Filmozercy.com | Forum
Sugestie odnośnie forum - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Pozostałe (https://forum.filmozercy.com/dzial-pozostale--16)
+--- Dział: O stronie i forum (https://forum.filmozercy.com/dzial-o-stronie-i-forum)
+--- Wątek: Sugestie odnośnie forum (/watek-sugestie-odnosnie-forum)



RE: Sugestie odnośnie forum - misfit - 09-07-2023

(09-07-2023, 05:41)Gieferg napisał(a):  Żeby ktoś w moich oczach w tak krótkim czasie zaliczył taki zjazd jak ty w ciągu ostatniej doby to jest naprawdę ewenement.

Wzajemnie.

(09-07-2023, 05:41)Gieferg napisał(a):  metody jakie stosujesz, żeby wymusić co ci pasuje

(09-07-2023, 05:41)Gieferg napisał(a):  w związku z powyższym, o ile wcześniej jeszcze mnie to w jakimś stopniu obchodziło, tak właśnie przestało i od teraz oficjalnie mam w dupie twoje stanowisko na temat tego jak być powinno i będę je zlewał ciepłym moczem, kiedy mi będzie wygodnie.

Co mi pasuje? Nie wiem jak mam rozumieć ostatnie słowa, ale z niecierpliwością czekam na ich realizację.
Taka rada - jeśli nagle przestały ci pasować kluczowe zapisy regulaminu forum Filmożerców to zaproponuj ich zmianę. A póki co jesteś zobowiązany do stosowania się do nich tak samo jak każdy inny.


RE: Sugestie odnośnie forum - Daras - 09-07-2023

Misfit napisał:
Nie oczekuję jakichkolwiek specjalnych względów - po prostu bronię przestrzegania regulaminu forum i będę to robił tak długo jak będzie trzeba...

Kontynuuj, kontynuuj – coś w tym jest. Bo jak zapewne wiesz...





EDIT:
Otworzyłem piwo. Na trzeźwo nie dało się komentować wpisów kolegi Misfita. Po złotym napoju także. Jakaś masakra. Skąd się tacy ludzie biorą? Pytanie retoryczne, oczywiście.


RE: Sugestie odnośnie forum - fire_caves - 09-07-2023

Panowie, jest niedziela. Ładne słoneczko. Daras, zarzekałeś się, że na forum w weekendy nie zaglądasz. Dajcie już spokój i po prostu zakończcie temat. Wszyscy wnosicie wiele superpozytywnych rzeczy na forum, więc takie spory między Wami wyglądają jak kłótnie rodziców Wink Każdy z Was ma trochę racji. Po prostu wszyscy powinniśmy się zmusić do nieco większej dyscypliny na codzień i będzie nam się tu przyjemnie siedziało.


RE: Sugestie odnośnie forum - Gieferg - 09-07-2023

Cytat:Panowie, jest niedziela. Ładne słoneczko.

W pełni wykorzystane:
[Obrazek: MEMP80N_t.JPG]

Tongue


RE: Sugestie odnośnie forum - Daras - 10-07-2023

Cytat:
Panowie, jest niedziela. Ładne słoneczko. Daras, zarzekałeś się, że na forum w weekendy nie zaglądasz.

Zarzekała się baba błota. Wink Sprawa dotyczyła mnie, stąd nadmiarowe zainteresowanie forum. Niemniej słoneczko wykorzystane.

Niedzielę spędziłem wspaniale w gronie znajomych z piaskownicy. Oczywiście zaliczyliśmy w kinie kultowy film „Wejście Smoka” (1973). Potem, co zrozumiałe były Puby. Dyskusje o filmie nie miały końca. Rozważam zrelacjonowanie naszych uwag na forum - oczywiście w stosownym dziale (obym się ponownie nie pogubił). Nikt nie lubi gdy znikają jego posty bez sensu. Przygodę z durnowatą cenzurą miałem nadzieję zakończyć po roku 1989.

Było super! Frekwencja w kinie dopisała. Przedział wiekowy? Od młodzieży do babć! Kurna, superowe klimaty. Po projekcji zadałem kilka pytań znajomemu, który kilka miesięcy temu wywalczył medal w karate. Mam nadzieję o tym napisać w kontekście oceny filmu. Oczywiście we właściwym wątku, choć ręce opadają. Zaczynam mieć to forum w poważaniu. Zobaczymy jak będzie.


RE: Sugestie odnośnie forum - prodarek - 19-10-2023

Plik załącznika jest za duży. Maksymalny rozmiar pliku to 1024 kilobajtów.

Prośba o zwiększenie limitu do 2MB?


RE: Sugestie odnośnie forum - Gieferg - 18-12-2023

Mamy na forum typka, który jest albo trollem, albo ciężkim przypadkiem idioty. Odechciewa się czytać kolejne wątki zapełniane jego rzygowinami, co ciekawe, niektórzy wciąż próbują z pacjentem dyskutować.


RE: Sugestie odnośnie forum - kulcikriu - 18-12-2023

Ja obstawiam pierwsze i moim zdaniem gość nawet nie wiem czy faktycznie cokolwiek kupuje - wygląda zdecydowanie bardziej na trolla, bo jego wpisy wydają się być spowodowane przede wszystkim prowokowaniem innychWink Faktycznie jednak zwraca uwagę wypisywaniem idiotyzmów usiłujących wyprowadzić kogoś z równowagi, więc rozumiem Twój wpis.


RE: Sugestie odnośnie forum - Danus - 18-12-2023

Jest ich dwoch, dyskutuja sami ze soba i maja podobny styl pisania.


RE: Sugestie odnośnie forum - prodarek - 08-01-2024

Proszę o zwiększenie limit ilości załączników z 5 do przynajmniej 10-15 Smile ...