Filmozercy.com | Forum
Oppo UDP-203 - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Dział techniczny (https://forum.filmozercy.com/dzial-dzial-techniczny)
+--- Wątek: Oppo UDP-203 (/watek-oppo-udp-203)



RE: Oppo UDP-203 - prodarek - 16-10-2019

W odtwarzaczach jest opcja domyślnych napisów czy ustawiając je na PL zawsze są one ładowane z płyt? mam teraz panasonic ub420 i xbox'a i dla jednych płyt wczytuje sam bez wybierania w menu a dla drugich nie... takie lekko wkur...


RE: Oppo UDP-203 - Wolfman - 16-10-2019

To zależy czy tego typu działanie nie jest blokowane przez płytę. Wiele płyt bd tak ma, musisz wejść w menu i dopiero wtedy masz pl


RE: Oppo UDP-203 - prodarek - 16-10-2019

Co z gnoje ... tak właśnie podejrzewałem.

Jak nie reklam, ostrzeżenia, zwiastuny to teraz nie ładujące się zawsze napisy tak nie powinno być drodzy koledzy tak nie powinno być.


RE: Oppo UDP-203 - Pablo0909 - 16-10-2019

A jak powinno być? Przecież jest to po to, żebyś miał wybór. Smile


RE: Oppo UDP-203 - prodarek - 16-10-2019

Skoro ustawiam w konfiguracji odtwarzacza że mają był ładowane DOMYŚLNIE napisy w języku POLSKIM to wymagam jednak aby to działało a nie że jakieś pacany blokują to lub nie stosują się do standardów które to umożliwiają, takaby przy włączaniu filmu domyślnie ładowały się napisy POLSKIE.


RE: Oppo UDP-203 - Pablo0909 - 16-10-2019

No tak. Teraz żałuję, że wydałem tyle kasy i napisy mi się same nie ładują. Muszę przycisnąć jeden przycisk, a drugim wybrać napisy, które mi pasują. Zawsze jakieś kłody pod nogami Dodgy


RE: Oppo UDP-203 - Kris - 16-10-2019

To, że trzeba zmienić napisy nie przeszkadza mi. Lekko wkurzające jest, że są płyty BD, na których w trakcie odtwarzania nie można przyciskiem audio zmienić ścieżki a subtitle - napisów, po prostu są zablokowane, jedyna możliwość zmiany z poziomu głównego menu płyty.


RE: Oppo UDP-203 - prodarek - 16-10-2019

To jest odpychanie ludzi a tym bardziej w czasach że wszystko jest na jeden klik.


RE: Oppo UDP-203 - Daras - 16-10-2019

(16-10-2019, 19:14)prodarek napisał(a):  W odtwarzaczach jest opcja domyślnych napisów czy ustawiając je na PL zawsze są one ładowane z płyt? mam teraz panasonic ub420 i xbox'a i dla jednych płyt wczytuje sam bez wybierania w menu a dla drugich nie... takie lekko wkur...

Z innego wątku.

(25-09-2019, 21:04)prodarek napisał(a):  Przestań męczyć już tego ub450 dałem ci tyle powodów i linków do zdjęć, opisów, filmów że szkoda tych 800zł na tego kastrata.
Bierz ub420 (...)

Zasłyszane w latach 80 – tych.

Technika też czasem w bólach się rodzi. Guzik naciskasz i guzik wychodzi. Smile


RE: Oppo UDP-203 - prodarek - 16-10-2019

W ogóle nie rozumiem sorry, ale nie pojmuję twojego toku rozumowania. Chyba dzieli nas epoka.

Piszemy o funkcji bo jak widać odtwarzacz nie ma tu nic do rzeczy czy to będzie za 500 czy 5000pln, co znaczyć przytaczanie modeli nie wiem....
...
Dalej męczysz ub450 niezły jesteś.