Filmozercy.com | Forum
Sugestie odnośnie forum - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Pozostałe (https://forum.filmozercy.com/dzial-pozostale--16)
+--- Dział: O stronie i forum (https://forum.filmozercy.com/dzial-o-stronie-i-forum)
+--- Wątek: Sugestie odnośnie forum (/watek-sugestie-odnosnie-forum)



RE: Sugestie odnośnie forum - piti198 - 09-10-2021




Weźcie mnie ukrzyżujcie, jak wam się tak podoba. Niech rzuci we mnie kamieniem kto sam jest bez grzechu.


RE: Sugestie odnośnie forum - Mateusz - 09-10-2021

OK, jeśli nie chcecie polityki, światopoglądu itd. na forum, to nie ma problemu. W takim razie od teraz tego typu posty będą leciały do kosza i będą karane ostrzeżeniami. Dotyczy to obydwu stron barykady. Temat o koronawirusie też zamykamy.


RE: Sugestie odnośnie forum - Gieferg - 09-10-2021

R E S P E C T
[Obrazek: giphy.webp]


RE: Sugestie odnośnie forum - Mefisto - 09-10-2021

No i git, dajmy sobie wszyscy buzi i zapomnijmy o całej sprawie Smile


RE: Sugestie odnośnie forum - Reacher - 09-10-2021

Popieram Smile


RE: Sugestie odnośnie forum - Daras - 09-10-2021

(09-10-2021, 07:09)misfit napisał(a):  
(08-10-2021, 18:59)Mefisto napisał(a):  Dobrym rozwiązaniem byłoby też po prostu, no nie wiem, zakazać polityki na forum jakby nie było filmowo-wydaniowym i rozdawać ostrzeżenie za łamanie regulaminu. I po sprawie.

+1. Dorzuciłbym jeszcze do tego kwestię religii.

(...)

Mam zdanie odmienne. Nie sposób oddzielić kinematografię od polityki tudzież religii, przynajmniej w kontekście określonych tytułów. Kiedyś napisałem coś o A. Wajdzie (chyba nawet przeklepałem fizycznie z papierowego magazynu Kino) i wtrącił się jakiś gość. Poprosiłem go o zaniechanie wpisów, ale nie wyszło. Ostatecznie wszystkie posty (?) poszły do kosza, za co nadal odczuwam żal do Mateusza. Kwestię konsultowałem ze znajom będącym użytkownikiem forum Kino Polska.

Rym częstochowski z pamięci Smile : Kolega stwierdzi, że choć nas czytuje, to nigdy się tu nie zaloguje.
Z pewnością moderatorzy mają kłopot i uważam, że powinni  zająć jakieś stanowisko ad vocem.

EDIT:
Trochę spóźniłem się z postem gdyż nie zauważyłem reakcji Mateusza. Po jego wpisie brak mi pewności w jaki sposób dzielić się odczuciami na temat filmów np. A. Holland czy A. Wajdy. Muszę milczeć?

EDIT: 2
nieco zmodyfikowałem swój wcześniejszy wpis czyniąc go bardziej przystępnym. Jednak meritum pozostawiłem..


RE: Sugestie odnośnie forum - Glaeken - 10-10-2021

(09-10-2021, 10:58)Mateusz napisał(a):  OK, jeśli nie chcecie polityki, światopoglądu itd. na forum, to nie ma problemu. W takim razie od teraz tego typu posty będą leciały do kosza i będą karane ostrzeżeniami. Dotyczy to obydwu stron barykady. Temat o koronawirusie też zamykamy.
Najwyższa pora! Czekam na kolejne zmiany: zaprzestania pisania pudelkopodobnych, clickbajtowych i przekopiowanych newsów.


RE: Sugestie odnośnie forum - Wolfman - 10-10-2021

Tak, hipokryzja pełną gębą. Po prostu powinny być wywalane posty gdzie jeden obraża drugiego i ostrzeżenie od modera. To wszystko. Każdy temat powinien być.
Każdy film to polityka , religia, wyzysk przez korporacje i nagle będziecie dyskutować to w czym Misfit siedzi okopany jak Niemiec w Normandii? Czyli czekać na jego posty o danych technicznych kolejnego filmu czy sprzętu, bo wiele więcej od niego większość nie ma bladego pojęcia w tym temacie.
Nie żeby mi jego wiedza przeszkadzała w czymkolwiek.


RE: Sugestie odnośnie forum - Gieferg - 10-10-2021

Meritum tego forum są i zawsze były WYDANIA filmów. Natomiast wrażeniami z każdego filmu można podzielić się tak, by nie rozkręcać przy tym polityczno-światopoglądowego pierdololo.
Chcesz pisać o polityce i kwestiach światopoglądowych nawiązując przy tym do filmów? Na Forum KMF znajdziesz dokładnie to, czego ci trzeba.


RE: Sugestie odnośnie forum - misfit - 10-10-2021

(09-10-2021, 15:51)Daras napisał(a):  Nie sposób oddzielić kinematografię od polityki tudzież religii, przynajmniej w kontekście określonych tytułów. Kiedyś napisałem coś o A. Wajdzie (chyba nawet przeklepałem fizycznie z papierowego magazynu Kino) i wtrącił się jakiś gość. Poprosiłem go o zaniechanie wpisów, ale nie wyszło. Ostatecznie wszystkie posty (?) poszły do kosza, za co nadal odczuwam żal do Mateusza.

Twój post wylądował w koszu bo pisałeś nie na temat, a nie z powodów światopoglądowych.

https://forum.filmozercy.com/watek-z-wajda-kolekcja-filmow-z-okazji-90-urodzin?pid=43829#pid43829

Ale tak, w obecnej sytuacji to jest IMO wkładanie kija w mrowisko w tak spolaryzowanym społeczeństwie jak nasze, które nic dobrego nie wnosi, a tylko może doprowadzać do konfliktów. Poza tym w Internecie jest mnóstwo bardziej odpowiednich miejsc, w których można podyskutować sobie o Trybunale Konstytucyjnym, wolności mediów, Żydach, koronawirusie, czy tym czy lgbt to grzech czy nie.