Filmozercy.com | Forum
Oppo UDP-203 - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Dział techniczny (https://forum.filmozercy.com/dzial-dzial-techniczny)
+--- Wątek: Oppo UDP-203 (/watek-oppo-udp-203)



RE: Oppo UDP-203 - Keyser - 13-04-2023

Jasne, nie było moją intencją wyciąganie narzędzia bez Twojej zgody, liczyłem, że przeczytasz apel Smile
Dziękuję za link, poczytam, potestuję i wrócę z mam nadzieję dobrym słowem


RE: Oppo UDP-203 - Keyser - 18-04-2023

To tylko dla porządku ode mnie również podziękowania dla prodarka za narzędzie i pomoc na priv.
Mój zbiór filmów, bo kolekcją to bym tego nie nazwał, nie jest duży więc u mnie już po zabawie - napisy do 74 filmów w zasięgu jednego przycisku - super sprawa.
Plusik poleciał oczywiście.


RE: Oppo UDP-203 - pred895 - 13-06-2023

Taka ciekawostka >> Wrzuciłem wczoraj do odtwarzacza Angel Heart 4k - wydanie francuskie i po kilkunastu sekundach wczytywania płyty wyskoczył mi komunikat pokroju "Sprawdź czy płyta została prawidłowo włożona na tackę lub czy nie jest zabrudzona" Z początku myślałem że to wina regionu A na który mam domyślnie ustawiony odtwarzacz, ale nie. Tak czy inaczej po wyjęciu płyty z tacki i włożeniu jej ponownie płyta wgrała się normalnie na obu regionach. Fajnie że Oppo posiada takie komunikaty w przypadku złego włożenia płyty, pierwszy raz się z takim czymś spotkałem.


RE: Oppo UDP-203 - misfit - 15-06-2023

Wczoraj miałem dziwną sytuację, czas na wyświetlaczu playera zatrzymał się na 30 sekundzie i z tego względu napisy zewnętrzne się nie wyświetlały. Przewijanie i przeskakiwanie pomiędzy rozdziałami niczego nie zmieniało, a po naciśnięciu stop odtwarzacz zaliczył zwis i zareagował tylko na przycisk jego wyłączenia. Po restarcie już było wszystko ok.
To było na autoskrypcie, ale nie wiązałbym jednego z drugim - powiedzmy, że odtwarzacz dostał chwilowej głupawki Wink


RE: Oppo UDP-203 - prodarek - 08-10-2023

@misfit
Czy masz któryś z poniższych dysków UHD? trafiłeś już kiedyś na płytkę której nie mogłeś odtworzyć?
Red Eye, Remains of the day and Cool hand Luke


RE: Oppo UDP-203 - misfit - 08-10-2023

Z tej trójki mam włoski Cool Hand Luke i nie było problemów.
Ogólnie nigdy nie miałem problemów z odtwarzaniem dysków 4K UHD na OPPO (nie licząc zwalonego Bravehearta i La Piscine), ale od niedawna np. czasami zdarza się, że włożona płyta nie jest rozpoznawana w odtwarzaczu i nie da się jej wtedy odpalić. Jednak wyłączenie i ponowne włączenie odtwarzacza rozwiązuje sprawę. Za każdym razem było tak u mnie z aktywnym autoskryptem. Kilka tygodni temu testowo wyłączyłem pena z autoskryptem i na razie jest spokój, ale to jeszcze za krótki czas aby jednoznacznie stwierdzić czy on się do tego wszystkiego przyczynił...


RE: Oppo UDP-203 - prodarek - 08-10-2023

Spoko dzięki za info.


RE: Oppo UDP-203 - worost - 21-11-2023

Na Allegro pojawił się używany OPPO UDP-203 za 6 500. Według opisu w stanie bardzo dobrym.
Na Allegro pojawił się używany OPPO UDP-203 za 3 500. Według opisu w stanie bardzo dobrym.
Na Allegro (16.04.24) pojawił się używany OPPO UDP-203 za 6 000. Według opisu w stanie bardzo dobrym.
Na Allegro (20.04.24) pojawił się używany OPPO UDP-203 za 5 000. Według opisu w stanie bardzo dobrym.


RE: Oppo UDP-203 - prodarek - 06-03-2024

Zobaczcie na tego "świra" Smile jaki skrypt stworzył do włączania wszelakich mediów na oppo..

[attachment=1917]


RE: Oppo UDP-203 - prodarek - 07-03-2024

Dobrze widzę że nie można wyłączyć DV? czy może lista poniżej jest nie aktualna?

HDR Setting

HDR [ Auto | Forced | Off (BT.709) | Off (BT.2020) | Strip Metadata | Dolby Vision]

Target Luminance [ 50--300--1600 ]

HDR to SDR Mode [ Mode 1 | Mode 2 | Mode 3 | Mode 4 ]

Dolby Vision Processing [ Auto | TV-led | Player-led ]