Filmozercy.com | Forum
Oppo UDP-203 - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Dział techniczny (https://forum.filmozercy.com/dzial-dzial-techniczny)
+--- Wątek: Oppo UDP-203 (/watek-oppo-udp-203)



RE: Oppo UDP-203 - Wolfman - 23-12-2017

(23-12-2017, 17:21)Gieferg napisał(a):  A skąd wiem czy do tego czasu w ogóle będą takie z tą funkcją?
Zanim się zepsuje, o ile się zepsuje, to ten problem po tylu latach nie będzie problemem, a ilość używanych na rynku będzie od groma. Liczy się to co jest teraz , działa wyśmienicie i dzięki niemu obejrzałem za małe pieniądze od groma filmów 4k i zakup się prawie zwrócił.


RE: Oppo UDP-203 - Mierzwiak - 23-12-2017

Też kupuję filmy bez polskiej wersji językowej i nic mi się nie musi zwracać Smile


RE: Oppo UDP-203 - Wolfman - 23-12-2017

Jeśli oglądasz z kimś film typu Makbet i rozumiecie wszystko, to mogę gratulować znajomości języka. Post Giefa dotyczył wydumanego problemu, który i tak istniał nie będzie, a Oppo jak i każdy złom lepszej czy gorszej maści za tyle lat w przyszłości będzie wart grosze.


RE: Oppo UDP-203 - shaman72 - 23-12-2017

Ważne że się ogląda oryginały ? Jak dla mnie funkcja dod napisów jest świetna mimo, że angielski znam w stopniu dobrym.Jeśli w tym roku konkurencja nie wrzuci nic podobnego, to kupię Oppo.


RE: Oppo UDP-203 - misfit - 23-12-2017

Obiecany filmik. Sorry za jakość, ale pod ręką miałem tylko smartfona.





[Obrazek: p9dO4xt.jpg]

Z UHD jest oczywiście tak samo. Zarówno z płyty czy z dysku twardego.
Jeśli dla kogoś jest to bardzo ważna opcja i boi się, że kiedyś może zniknąć z Oppo to nie robi się aktualizacji lub też przed jej dokonaniem dopytuje się czy przypadkiem nie ma w niej "niespodzianki".


RE: Oppo UDP-203 - pred895 - 23-12-2017

Czyli nazwa pena też musi być zmieniona na "OPPO" więc tu może być pies pogrzebany Tongue


RE: Oppo UDP-203 - misfit - 23-12-2017

Nazwa nie ma żadnego znaczenia Smile


RE: Oppo UDP-203 - Wolfman - 23-12-2017

Niepotrzebnie się fatygowałeś, czemu miałby ktoś nie wierzyć na słowo? Wrzało by na forach zagranicznych, gdyby tak było. Nikomu ta opcja nie wadzi jak widać. Odtwarzacz jest na tyle drogi, że ludzie i tak kupują płyty z rodzimej dystrybucji. Zakupiłeś kabel od odblokowania blu ray? Jeśli tak to jaki? Ten sam co Cubex zakupił?


RE: Oppo UDP-203 - misfit - 23-12-2017

Nie kupiłem kabla do zmiany regionów i na razie nie widzę takiej potrzeby dla tych kilku procent płyt z blokadą Region A w moim posiadaniu - wystarczy, że dla nich odpalę od święta HTPC.
Ty masz Oppo z USA więc masz "większy" problem w tym względzie Wink


RE: Oppo UDP-203 - niebo111 - 23-12-2017

(23-12-2017, 19:09)misfit napisał(a):  Obiecany filmik. Sorry za jakość, ale pod ręką miałem tylko smartfona.





[Obrazek: p9dO4xt.jpg]

Z UHD jest oczywiście tak samo. Zarówno z płyty czy z dysku twardego.
Jeśli dla kogoś jest to bardzo ważna opcja i boi się, że kiedyś może zniknąć z Oppo to nie robi się aktualizacji lub też przed jej dokonaniem dopytuje się czy przypadkiem nie ma w niej "niespodzianki".

...czy płyta fizycznie czy zgrana struktura komunikat jest taki jak na zdjęciu.Po wciśnięciu "inne" wywala komunikat a kropeczka wraca na wyłączone. Odtwarzacz NIE WIDZI napisów w strukturze folder sub a w nim plik o nazwie sub.[attachment=704]