Filmozercy.com | Forum
Sugestie odnośnie forum - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Pozostałe (https://forum.filmozercy.com/dzial-pozostale--16)
+--- Dział: O stronie i forum (https://forum.filmozercy.com/dzial-o-stronie-i-forum)
+--- Wątek: Sugestie odnośnie forum (/watek-sugestie-odnosnie-forum)



RE: Sugestie odnośnie forum - Mateusz - 09-01-2016

Czytaj posty, a nie będziesz miała problemu ze zrozumieniem mojej motywacji. TEMAT, który podałem, jest dla stron, które nie są jawną kopią Filmożerców. Nie zabraniam nikomu szukania promocji, ale jeśli ktoś szuka ich na naszym portalu, a później dodaje swój link z PP to nie będę go promował na swojej stronie.


RE: Sugestie odnośnie forum - Ula87 - 09-01-2016

Skądinąd, to ciekawe, że administrator tak szybko zareagował na mój post, a np. ten wulgarny zostawia w spokoju:

(09-01-2016, 13:12)Gieferg napisał(a):  ...a wolfman wciąż będzie cierpiał na chroniczny ból dupy.

Skoro nawet Blu-ray w Polsce się nie może rozkręcić (bo ludzie oglądają DVD i 3-gigowe ripy na czarodziejskich odtwarzaczach na których ich jakość na 106 calowych ekranach dorównuje tej z blu Tongue), to i tym bardziej UHD będzie towarem tylko dla garstki fanatyków jakości, it's fucking OBVIOUS.

(09-01-2016, 19:24)Mateusz napisał(a):  Czytaj posty, a nie będziesz miała problemu ze zrozumieniem mojej motywacji. TEMAT, który podałem, jest dla stron, które nie są jawną kopią Filmożerców. Nie zabraniam nikomu szukania promocji, ale jeśli ktoś szuka ich na naszym portalu, a później dodaje swój link z PP to nie będę go promował na swojej stronie.

Jawną kopią? Skąd ten wniosek? A poza tym, skoro portal filmożercy informuje o promocjach, to w zasadzie, dlaczego inna strona nie może wykorzystać tej informacji? Przecież jest ona ogólnie dostępna.


RE: Sugestie odnośnie forum - Mateusz - 09-01-2016

Spójrz na daty dodawania newsów to się dowiesz skąd ten wniosek. Nikomu nie zabraniam kopiowania informacji o promocjach, bo nie mam do tego prawa. Zrozum tylko, że mam prawo decydować kogo będę promował na swoim portalu, a kogo nie!


RE: Sugestie odnośnie forum - meaner - 09-01-2016

Widzę następna przepychanka na forum Big Grin FIGHT! FIGHT! Big Grin

Ale tak na serio
Mateusz masz absolutną rację. Twoje forum więc możesz usuwać co Ci się podoba. W szczególności linki do "konkurencyjnej" strony oraz forum.
Nie wiem po co zrobiło się tyle szumu...


RE: Sugestie odnośnie forum - Ula87 - 09-01-2016

Konkurencyjnej...??? Jezu... Czy tylko ja uważam, źe myślenie w takich kategoriach jest wręcz śmieszne???

Jego forum, jego prawo, ale powinien bardziej skupiać się na moderowaniu i reagowaniu na wulgarne wypowiedzi, niź na cenzurowaniu wypowiedzi o innych miejscach dla kolekcjinerów.

Sądziłam, że to forum jest przede wszystkim dla miłośników kina i filmów jako takich i każda, nowa inicjatywa w internecie, będzie przyjmowana z radością, ale widzę, że bardzo się myliłam. Kolejne forum dla kolekcjonerów może przynieść nowych ludzi, a chyba o to chodzi, prawda? Im nas więcej, tym weselej, czyż nie???


RE: Sugestie odnośnie forum - Mateusz - 09-01-2016

Problem w tym, że to nie jest nowa inicjatywa.


RE: Sugestie odnośnie forum - Ula87 - 09-01-2016

Boże... Confused Huh


RE: Sugestie odnośnie forum - Verrax - 09-01-2016

Jeśli Mateusz nie chce promować strony którą (albo której część) uważa za jawny plagiat Filmożerców - wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują że ma do tego prawo. Obojętnie jak kto by się na tą decyzję nie zapatrywał, to nic się w tej kwestii raczej nie zmieni. Ta dyskusja powoli zaczyna przypominać nieskończone odbijanie piłeczki ping pongowej, więc myślę że spokojnie można ją już zakończyć. Tongue


RE: Sugestie odnośnie forum - Użytkownik usunięty64562 - 09-01-2016

Post usunięty


RE: Sugestie odnośnie forum - Ula87 - 09-01-2016

Ooo, widzę, że jak jest się grzecznym to można od Pana Mateusza dostać odrazu dwa punkty pozytywne do reputacji....