Filmozercy.com | Forum
Sugestie odnośnie forum - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Pozostałe (https://forum.filmozercy.com/dzial-pozostale--16)
+--- Dział: O stronie i forum (https://forum.filmozercy.com/dzial-o-stronie-i-forum)
+--- Wątek: Sugestie odnośnie forum (/watek-sugestie-odnosnie-forum)



RE: Sugestie odnośnie forum - Gieferg - 26-03-2017

Cytat: I tak btw to nie wiem, czy ktoś zauważył, ale Gieferg od wczoraj nie pełni już funkcji moderatora, bo złagodziłem bana dla accepta2 z miesiąca na tydzień, z czym Gieferg się nie zgadzał.

To tylko jeden z powodów Wink

Jesli kogoś to interesuje to zrezygnowałem przede wszystkim dlatego, że na forum zaczyna przeważać piaskownica i pyskówki w wykonaniu ludzi, którzy nic ciekawego nie wnoszą, ale są wiecznie niezadowoleni. Wolę zwyczajnie dodać tych trolli do listy ignorowanych i olać sprawę, niż dalej się w to bawić. Może komuś innemu się będzie chciało, albo admin sam to ogarnie.

Mateusz ma do trolli trochę zbyt lajtowe podejście jak na mój gust, jest skłonny dawac kolejne szanse ludziom, którzy moim zdaniem nie rokują żadnej poprawy. Mi się już zabawy z takimi osobnikami zwyczajnie znudziły. Poza tym Wolfman w dużym stopniu obrzydził mi to miejsce swoim nieustannym fanzoleniem wciąż i wciąż o tym samym, wszędzie gdzie to możliwe. Serio, rzygam już tym.

Tak więc otwierajcie szampana, wiecie do kogo mówię Big Grin

PS> a tym, co powtarzają jak to szkodzę temu forum powiem jedno - ciekawe czy wiecie jak doszło do tego, że ono w ogóle istnieje.


RE: Sugestie odnośnie forum - meaner - 26-03-2017

Skoro Gief nie jest już moderatorem to teraz tylko czekać na te tabuny nowych rozmów o filmach czy wydaniach. Wink

Aczkolwiek te słowne potyczki nie raz lepiej się czytało niż recenzje nie jednych filmów. A ile jest przy tym było śmiechu to nie miara. Big Grin
Ludzie trochę luzu.

Co do krytykowanego przez wielu użytkowników kolegi Gieferga. To muszę powiedzieć, że znam go już kilka lat. Chyba od 2010roku kiedy trafiłem na poprzednie forum i go poznałem tak jak wielu innych użytkowników "starej" gwardii (niestety jest ich coraz mniej). Oczywiście trzeba powiedzieć, że ma swój pewny styl wypowiedzi ale być może jest to zaleta a nie wada. Nie owija w bawełnę tylko pisze jak jest. Oraz nie pozwalał na zbytnią piaskownicę i samowolkę na forum. Która powiedzieć szczerze ostatnio z powodu kilku użytkowników była zbyt częsta.

Ale muszę też napisać, że jak widzę teksty niektórych użytkowników to będąc moderatorem też bym je kasował i nie patrzył na nic...

Zobaczymy jak teraz będzie. Smile


RE: Sugestie odnośnie forum - Wolfman - 26-03-2017

(26-03-2017, 14:00)Gieferg napisał(a):  Poza tym Wolfman w dużym stopniu obrzydził mi to miejsce swoim nieustannym fanzoleniem wciąż i wciąż o tym samym, wszędzie gdzie to możliwe. Serio, rzygam już tym

Możecie mi dziękować wysyłając drobne datki na moje konto. Ja rzygam wszelką inwigilacją , dopieprzaniem się o byle co w kółko, upominaniem o każdą bzdurę. Wiem , że to małe forum, ale nie rozrośnie się nigdy jak ktoś będzie się o wszystko czepiał za każdym razem. Znam podobne forum, o innej tematyce gdzie moderator tylko czekać by kogoś kopnąć i upomnieć. Efekt? Pisze w danym temacie od biedy kilka osób. Forum umiera.

(26-03-2017, 14:00)Gieferg napisał(a):  Mateusz ma do trolli trochę zbyt lajtowe podejście jak na mój gust, jest skłonny dawac kolejne szanse ludziom, którzy moim zdaniem nie rokują żadnej poprawy

Bardzo dobrze, że jest wyluzowany i nie słuchając Ciebie tworzy tematy, które go interesują. Sam dzięki temu zacząłem czytać główną stronę.


