Filmozercy.com | Forum
Sugestie odnośnie forum - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Pozostałe (https://forum.filmozercy.com/dzial-pozostale--16)
+--- Dział: O stronie i forum (https://forum.filmozercy.com/dzial-o-stronie-i-forum)
+--- Wątek: Sugestie odnośnie forum (/watek-sugestie-odnosnie-forum)



RE: Sugestie odnośnie forum - Gieferg - 01-12-2016

Cytat:PS. Jak się zapatrujesz na temat ogólny poświęcony steelbookom ? Jak na mój gust podobna sprawa co z remasterami

Podobna, róznica jest taka, że do tego ze steelbookami praktycznie nie zaglądam bo mnie nie interesuje, więc nie analizuję co tam jest i mi to nie przeszkadza (póki ktoś czegoś np nie zgłosi, wtedy sprawdzę). W sumie dla mnie nawet lepiej, że te posty tam trafiają, bo zaglądać do tematów o iluś tam filmach tylko po to, żeby się dowiedzieć, że do każdego będzie nowy steelbook średnio mi się uśmiecha Smile Z drugiej strony pewnie mamy na forum i takich, których nie obchodzą informacje o remasterach, bo jedyne co się dla nich liczy to steelbook i logo Blu-ray Tongue

Cytat:Na stworzenie osobnego tematu poświęconemu temu filmowi musiałbym przeznaczyć tak z 5 razy więcej czasu

Jak dla mnie to wystarczyło dorzucić link do recenzji istniejącego wydania. Potem inni by dopisali resztę. Zakładanie tematu nie musi być zawsze na zasadzie - kompletny research + wszystkie istniejące wydania. To forum, nie encyklopedia. Gdybym od każdego i za każdym razem oczekiwał kompletnego zestawienia to większość tematów bym musiał wywalić do śmieci.


RE: Sugestie odnośnie forum - misfit - 01-12-2016

(01-12-2016, 19:42)Gieferg napisał(a):  
Cytat:PS. Jak się zapatrujesz na temat ogólny poświęcony steelbookom ? Jak na mój gust podobna sprawa co z remasterami

Podobna, róznica jest taka, że do tego ze steelbookami praktycznie nie zaglądam bo mnie nie interesuje, więc nie analizuję co tam jest i mi to nie przeszkadza (póki ktoś czegoś np nie zgłosi, wtedy sprawdzę).

Na pewno ? Nie raz widziałem, że się tam udzielasz... Smile
Żeby nie było - uważam, że oba tematy mają swoje praktycznie miejsce na forum i powinno tak pozostać.

Cytat:Jak dla mnie to wystarczyło dorzucić link do recenzji istniejącego wydania. Potem inni by dopisali resztę. Zakładanie tematu nie musi być zawsze na zasadzie - kompletny research + wszystkie istniejące wydania. To forum, nie encyklopedia. Gdybym od każdego i za każdym razem oczekiwał kompletnego zestawienia to większość tematów bym musiał wywalić do śmieci.

Nie chodzi o to co ktoś ode mnie wymaga tylko co ja wymagam od siebie w takich przypadkach.
Ten konkretny film nie jest dla mnie na tyle istotny abym poświęcał mu więcej czasu na stworzenie tematu o nim, tym bardziej gdy nie wiadomo czy ten remaster będzie posiadał w jakimś wydaniu polską wersję językową. A jak pewnie wiesz ten mały szczegół ma ogromny wpływ na zainteresowanie wątkiem wśród innych osób na tym forum.


RE: Sugestie odnośnie forum - Juby - 01-12-2016

Można by zwiększyć ilość postów na jednej stronie tematu? 10 to trochę mało. 20 byłoby o wiele lepiej.


RE: Sugestie odnośnie forum - Mateusz - 02-12-2016

Ilość postów wyświetlanych na stronę możesz zmienić w ustawieniach profilu.

Panel użytkownika -> Edytuj Opcje -> Ilość postów na stronę.


RE: Sugestie odnośnie forum - Juby - 04-12-2016

Oki, thanks.


RE: Sugestie odnośnie forum - Gieferg - 10-12-2016

Dział o komiksach na forum? Serio nam to potrzebne? I to od razu podzielony na kilka działów? PODSTAWOWA zasada budowania forum - robimy działy, na które jest zapotrzebowania, dzielimy je, kiedy jest zawartość, którą można dzielić.

