Filmozercy.com | Forum
Sugestie odnośnie forum - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Pozostałe (https://forum.filmozercy.com/dzial-pozostale--16)
+--- Dział: O stronie i forum (https://forum.filmozercy.com/dzial-o-stronie-i-forum)
+--- Wątek: Sugestie odnośnie forum (/watek-sugestie-odnosnie-forum)



RE: Sugestie odnośnie forum - Mateusz - 26-11-2015

W temacie swoich kolekcji, to użytkownicy decydują o tym jakie posty w nich zostają, a jakie nie. Tytuł zmieniłem.


RE: Sugestie odnośnie forum - Gieferg - 26-11-2015

Danus - Na co mi dyskusja o Ocalonym w temacie o kolekcji w którym ten film pewnie nigdy się nie znajdzie? No właśnie. Poza tym: patrz wyżej. W swoim temacie możesz zgłosić do wywalenia co chcesz i zostanie wywalone.

A nazwa tematu oddawała jego absurdalną zawartość Tongue


RE: Sugestie odnośnie forum - Danus - 26-11-2015

W jednym masz racje o czym do tej pory nie wiedziałem, w swoim temacie wywalam co chce lub tez zostawiam co chce, reszta twojego zachowania to zwykly troling, debilizm, ignoranctwo, gimbaza*. Zreszta zachowanie w twoim stylu. Nara.

* niepotrzebne skreślić.


RE: Sugestie odnośnie forum - Gieferg - 26-11-2015

Jeśli chcesz stąd wylecieć, to jesteś na dobrej drodze.


RE: Sugestie odnośnie forum - Danus - 26-11-2015

Dopiero teraz zauważyłem, ze dałeś mi ostrzeżenie za wyzwiska. Za wyzwiska? Prawda w oczy kole?


RE: Sugestie odnośnie forum - Gieferg - 26-11-2015

Trolling? Gimbaza? Bo posprzątałem własny temat z twojego bzdurzenia? Ty się człowieku dobrze czujesz? Chcesz gadać o Ocalnym to masz od tego odpowiedni temat w którym nie będę się wypowiadał i tam sobie możesz spokojnie pisać. Póki co jedynym trollem jesteś tutaj ty i możesz być pewny, że to nie będzie tolerowane.


RE: Sugestie odnośnie forum - Danus - 26-11-2015

Widzę, że usuwasz też punkty reputacji bo są ci nie przychylne?

Nie dlatego, ze posprzątałeś tylko jak już pisałem o sposób w jaki to zrobiłeś. Typowe, w twoim stylu.

Cytat: Póki co jedynym trollem jesteś tutaj ty i możesz być pewny, że to nie będzie tolerowane.
Wiemo tym Giefiergu, jesteś tu panem i władcą(ktoś popełnił błąd robiąc cię moderatorem) i pewnie te nieprzychylne tobie posty spowodują, że mnie zbanujesz. Tylko na to czekam, zrób mi tą przyjemność.


RE: Sugestie odnośnie forum - Gieferg - 26-11-2015

Usuwam każde minusowe punkty reputacji na jakie trafię w tym także i twoje i nigdy nikomu takowych nie przyznaję. Nie mogę pozwolić na to, żeby przez tobie podobnych, którzy walą nimi na lewo i prawo, ten wskaźnik służył tylko i wyłączniu pogłębianiu animozji na forum.


RE: Sugestie odnośnie forum - Użytkownik usunięty64562 - 26-11-2015

Post usunięty


RE: Sugestie odnośnie forum - Ula87 - 27-11-2015

(26-11-2015, 21:12)Gieferg napisał(a):  Usuwam każde minusowe punkty reputacji na jakie trafię w tym także i twoje i nigdy nikomu takowych nie przyznaję. Nie mogę pozwolić na to, żeby przez tobie podobnych, którzy walą nimi na lewo i prawo, ten wskaźnik służył tylko i wyłączniu pogłębianiu animozji na forum.

Czyli usuwasz tylko te złe? To też ciekawe... Wprowadzasz cenzurę, a nie bronisz porządku (nie piszę o twojej dyskusji z Danus, bo to wasza sprawa