Filmozercy.com | Forum
Oppo UDP-203 - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Dział techniczny (https://forum.filmozercy.com/dzial-dzial-techniczny)
+--- Wątek: Oppo UDP-203 (/watek-oppo-udp-203)



RE: Oppo UDP-203 - Keyser - 22-06-2018

No pięknie, ja zamówiłem 2 tyg. temu i niby się nie załapałem na dostawę czerwcową. Mam dostać w lipcu niby?


RE: Oppo UDP-203 - Pablo0909 - 23-06-2018

(22-06-2018, 21:44)Keyser napisał(a):  No pięknie, ja zamówiłem 2 tyg. temu i niby się nie załapałem na dostawę czerwcową. Mam dostać w lipcu niby?

Trudno mi powiedzieć Undecided Kupowałem na "aledrogo" w niedzielę, w poniedziałek dzwonił pracownik sklepu, że mają na sklepie, na półce, tylko jeden i czy chciałbym poczekać 3-4 dni na nowy. Z tego co piszesz wynika, że albo zaczyna brakować sprzętu, albo miałeś pecha Undecided


RE: Oppo UDP-203 - Keyser - 23-06-2018

Sorry za '?' - literówka Smile  trzecia opcja jest taka, że  sklep próbuje się wykręcić bo wziąłem ciut taniej w promocji weekendowej. Nie wspomnę nazwy ale na Ceneo ciągle 'Dostępny' Huh


RE: Oppo UDP-203 - Ethan - 01-07-2018

czy oppo spełnia też opcję smartową? wybaczcie jeżeli powtarzam pytanie?


RE: Oppo UDP-203 - misfit - 02-07-2018

A co masz konkretnie na myśli ?
Netfliksa, Amazona ani żadnych innych tego typu aplikacji nie ma i zapewne nigdy nie będzie. Żaden problem bo praktycznie każdy obecnie sprzedawany TV je posiada, chociaż projektorowicze mogą tutaj kręcić nosem Wink
Jako odtwarzacz plików audio/video czy to z dysku twardego czy po sieci, OPPO sprawuje się świetnie. Czyta też strukturę Blu-ray / UHD wraz z menu, z tym, że w tym wypadku jest wykrywana Cinavia (z mkv już nie).


RE: Oppo UDP-203 - Ethan - 02-07-2018

chodziło mi głównie o youtube'a


RE: Oppo UDP-203 - Daras - 02-07-2018

(02-07-2018, 07:03)misfit napisał(a):  Netfliksa, Amazona ani żadnych innych tego typu aplikacji nie ma i zapewne nigdy nie będzie. Żaden problem bo praktycznie każdy obecnie sprzedawany TV je posiada, chociaż projektorowicze mogą tutaj kręcić nosem Wink

Oczywiście projektorowicze, aby nie kręcić nosem, mogą kupić kompaktowego smarta USB. Wink Teraz nie pamiętam dokładnie jak taka kostka fachowo się nazywa.


RE: Oppo UDP-203 - Kubek - 02-07-2018

Albo googlowego chromecasta, o ile tego właśnie nie miałeś na myśli @Daras.


RE: Oppo UDP-203 - Pablo0909 - 03-07-2018

A czy orientuje się ktoś, czy można w Oppo zmniejszyć jasność napisów na płycie? Może nie doczytałem tego lub gdzieś mi to umknęło Smile


RE: Oppo UDP-203 - Kubek - 03-07-2018

(03-07-2018, 10:33)Pablo0909 napisał(a):  A czy orientuje się ktoś, czy można w Oppo zmniejszyć jasność napisów na płycie? Może nie doczytałem tego lub gdzieś mi to umknęło Smile
W trakcie odtwarzania filmu przycisk opcji na pilocie (* nad czerwonym) -> opcje napisów -> kolor czcionki. Wybierając, już nie pamiętam dobrze, bo dawno to zrobiłem, lewy dolny wariant, lub cokolwiek z jasnych, nie intensywnych kolorów według uznania, będą mniej świecić. Nie pamiętam już też, czy to dotyczy zewnętrznych napisów, ale chyba dlatego zapomniałem, że już mi nie świecą po tych ustawieniach Wink . W każdym razie popróbuj tam.

[EDIT] Rozumiem, że mówimy o filmach HDR.