Ciekaw jestem czy jest to taka sytuacja jak na kolekcjonerze, gdzie admini się jarali anime i uparcie forsowali dział o tym, chociaż mało kogo to interesowało i było w nim ze trzy tematy na krzyż. Na głównej forsowane komiksy (miało się dać wyłączyć, jakoś się nie da - chyba), na forum komiksy, nie wiem jak inni, mi się to nie podoba. Dobrze że chociaż można na forum to zwinąć, ale powiadomień o nowych postach już pewnie nie wyłączę Tongue

Może lepiej byłoby zrobić OSOBNE forum i rozdzielić stronę na filmową i komiksową? Jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego, tylko czekać na dział o grach komputerowych/konsolowych Tongue W końcu będzie jedna wielka giełda / strona o okazjach wszelakich, a o tym, co mnie w tym miejscu interesowało nawet nie będzie z kim rozmawiać (w sumie już bywa z tym licho).

Pojawił się dział o muzyce filmowej bo kilka osób wyraziło zainteresowanie, ale na chwilę obecną mam wrażenie, że też nie ma on tutaj sensu, bo w praktyce to zainteresowanie jest praktycznie żadne, a pogadać z Mister Tadeo to sobie równie dobrze mogę na PW, albo pisać o interesujących mnie soundtrackach w temacie o swojej kolekcji. Ze względu na powyższe nie zamierzam w najbliższym czasie zakładać tam żadnych kolejnych tematów - jak zobaczę, że coś się dzieje, wtedy owszem, czemu nie.

O dział komiksowy ktoś prosił, że tak z ciekawości spytam?

EDIT:

O, zniknął.


RE: Sugestie odnośnie forum - Mateusz - 10-12-2016

Dział o komiksach jest naturalną drogą rozwoju forum. Na głównej wpisy o komiksach cieszą się dużą popularnością, więc uznajemy to za zapotrzebowanie na rozwijanie tej dziedziny również na forum. Myśleliśmy o nowym forum, ale w końcu doszliśmy do wniosku, że nie jest to dobry pomysł i z czasem musielibyśmy dublować większość tematów. Siłą rzeczy duża część osób interesująca się jednym z tych mediów przejawia jakieś zainteresowanie drugim. Na razie dział zniknął i jest widoczny dla administracji, wczoraj był widoczny jeszcze dla moderatorów stąd większość użytkowników, nie ma pojęcia, o czym piszesz. Big Grin Chcemy ruszyć z działem, jak będzie założone kilka podstawowych tematów, czyli pewnie jeszcze dzisiaj, najpóźniej jutro. Co do głównej strony, to nowy wygląd i możliwość wybierania kategorii wpisów pojawią się już niedługo. Na forum będziesz musiał po prostu omijać ten dział tak jak omija się nieinteresujące kogoś tematy.


RE: Sugestie odnośnie forum - Gieferg - 10-12-2016

I tak zrobię.

btw - podział na polskie / zagraniczne w dziale w którym nic nie ma, jest bez sensu. Filmy nie mają takiego podziału. Poczekałbym z tym, aż będzie co dzielić.

No i moderator się pewnie przyda bo trudno żebym sprzątał w dziale do którego nie będę nawet zaglądał Tongue


RE: Sugestie odnośnie forum - Monica_Geller - 10-12-2016

Czepiasz się, że powstanie dział o komiksach, bo uważasz, że nie bycie na to zbytu, a w dziale o muzyce filmowej większość postów zamieszczasz Ty i Mister Tadeo, więc chyba o muzyce też niewiele osób ma ochotę dyskutować? A jednak ten dział istnieje na forum. Zresztą sam zauważyłeś bezcelowość tematów o muzyce filmowej.


RE: Sugestie odnośnie forum - Gieferg - 10-12-2016

Czytaj może posty w całości zanim zaczniesz na nie odpisywać, co? Na to co piszesz JUŻ ODPOWIEDZIAŁEM. Tak, dział o muzyce filmowej nie ma sensu na tym forum, próbowałem rozkręcić, ale nobody gives a fuck, nawet tych kilku użytkowników o których wiem, że się soundtrackami interesują.