Filmozercy.com | Forum
Sugestie odnośnie forum - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Pozostałe (https://forum.filmozercy.com/dzial-pozostale--16)
+--- Dział: O stronie i forum (https://forum.filmozercy.com/dzial-o-stronie-i-forum)
+--- Wątek: Sugestie odnośnie forum (/watek-sugestie-odnosnie-forum)



RE: Sugestie odnośnie forum - Wolfman - 15-01-2017

Dopiero jak wlazłem w dział ogólny blu ray dopiero mi zaczęło cokolwiek wyszukiwać. Jak klikam wyszukaj na ogólnym to mam problemy.


RE: Sugestie odnośnie forum - Mateusz - 15-01-2017

Trudno będzie zdiagnozować problem i go rozwiązać jeśli nie będę wiedział o co chodzi. Wchodzisz na wyszukiwarkę, wpisujesz frazę, zaznaczasz w opcji Szukaj w działach dział Wydania Blu-ray i DVD i wtedy działa? Jak nie zaznaczysz to masz problemy?

Dodaj w temacie o Ridleyu linki do tematów z poszczególnymi wydaniami, które są już na forum. Temat w takim wypadku będzie mógł zostać.


RE: Sugestie odnośnie forum - Wolfman - 16-01-2017

Dokładnie tak mi to działa.


RE: Sugestie odnośnie forum - misfit - 16-01-2017

Jak teraz sięgam pamięcią wstecz to swego czasu miałem taki okres, że na filmożercach przy pierwszej próbie wyszukiwania często dostawałem komunikat o odczekaniu 30s, ale po tym czasie zawsze wyszukiwał to co chciałem.

(15-01-2017, 15:50)wolfman napisał(a):  Google??? Co ma piernik do wiatraka

Specjalnie dla Ciebie. Wykorzystałem Twój screen.
[Obrazek: google.jpg]

Nie jest tak fajna jak ta forumowa wyszukiwarka, ale nie ma problemu ze sprawdzeniem czy coś ma już swój temat na filmożercach.


RE: Sugestie odnośnie forum - Wolfman - 16-01-2017

Tyle, że ja już wyjaśniałem ten napis i nie o niego mi chodzi.


RE: Sugestie odnośnie forum - Gieferg - 16-01-2017

(12-01-2017, 18:06)Mateusz napisał(a):  Tak się buduje bazę forum i portalu, to poprawia naszą pozycję w Google itd. Może nie odczujesz tego efektów w najbliższym czasie, ale w dłuższej perspektywie przełoży się to na więcej wejść na forum.

To już chyba wiem jaka jest główna funkcja działu komiksowego na forum Wink


RE: Sugestie odnośnie forum - Mateusz - 16-01-2017

Wolfman przetestuj wyszukiwane na innej przeglądarce. Jeśli tylko Ty masz takie problemy, to nie jest to błąd po stronie forum.


RE: Sugestie odnośnie forum - Monica_Geller - 17-01-2017

Mam pytanie, w szczególności do Ciebie Mateusz. Czy dajecie Giefergowi wolną rękę w kwestii musztrowania forumowiczów i usuwania postów, które mu się nie podobają? Bo to zaczyna być trochę irytujące.

Napisałam jedno zdanie w załoźonym przez niego temacie o filmie "Czas apokalipsy". On uznał, oczywiście na swój specyficzny i obraźliwy sposób, że to nie jest wystarczająca wypowiedź, a przy okazji nie brał pod uwagę, że może, np. dzisiaj będę miała więcej czasu i napiszę coś jeszcze w tym temacie. Takie traktowanie, nie tylko zresztą mnie, jest nieco irytujące, bo Pan Gieferg wykracza poza narzędzia moderacji i to nie jest tylko ten jeden raz.


RE: Sugestie odnośnie forum - Monica_Geller - 17-01-2017

Dodam jeszcze, że Gieferg celowo manipuluje wypowiedziami innych poprzez ciągłe edytowanie swoich postów czym utrudnia dyskusje i odpowiadanie na jego posty. I nie tylko ja to zauważyłam.


RE: Sugestie odnośnie forum - Mateusz - 17-01-2017

Gieferg ma wolną rękę w moderowaniu forum, ale już niejednokrotnie dochodziło do tego, że nie zgadzałem się z jego działaniami i były one kwestionowane. Niemniej w tej sytuacji nie widzę powodów do mojej interwencji. Post, który usunął nie wnosił nic do dyskusji, więc mógł zostać usunięty.

(17-01-2017, 06:16)Monica_Geller napisał(a):  przy okazji nie brał pod uwagę, że może, np. dzisiaj będę miała więcej czasu i napiszę coś jeszcze w tym temacie.

Nikt z nas nie mógł tego przewidzieć. Wystarczyło po prostu powstrzymać się od tej krótkiej wypowiedzi i poczekać aż będziesz miała czas na napisanie w pełni wartościowej, która na pewno nie zostałaby usunięta, a jeśli tak by się stało, to decyzja ta zostałaby przez administracje zakwestionowana.