RE: Sugestie odnośnie forum - mk1976 - 26-03-2017

(26-03-2017, 20:52)wolfman napisał(a):  , dopieprzaniem się o byle co w kółko, upominaniem o każdą bzdurę.
I pisze to ktos kto non stop przypieprza  sie do innych bo kupuja dvd a nie niebieskie plyty. Gieferg nie jest swiety, ale gdy akurat Ty zwracasz mu uwage to po prostu rece opadaja. Cytujac jedna z piosenek zespolu Dezerter, jesli chcesz zmieniac swiat zacznij od siebie.


RE: Sugestie odnośnie forum - Użytkownik usunięty64562 - 26-03-2017

Post usunięty


RE: Sugestie odnośnie forum - Wolfman - 27-03-2017

(26-03-2017, 21:12)mk1976 napisał(a):  I pisze to ktos kto non stop przypieprza  sie do innych bo kupuja dvd a nie niebieskie plyty. Gieferg nie jest swiety, ale gdy akurat Ty zwracasz mu uwage to po prostu rece opadaja. Cytujac jedna z piosenek zespolu Dezerter, jesli chcesz zmieniac swiat zacznij od siebie.

Kolego czemu zaraz się sugerujesz tym, jeśli wrzucam porównywanie cen, że piszę to do/dla osób zarejestrowanych na forum, którzy regularnie tu przebywają? Otóż nie zamierzam zmieniać Twojego nastawienia, ale jeśli w ten sposób pomogę w wyborze nośnika innym, którzy wybiórczo przeglądają wypowiedzi od czasu do czasu i w jakiś sposób napędzę o 000000000000,1% sprzedaż blu w biednej Polsce to i tak warto. Kolego kupuj dożywotnio sobie dvd, nawet gdy będzie je kupował pod specjalne zamówienie gdy od kilku lat przestaną już je regularnie tłoczyć. Mi to zupełnie nie przeszkadza.


RE: Sugestie odnośnie forum - matwiko - 27-03-2017

Wolfman tak trudno pojąc że niektórych interesuje tylko POLSKA wersja językowa filmu albo zbierają tylko POLSKIE wydania?
Wydajesz się ogarniętym człowiekiem więc tak ciężko zrozumieć że na DVD są wydane rzeczy których nie zajdziesz na BD?
Filmów z Godzilla nie znajdziesz po polsku nigdzie na świecie na BD, są tylko w trudno dostępnych polskich wydaniach DVD. Sam na nie poluje więc po co te głupie uwagi?

Kolega mk1976 ma wg mnie jedną z najciekawszych kolekcji na forum. Zbiera tylko z polską wersją i w większości tych filmów nie ma na BD a jeżeli są to też ma w kolekcji wydania BD. Nie trzeba nikogo nachalnie przekonywać do BD. Jest tylko jedna osoba na forum która deklaruje że zbiera tylko DVD (choć ma w zbiorach również BD Smile


RE: Sugestie odnośnie forum - Gieferg - 05-04-2017

Aktualnie ten osobnik co kupuje tylko DVD jest zbanowany (ale nie dlatego, że niby kupował tylko DVD Wink)

------------------

Proponuję zabawę pt. "Everything wrong with this":
http://forum.filmozercy.com/watek-film-ktory-sie-super-oglada-na-duzym-ekranie?pid=27390#pid27390

Zaczynam:

- Po pierwsze - zły dział.


RE: Sugestie odnośnie forum - DanSavio - 06-04-2017

Typie, skończyłeś z funkcją moderatora to zostaw tą zabawę osobom odpowiedzialnym za forum. Taka moja mała sugestia, która jest we właściwym dziale. Czy ten post zostanie usunięty przez admina czy zostanie przeniesiony do kosza?


RE: Sugestie odnośnie forum - Gieferg - 06-04-2017

Od tego jest temat, żeby komentować, co się dzieje na forum, to, że sam nie sprzątam, nie znaczy, że mam wszystko w dupie.

Cytat: Taka moja mała sugestia,

Też jedną mam, w związku z twoim ustawicznym dopieprzaniem się.
How do you like it?
<lista ignorowanych wita>