jakiejkolwiek polskiej wersji językowej. Taki jest już niestety smutny los większości seriali wydawanych na BD. Tongue


RE: Kolekcja Verraxa - kryst007 - 16-12-2016

Muszę w końcu zacząć ogladać ten serial "Fargo". Film Coenów uwielbiam, a serial ponoć jest jeszcze lepszy Wink


RE: Kolekcja Verraxa - czuubakka - 16-12-2016

W szczególności drugi sezon. Rewelacja.


RE: Kolekcja Verraxa - Verrax - 30-12-2016

Grudzień:

[Obrazek: UbmwoCdl.jpg]

Ghostbusters oraz Zjawa łącznie ~20€, Ghostbusters II - 5€,  Amazon.de. Steele pierwszej części Pogromców Duchów i Zjawy kupiłem łącząc sobie zamówienie z inną, niefilmową rzeczą, używając "polskiej promocji" na niemieckim Amazonie - szczególnie w przypadku Zjawy oznaczało to bardzo fajną cenę. Tongue Druga część Ghostbusters została już zgarnięta praktycznie tylko za koszt wysyłki, dzięki kuponowi dla posiadaczy MasterCarda. Wszystkie steele są genialne wizualnie, a dodatkowo polską wersję językową posiada druga część Ghostbusters (napisy) i Zjawa (lektor + napisy).

[Obrazek: egWbcAml.jpg]

[Obrazek: OPf9mIFl.jpg]

[Obrazek: SWqDqGJl.jpg]

[Obrazek: V0tVr50l.jpg]

[Obrazek: urwMyANl.jpg]

[Obrazek: th251hyl.jpg]



[Obrazek: CQvOQUEl.jpg]

[Obrazek: AHrgM5ql.jpg]

American Beauty, Piękny Umysł, Złap mnie jeśli potrafisz, Cast Away, Bezsenność oraz Rzeka Tajemnic ~3,5€ każdy, Amazon.de. No i jeszcze jeden raz skorzystałem z genialnych promocji na niemieckim Amazonie. Big Grin Wyszło po około 15 złotych za film, więc była to fajna okazja by dodać do kolekcji kilka moich ulubionych tytułów - szczególnie że jak dotąd żaden z nich nie doczekał się wydania w polskiej dystrybucji, i też nie zanosi się na zmianę w tej kwestii. Dodatkowo filmy od Paramountu posiadają tutaj dwustronne okładki, pozwalające ukryć te paskudne ikony z ograniczeniem wiekowym. Niestety WB już tego rozwiązania nie praktykuje.



[Obrazek: qgFHG60l.jpg]

Watchmen: Collector's Edition - 25$ (ale wyszło za darmo) Amazon.com; Obecność - prezent świąteczny. Watchmen to naprawdę bardzo fajne wydanie - 4 dyski w digipacku (3 BD, 1 DVD), oraz świetny komiks w twardej oprawie który w Polsce kosztuje ponad 100 złotych. Nie ominęła mnie co prawda klątwa rozdartych rogów boxu (które są chyba wadą fabryczną?), ale poszedłem za radą preda i od razu napisałem do supportu - zwrócili całą kasę, mimo że oczekiwałem maksymalnie połowy wartości zamówienia! Wydanie mam więc w sumie za darmo, a same uszkodzenia całkiem łatwo idzie naprawić klejem/taśmą. Nie miałem też jak dotąd przyjemności oglądać tego filmu w wersji "Ultimate Cut", więc szykuje się pierwszy seans. A jak kiedyś uda mi się znaleźć gdzieś tanio kinówkę albo wersję reżyserską na BD, to dołączę ją sobie do tego setu w miejsce DVD. I tak już wyparowała stamtąd amerykańska płyta (bo ma region locka, więc mało z niej pożytku), na miejsce polskiego wydania DVD wersji kinowej które miałem jeszcze z dawnej kolekcji.

[Obrazek: vEj518Gb.jpg] [Obrazek: pSupOFeb.jpg] [Obrazek: vA4FfIgb.jpg] [Obrazek: u1T3sBzb.jpg] [Obrazek: UxZmZ99b.jpg] [Obrazek: 8u0WSeQb.jpg]

No a prezentowa Obecność jest w sam raz do kompletu z posiadaną już przeze mnie drugą częścią. Tongue


RE: Kolekcja Verraxa - DanSavio - 30-12-2016

Cześć, jak przyjąłeś do wiadomości fakt, iż "Wada ukryta" jest teraz w empiku za 33 złote?