Filmozercy.com | Forum
Sugestie odnośnie forum - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Pozostałe (https://forum.filmozercy.com/dzial-pozostale--16)
+--- Dział: O stronie i forum (https://forum.filmozercy.com/dzial-o-stronie-i-forum)
+--- Wątek: Sugestie odnośnie forum (/watek-sugestie-odnosnie-forum)



RE: Sugestie odnośnie forum - Gieferg - 27-11-2015

Nie wiem co ma do tego cenzura i na jakiej podstawie się wypowiadasz o tym, co robię (czy raczej robiłem) w sprawie utrzymania porządku na forum. W każdym razie zrezygnowałem z uprawnień moderatora because there's two ways you can go on this job: my way or the highway więc to już i tak nieaktualne.


RE: Sugestie odnośnie forum - Gieferg - 08-01-2016

No, no, widzę, że teraz mamy już na forum przyzwolenie na robienie syfu przez oszołomów-pół-analfabetów, co więcej, niektórzy nawet im kibicują (Teabing). Nie powiem, żebym się nie spodziewał kierunku zmian, jakie nastąpią po mojej rezygnacji. Tak trzymać!


RE: Sugestie odnośnie forum - Verrax - 08-01-2016

Muszę się zgodzić, bo jak tak dalej pójdzie to z większości tematów zrobi nam się off-topowy śmietnik. Może i jest to niezbyt duże forum, ale tak czy siak przydałby się moderator (albo moderatorzy), bo admin wszystkiego nie zrobi - żadnego moda aktualnie nie ma, a jakoś tak gorzej się to wszystko przegląda kiedy trzeba wyławiać wartościowe posty spośród stosu śmiecia przeglądając pewne tematy. :/


RE: Sugestie odnośnie forum - Szczepan600 - 08-01-2016

Ja tam nie śledzę tych wojen, ale oczywiście z całą powagą krzyczę... "Wróć Giefie! Wzbij się pod niebiosa!" ;-)


RE: Sugestie odnośnie forum - Gieferg - 09-01-2016

Słyszałeś, że dzwonią, ale nie wiesz w którym kościele Wink


RE: Sugestie odnośnie forum - Ula87 - 09-01-2016

Nie rozumiem, dlaczego administrator strony usuwa tematy czy posty, które przedstawiają nowe inicjatywy filmowe w internecie. O ile po części potrafię zrozumiec powody, którymi kierował się administrator przy usuwaniu informacji o innym forum filmowym, o tyle nie potrafię zrozumieć usuwania informacji o stronie o tematyce filmowej. Na innym forum (mam tu na myśli forum filmowe), gdy zamieszczałam informacje o forum filmożercy, administrator nie miał nic przeciwko, ale widzę że tutaj nie można informować o innych, ciekawych inicjatywach. Szkoda, bo dziwnie to wygląda. My jako kolekcjonerzy i miłośnicy kina powinniśmy wspierać fajnie projekty, ale widocznie nie na tym forum.


RE: Sugestie odnośnie forum - Mateusz - 09-01-2016

Już śpieszę z wyjaśnieniem. Strona, do której odnośnik umieszczałaś na forum to w większości kopia głównej strony filmóżerców, a nie ciekawa inicjatywa. Nie mam zamiaru promować na łamach portalu osób, które bezczelnie żerują na naszej pracy.


RE: Sugestie odnośnie forum - Ula87 - 09-01-2016

Wiele forów o tematyce filmowej wygląda podobnie, bo nie da się wymyślać na nowo tematów, które po prostu są takie same. A że forum dla kolekcjonerów jest tylko jedno i są to właśnie filmożercy, to właśnie tak jest. Zresztą sam wygląd o niczym nie świadczy (jak chce się założyć bloga, to też używa się szablonów, których używają inni). Tematy i działy różnią się co nieco od tych na tym forum. Poza tym pisałam, że odnośnie forum mogę jeszcze zrozumieć, ale dlaczego bezczelnie usunąłeś informację o stronie internetowej o filmach i wydaniach? To tak jakbyś usuwał każdą wzmiankę o bluray.com czy filmwebie. Bzdura!!!

W takim razie, jeżeli ktoś chce się dowiedzieć o nowej stronie internetowej o tematyce filmowej oraz o nowym forum dla kolekcjonerów piszcie do mnie na priv. Przekażę wam tą tajemniczą informację.


RE: Sugestie odnośnie forum - Mateusz - 09-01-2016

W moim poście odnosiłem się do głównej strony wspomnianego portalu. Informacje o promocjach, które są tam umieszczane to w większości kopie z naszych newsów. Nie widzę więc powodów, aby promować ten wytwór lub cokolwiek co z nim związane.


RE: Sugestie odnośnie forum - Ula87 - 09-01-2016

Czyli tylko na filmożercach mozna pisać o ogólnie dostępnych promocjach? Rozumiem, że ta strona ma monopol na informowanie o promocjach filmów.