Filmozercy.com | Forum
Sugestie odnośnie forum - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Pozostałe (https://forum.filmozercy.com/dzial-pozostale--16)
+--- Dział: O stronie i forum (https://forum.filmozercy.com/dzial-o-stronie-i-forum)
+--- Wątek: Sugestie odnośnie forum (/watek-sugestie-odnosnie-forum)



RE: Sugestie odnośnie forum - Gieferg - 31-10-2022

Tamte wątki raczej nie miały służyć dyskusji. Do dyskusji by wypadało założyć osobny wątek o danym filmie (np zaczynając go od zacytowania czyjejś opinii jeśli się chcemy do niej odnieść).

Poza tym ten temat zmienił swój kształt w stosunku do pierwotnych założeń - miał się tyczyć nie tylko samych filmów, ale także wrażeń z konkretnego wydania, które oglądamy.


RE: Sugestie odnośnie forum - misfit - 31-10-2022

Ale skąd wiesz czy pisząc posta w ogólnym temacie, nie wywiąże się jakaś dłuższa dyskusja ? Nie wiesz i czasami robi się dyskusja na kilka stron.
Powiedzmy, że ktoś siedział pół godziny nad napisaniem jakiegoś ciekawego posta o filmie i wrzuca go w trakcie ożywionej dyskusji o innym filmie w takim ogólnym temacie - po chwili on zniknie w gąszczu i osoba po prostu poświeciła swój czas na marne.


RE: Sugestie odnośnie forum - Gieferg - 31-10-2022

Jak ktoś napisał dłuższy post o jakimś filmie i potem go wrzucił do ogólnego tematu to sam sobie winien, że zmarnował swój czas.


RE: Sugestie odnośnie forum - misfit - 31-10-2022

O tym właśnie piszę - a zdarzają się naprawdę interesujące posty w tych ogólnych tematach i aż żal patrzeć... Takiego posta w ogólnym temacie później nie sposób odnaleźć w wyszukiwarce - co innego gdyby miał swoj wątek. Dlatego nie pozostaje mi nic innego jak apelować aby szanować swój własny czas i nie bać się zakładania nowych tematów - nic to nie kosztuje, a w dziale Filmy to już nawet czasowo w sumie wychodzi na to samo.


RE: Sugestie odnośnie forum - Gieferg - 31-10-2022

No wychodzi, ale opory przed zakładaniem tematów to typowy problem na wielu forach. Z drugiej strony są oczywiście tacy, którzy wpadają w drugą skrajność zakładając kolejne wątki i wrzucając za całą treśc posta jakiś link czy pytanie, które pasowałyby żeby je wkleić w jakimś istniejącym temacie.

Jeśli nie ma osoby, która ma czas i chęci, żeby to wszystko sprzątać, zawsze będzie się robił burdel.

A tymczasem w wątku o Top Gun kolejny post który nie wiadomo co tam robi...


RE: Sugestie odnośnie forum - Daras - 14-11-2022

Mam problem wątku o "Pachnidle". Nie mogę wkleić posta. Pojawia się taki komunikat:

Popraw następujące błędy:
Tytuł wątku jest zbyt długi. Wpisz tytuł nie dłuższy niż 85 znaków (aktualna długość to 89 znaków).



RE: Sugestie odnośnie forum - Kirek - 14-11-2022

Zgodnie z komunikatem, zmniejsz liczbę znaków w tytule np. usuwając z początku 'RE: '.


RE: Sugestie odnośnie forum - Daras - 14-11-2022

Dzięki, zadziałało. Nie wiedziałem jak to ugryźć bo nie jestem autorem długiego tytułu.


RE: Sugestie odnośnie forum - Mierzwiak - 06-12-2022

Forum coś szaleje, na telefonie cały czas mam komunikat że moje konto zostało zbanowane i nawet wylogować się nie mogę.


RE: Sugestie odnośnie forum - Mateusz - 06-12-2022

Masz na myśli tapatalka?