Filmozercy.com | Forum
Sugestie odnośnie forum - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Pozostałe (https://forum.filmozercy.com/dzial-pozostale--16)
+--- Dział: O stronie i forum (https://forum.filmozercy.com/dzial-o-stronie-i-forum)
+--- Wątek: Sugestie odnośnie forum (/watek-sugestie-odnosnie-forum)



RE: Sugestie odnośnie forum - Daras - 24-05-2021

(24-05-2021, 13:31)Gieferg napisał(a):  Czyli co, urojenia?
Uderz w stół a odezwą się nożyce?

O rany, ale Ty lubisz sam siebie wkręcać. Smile  Shy  Rolleyes  Czy nie lepiej czasami pomilczeć aby nie narażać się na śmieszność? Hi, hi.
Widząc Twoje dyskusje z różnymi osobami mam poważne wątpliwości czy czytasz ze zrozumieniem. I to akurat napisałem całkiem serio.

Dobra, muszę stąd spadać bo naprawdę brak mi dziś czasu na pierdy.


RE: Sugestie odnośnie forum - Gieferg - 24-05-2021

Cytat:Czy nie lepiej czasami pomilczeć aby nie narażać się na śmieszność?

Może w końcu zacznij się do tej zasady stosować zamiast wciąż uskuteczniać ten bełkot od którego flaki się wywracają na lewą stronę?
Co do wątpliwości w kwestii czytania ze zrozumieniem - słyszałeś takie powiedzenie o drzazdze i belce?


RE: Sugestie odnośnie forum - Daras - 30-05-2021

Mateusz, czy administracja ma dostęp do PW użytkowników?


RE: Sugestie odnośnie forum - Mateusz - 30-05-2021

Nie ma. Jak chcesz udostępnić korespondencję publicznie, to za zgodą drugiego użytkownika.


RE: Sugestie odnośnie forum - Daras - 30-05-2021

Rozumiem. Sorry za niebyt grzeczne pytanie, ale zawsze mnie to ciekawiło.


RE: Sugestie odnośnie forum - Mefisto - 30-05-2021

A na kogo masz haki? Big Grin


RE: Sugestie odnośnie forum - Daras - 30-05-2021

Nic tych rzeczy. Prywatność to dla mnie świętość. Po prostu zastanawiałem się czy prócz służb ktoś jeszcze może przeglądać moją korespondencję. Wink Ale już nie ma problemu. Zapchała mi się skrzynka i jakieś 90% wiadomości skasowałem. Zatem zapraszam do wertowania.





RE: Sugestie odnośnie forum - Grześ58 - 02-06-2021

Czy istnieje na forum opcja (ale jej nie widzę) oznaczania drugiej osoby w poście? Oznaczona osoba otrzymuje powiadomienie o tym fakcie.


RE: Sugestie odnośnie forum - truvneeck - 17-06-2021

Zrobił się mały syf w temacie o promocjach, Mateusz możesz przenieść posty dot. wydania Godzilli do odpowiedniego działu?

Edit: Dziękuję Smile


RE: Sugestie odnośnie forum - Kirek - 17-06-2021

To jest bezcelowe.
[Obrazek: zrzut_ekranu_20_iHsSgW.png]

Niestety jest kilka osób które wstawiają posty bez zastanowienia się gdzie i po co a sprowadzanie Mateusza do roli 'sprzątaczki' temu nie pomoże bo wtedy tym bardziej te osoby mają świadomość "mogę pisać gdziekolwiek, najwyżej po mnie posprzątają".

Jednym ze sposobów jest to aby inni użytkownicy nie odpowiadali na pytania które są zadane nie tam gdzie trzeba.

Nie pamiętam na jakim forum ale było tam wprowadzone ciekawe rozwiązanie.
Jeżeli ktoś pisał nie na temat to cały post lub jego fragment był przez administratorów ukrywany i oznaczany jako OT. Treść tę mogli widzieć tylko właściciel i administratorzy. Powodowało to, że użytkownik jeżeli chciał dostać odpowiedź lub podzielić się informacjami to musiał tę treść przenieść do właściwego tematu. To rozwiązanie też angażuje administratorów ale powoduje, że osoby których posty zostały ukryte przeważnie uczą się pisania w prawidłowych tematach ewentualnie znikają z forum obrażone, że ktoś się na nich uwziął. W obu przypadkach efekt jest osiągany czyli porządek w tematach Wink