Filmozercy.com | Forum
Sugestie odnośnie forum - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Pozostałe (https://forum.filmozercy.com/dzial-pozostale--16)
+--- Dział: O stronie i forum (https://forum.filmozercy.com/dzial-o-stronie-i-forum)
+--- Wątek: Sugestie odnośnie forum (/watek-sugestie-odnosnie-forum)



RE: Sugestie odnośnie forum - Wolfman - 25-09-2016

Mi tu brakuje takiej banalnej rzeczy jak najechanie kursorem na dany tekst i kliknięcia na nim "cytuj" i w prosty sposób cytowania krótkiego słowa czy zdania danego użytkownika Smile


RE: Sugestie odnośnie forum - Gieferg - 09-11-2016

Sugerowałbym tym dwóm DVD-loverom (będą wiedzieć o kogo chodzi) którym doskwiera bezustanny ból dupy wywołany tym, że większości użytkowników nie obchodzi ten nośnik dać sobie spokój z pisaniem o tym przy każdej możliwej okazji.


RE: Sugestie odnośnie forum - mk1976 - 09-11-2016

Zastanawiające że pan władze nie zauważa bólu dupy jaki doskwiera niebieskim sekciarzom, którzy nie przepuszcza okazji aby wyrazić swoje zdanie na temat dvd.


RE: Sugestie odnośnie forum - Gieferg - 09-11-2016

Ostatnio wywaliłem tego typu post niejakiego Kentisa, kolejne, na które trafię w nieprzeznaczonych do tego typu dywagacji tematach też mogą wylecieć. Szczególnie Wolfman niech się pilnuje.

Inna sprawa, że w praktyce jest to forum ludzi kupujących blu-ray - o tym się tu dyskutuje, a wygląda na to, że mniej niż 10% użytkowników kupuje DVD z filmami wydanymi na BD. W tej sytuacji trolling w stylu Accepta to czysty idiotyzm, a twoje oburzenie, że ktoś nie wspomniał,o tym, że jakaś nowość wychodzi na DVD też jest absurdalne - Face it - nikogo poza 3-4 osobami to nie obchodzi. Poza tym ci którzy kupują nowości na DVD zwykle i tak nie mają nic do powiedzenia na ten temat, a ich aktywność ogranicza się do wklejania fotek w swoich tematach.

PS. teksty o "niebieskiej sekcie" też podpadają pod trolling i możliwe, że wkrótce zaczną być traktowane z buta.


RE: Sugestie odnośnie forum - Grześ58 - 09-11-2016

Mnie osobiście mało obchodzi kto kupuje na jakim nośniku, może to być DVD, może być 4K, a może być i betamax. Ale zgadzam się z tym, że niepotrzebnie rozwijają się dyskusje w różnych tematach, skoro jest już jeden założony (http://forum.filmozercy.com/watek-blu-ray-vs-dvd-dyskusja). I to dotyczy zarówno miłośników DVD jak i BD.


RE: Sugestie odnośnie forum - Gieferg - 09-11-2016

Otóż to. Po to jest ten temat, żeby w nim tego rodzaju dyskusje/spory toczyć, zamiast je roznosić po całym forum.


RE: Sugestie odnośnie forum - Wolfman - 09-11-2016

(09-11-2016, 19:52)Gieferg napisał(a):  Szczególnie Wolfman niech się pilnuje.

Jeśli piszesz o wątku kolekcji slepy51 to zwróciłem uwagę na absurdalny post , bo kompletnie mi zwisa co kto kupuje. Gdybym się tym przejmował to bym spać nie mógł , bo większość Polaków kupuje dvd. Ogólnie dyskusja na temat blu vs dvd jest bez sensu. Tu decyduje najczęściej portfel przy zakupie.


RE: Sugestie odnośnie forum - Gieferg - 09-11-2016

Accepta i wszystkie idiotyzmy, które wypisuje sugerowałbym zwyczajnie ignorować. W przeciwnym razie będzie tutaj szambo.


RE: Sugestie odnośnie forum - Monica_Geller - 10-11-2016

(09-11-2016, 22:27)Gieferg napisał(a):  Accepta i wszystkie idiotyzmy, które wypisuje sugerowałbym zwyczajnie ignorować.

Z dumą powiedział to jeden z administratorów, który innym zarzuca trolling.


RE: Sugestie odnośnie forum - Gieferg - 10-11-2016

Owszem, zarzuca. Bo powtarzane do usranej jak to ktoś będzie płakał bo za dwa lata filmy z jego półki nie będą warte 5 zł to dziecinny trolling.
Accept już od jakiegoś czasu jest na tym forum tylko po to, żeby powtarzać jak to DVD jest lepsze od Blu-ray, podpierając to twierdzenie tak absurdalnymi argumentami, że nie da się traktować go poważnie - do tego zaczyna w ten sposób głupie sprzeczki, bo inni mu na te zaczepki odpisują. Nie widzisz tego, twój problem.

Ja za to widzę, że teraz będziesz się do mnie przypieprzać o wszystko jak leci, bo ci się jakaś ankieta nie spodobała. Szkoda twojego trudu - nic w ten sposób nie osiągniesz.