Filmozercy.com | Forum
Oppo UDP-203 - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Dział techniczny (https://forum.filmozercy.com/dzial-dzial-techniczny)
+--- Wątek: Oppo UDP-203 (/watek-oppo-udp-203)



RE: Oppo UDP-203 - Pablo0909 - 24-07-2019

Z OPPO nie ma OSD na ekranie. Amplituner ( Onkyo) tak.


RE: Oppo UDP-203 - prodarek - 26-07-2019

@misfit
No maszynka jest niezła trzeba to przyznać ostatnio wpadłem na wątek z klonem ale jak tak myślę wcale to nie jest taki deal dobry, bo kupując cxuhd (nie pisze o oppo bo już niedostępny w sprzedaży) zyskujemy:
ładną obudowę bardziej przewiną(niższe temp)
ładniejszy pilot,
wyjście coax może się przydać do wypuszczenia audio na dac i korzystania z cxuhd jako odtwarzacza cd audio
CZYTNIK PŁYT
hdmi in nie wiem jak to działa praktyce ale podłączenie atv4k i przepuszczenie obrazu może dać "fajny" efekt?
Wyświetlacz
port rs323 do automatyki

Te 1500zł za klona vs 3000zł za cxuhd wcale nie jest takie mega atrakcyjne moim zdaniem gdy policzymy rzeczy które tracimy. Tak tylko głośno myślę i rozważam zakup właśnie cxuhd.


RE: Oppo UDP-203 - misfit - 26-07-2019

Sęk w tym, że CXUHD nie jest już produkowany od pewnego czasu i kwestia raczej niedługiego czasu zanim podzieli los OPPO jeśli chodzi o jego dostępność na półkach sklepowych. Tak więc jeśli się zastanawiasz nad zakupem to radzę długo nie zwlekać Wink

PS. Gdzie go można dostać za 3 tysiaki ?


RE: Oppo UDP-203 - prodarek - 26-07-2019

Jeszcze nie wiem, ale wydaje mi się że 3-3.1k będzie możliwe do zbicia tak mi się obiło o uszy kiedyś, tylko skoro mówisz że produkcja jest zaprzestana to może być ciężko o DUŻE rabaty zobaczymy popytam i dam znać jak to wygląda faktycznie, z reguły 10% rabatu na sprzęty audio to taki minimum do uzyskania.


RE: Oppo UDP-203 - prodarek - 05-08-2019

@misfit
Tak jak pisałeś cxuhd na wykończeniu ostatnie sztuki w sklepach, u dystrybutora nie ma i nie będzie, nie ma co liczyć na rabaty...


RE: Oppo UDP-203 - arni78 - 05-08-2019

Witam,


2 tygodnie kupiłem w Audio Style w Katowicach CXUHD za 3199,00 PLN  i to był strzał w 10.

Zamieniłem HK BDT30 na ten sprzęt i to jest przepaść między tymi dwoma odtwarzaczami blu ray.

Czytanie plików mkv, cichy, szybki no i nowy soft dzięki któremu jest HDR10+.
Zastanawiałem się nad OPPO i nad CXUHD i dobrze, że wybrałem CXUHD ( oglądam przede wszystkim filmy).
Mimo zakończenia produkcji tego modelu, dalej jest wsparcie techniczne i z tego co czytałem dalej będzie.

Dla chętnych, jeszcze 2 tygodnie temu był jeszcze jeden egzemplarz a MHz w Katowicach.


RE: Oppo UDP-203 - kaka1975 - 10-08-2019

(05-08-2019, 18:58)arni78 napisał(a):  Witam,


2 tygodnie kupiłem w Audio Style w Katowicach CXUHD za 3199,00 PLN  i to był strzał w 10.

Zamieniłem HK BDT30 na ten sprzęt i to jest przepaść między tymi dwoma odtwarzaczami blu ray.

Czytanie plików mkv, cichy, szybki no i nowy soft dzięki któremu jest HDR10+.
Zastanawiałem się nad OPPO i nad CXUHD i dobrze, że wybrałem CXUHD ( oglądam przede wszystkim filmy).
Mimo zakończenia produkcji tego modelu, dalej jest wsparcie techniczne i z tego co czytałem dalej będzie.

Dla chętnych, jeszcze 2 tygodnie temu był jeszcze jeden egzemplarz a MHz w Katowicach.



Sprawdzałeś może czy tak jak w oppo można dokładać napisy do filmów?


RE: Oppo UDP-203 - prodarek - 10-08-2019

To sen sam soft co oppo, w Audio Style już nie mają cxuhd.


Oppo UDP-203 - Glaeken - 27-08-2019

Mam dość durne pytanie: czy jest jakiś sposob aby móc robić zrzuty ekranu odtwarzajac cokolwiek na oppo 203? A jeżeli nie to czy znacie jakiś dobry sposób?


Wysłane z Samsung Galaxy S8+ przy użyciu Tapatalka


RE: Oppo UDP-203 - Marioo - 30-08-2019

Nie chcę zakładać nowego wątku, a moje pytanie dotyczy sprzętu ze stajni Oppo, więc zapytam tutaj.

OPPO BDP-93eu wg specyfikacji powinien czytać napisy zewnętrzne z USB. Czy ktoś posiada ten model i może to potwierdzić? Katalog SUB z plikiem sub.srt w środku na penie zadziała?