Filmozercy.com | Forum
Oppo UDP-203 - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Dział techniczny (https://forum.filmozercy.com/dzial-dzial-techniczny)
+--- Wątek: Oppo UDP-203 (/watek-oppo-udp-203)



RE: Oppo UDP-203 - pred895 - 15-03-2019

Jop Oppo jak Konsola chodzi o stabilność i nie martwienie się tymi pierdołami co wyżej przykładowo wymienił misfit.


RE: Oppo UDP-203 - Daras - 15-03-2019

(15-03-2019, 10:58)misfit napisał(a):  Czy Daras złoży sobie kompa z zamówionych części,...
Odpowiedź brzmi - nie.
(...)
Takich komputerowych Darasów jest wielu, a nawet jeśli ktoś jest obcykany w te klocki może woleć dopłacić tego tysiaka czy dwa tysiaki do OPPO i mieć spokój.

Brawo! Przekonała mnie Twoja wypowiedź z poprzedniej strony. Czułem, że coś w trawie piszczy. Mój sprzęt ma po prostu działać. Przychodzą goście (notabene – właśnie „wprosili” się na jutro), odpalam płytkę i niech się dzieje kino!
Rwanie obrazu podczas projekcji? Angry Nie! Na półce stoi zapasowy odtwarzacz aby w razie ewentualnych problemów przeprosić widownię i przełożyć krążek.
Celowo w różnych postach przypominałem, że jestem komputerowym analfabetą, a Twój post to strzał w dziesiątkę, Misfit. Gratuluję kolejnego punktu reputacyjnego.


RE: Oppo UDP-203 - misfit - 15-03-2019

No ja od zawsze zaznaczam, że pecet nie jest dla każdego. Przez jakieś 10 lat odtwarzania filmów (i seriali) głównie na kompie niewiele razy zdarzyło się, że trzeba było zrobić przerwę bo coś jest nie tak, ale jednak były takie przypadki. Jeśli ktoś nie ma doświadczenia to sobie szybko z tym nie poradzi.

Z ostatnich przygód - po zmianie amplitunera w MPC-HC za cholerę nie mogłem uzyskać dźwięku ze stratnych formatów dźwięku DTS i DD. Na MPC-BE z kolei było ok pod tym względem. Ale powiedziałem sobie - pie***** to, nie chce mi się tego rekonfigurować i poprawiać ścieżek dostępu do Kodi, mam przecież OPPO.
Jeśli OPPO mi kiedyś wyzionie ducha i nie będzie innej alternatywy to jednak trzeba będzie się przeprosić z pecetem Smile


RE: Oppo UDP-203 - Wolfman - 15-03-2019

Ja używam laptopa Asus - jest to średnia półka gamingowa czyli sprzęt od 5500- 6000 złotych. Nigdy nie doświadczyłem tego co pisze Misfit. Gdyby nie to , że musiałbym sporo kasy włożyć w nowego i to tylko do uhd to dałem sobie spokój. Po prostu Oppo wyszedł mnie dużo taniej 550$ to drobne przy nowym laptopie. Jakieś szumy napędu? Zakłócenia, problemy ze stabilnością (używam win10) Nic takiego nie istnieje. Nie słyszę pracy mojego sprzętu. Gdy kupie kolejny spełniający wymogi uhd to nie wiem czy będzie mi się chciało ruszać dupsko z penem i odpalać Oppo. Dodam , że używam sbx7 więc na dźwięk nie narzekam.
Jeśli chodzi o napędy bd do laptopa to ich cena nie przekracza 100 złotych, bo standardowo dostajesz z dvd. Jak się sypnie to duży wydatek to nie jest.
Żadnych stacjonarnych głośnych pierdziaw typu pc nigdy więcej nie kupię. Komforty użytkowania laptopa przewyższa stacjonarne głośne pierdziawy.


RE: Oppo UDP-203 - misfit - 15-03-2019

Nigdy nie miałeś żadnych problemów z dźwiękiem na tym lapku ? Z grzeczności nie wkleję tych maili z priva jakie do mnie wysyłałeś w tej sprawie... Wink


RE: Oppo UDP-203 - Wolfman - 15-03-2019

To nie problem z dźwiękiem tylko z konfiguracją karty dźwiękowej. Obecnie używam jej na stałe, a nie jak przedtem od czasu do czasu. Sprawa za każdym razem była błaha Smile Miałem zainstalowaną inna kartę zewnętrzną i się po prostu gryzły, a że używałem tej lepszej rzadko to po prostu o tym zapominałem Big Grin . Obecnie od dawna nie mam już tego "problemu" Na laptopie obejrzałem setki filmów , bez żadnych problemów. Żadnych zakłóceń. Jak pisałem gdyby nie uhd, które kupuję na szeroką skalę. to nie używałbym niczego innego poza laptopem


RE: Oppo UDP-203 - MarianPaz - 15-03-2019

Jeżeli ktoś nie lubi odtwarzać filmów z komputera, bo ten na przykład hałasuje, to zawsze można sobie nabyć zewnętrzny player który bezgłośnie uruchomi nasze kopie zagranicznych wydań zgromadzonych za twardych dyskach. Jest wiele alternatyw dla Oppo i warto rozważyć którąś z nich, zwłaszcza gdy wśród polskich wydań brak filmów które nas interesują.


RE: Oppo UDP-203 - Wolfman - 15-03-2019

Zainwestować w laptop to najlepsze i najbardziej opłacalne wyjście. Wszędzie go ze sobą zabierzesz i przeniesiesz w ciągu chwili


RE: Oppo UDP-203 - Daras - 15-03-2019

(15-03-2019, 18:05)MarianPaz napisał(a):  Jeżeli ktoś nie lubi odtwarzać filmów z komputera, bo ten na przykład hałasuje, to zawsze można sobie nabyć zewnętrzny player który bezgłośnie uruchomi nasze kopie zagranicznych wydań zgromadzonych za twardych dyskach. Jest wiele alternatyw dla Oppo i warto rozważyć którąś z nich, zwłaszcza gdy wśród polskich wydań brak filmów które nas interesują.

Ojejej… niech nam gazetów nie czyta… Shy


RE: Oppo UDP-203 - Kubek - 23-03-2019

Uprzejmie proszę moderatora o poważne rozważenie posprzątania wątku "Oppo UDP-203", oraz skasowanie również tego wpisu.
Aktualnie znalazło się tu wiele wpisów z nowych wątków: "Dlaczego nie kupię Oppo", "Jak zgrywam filmy na dysk twardy", "Nie lubię Oppo, choć nigdy nie miałem" itp. Wink
A tak fajnie było powymieniać się informacjami nt. aktualizacji, czy różnych funkcjonalności przedmiotowego sprzętu bez przekopywania się przez offtopy.
BTW - w sumie, może niniejszy wątek mógłby nosić tytuł "Oppo UDP-203/205"?