Filmozercy.com | Forum
Sugestie odnośnie forum - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Pozostałe (https://forum.filmozercy.com/dzial-pozostale--16)
+--- Dział: O stronie i forum (https://forum.filmozercy.com/dzial-o-stronie-i-forum)
+--- Wątek: Sugestie odnośnie forum (/watek-sugestie-odnosnie-forum)



RE: Sugestie odnośnie forum - Gieferg - 08-02-2018

Niestety nie.
Cytat:Eeee… To raczej jest dziecko
Mam do czynienia od kilku lat, jak dla mnie raczej debil.


RE: Sugestie odnośnie forum - Filmożerca Alan - 08-02-2018

Czemu miałby być? Nie każde dziecko to debil Tongue


RE: Sugestie odnośnie forum - Marioo - 08-02-2018

A ktoś tak twierdzi?


RE: Sugestie odnośnie forum - Gieferg - 04-03-2018

pawgor78 to spamer do odstrzału. Wystarczy rzut oka na sygnaturę.
Lopoo8 - kolejny.


RE: Sugestie odnośnie forum - misfit - 19-03-2018

Nie wiem jak u Was, ale u mnie reklamy powodują dziś spore opóźnienia w działaniu forum. Musiałem aktywować adblocka.


RE: Sugestie odnośnie forum - Nfsfan83 - 19-03-2018

Czy ktoś miał problemu z wrzuceniem zdjącia z google photos na forum? Używam wstaw obrazek i podaję linka do wcześniej udostępnionego zdjęcia i nie wyświetla nic?


RE: Sugestie odnośnie forum - Mateusz - 19-03-2018

(19-03-2018, 21:21)misfit napisał(a):  Nie wiem jak u Was, ale u mnie reklamy powodują dziś spore opóźnienia w działaniu forum. Musiałem aktywować adblocka.

Ktoś zgłasza jeszcze podobne problemy z reklamami? Obstawiam, że mogłeś trafić na jakąś felerną reklamę przeładowaną skryptem albo występuje jakiś problem na linii Twój dostawca internetu a Google.

(19-03-2018, 21:30)Nfsfan83 napisał(a):  Czy ktoś miał problemu z wrzuceniem zdjącia z google photos na forum? Używam wstaw obrazek i podaję linka do wcześniej udostępnionego zdjęcia i nie wyświetla nic?

Dałeś radę?


RE: Sugestie odnośnie forum - Gieferg - 26-03-2018

Ktoś tam znowu sugerował że przydałby się shoutbox, przypomnę w związku z tym:

Mateusz napisał(a):Shoutbox odpada, powody są raczej większości znane. Nie chcę ryzykować czy zabije aktywność w tematach czy może jednak nie. Wszystkie pytania jakie macie odnoszące się do filmów, wydań czy innych spraw związanych z kinem możecie zadawać w odpowiednich tematach, a jeśli jeszcze takiego tematu nie ma to śmiało zakładajcie nowe
Gieferg napisał(a):Shoutbox zabija fora. Nie sprawdził się na żadnym, na którym miałem z nim do czynienia. Ludziom się nie chce korzystać z wyszukiwarki, wybierać odpowiednich tematów, o wszystko pytają na shoutboxie, z którego informacje szybko przepadają, a forum przestaje się rozwijać.
(...)
wszystko co się w nim pisze i tak potem przepada i nie ma z tego żadnego pożytku. Na Kolekcjonerze przez jakiś czas był i z powyższych powodów został zlikwidowany.
Grzes58 napisał(a):Trzy duże fora na których lubiłem się udzielać lata temu upadły właśnie przez shoutboxa.

W skrócie:





RE: Sugestie odnośnie forum - Daras - 26-03-2018

Sorry za dygresję, ale naprawdę tego nie widzę. Nie wiedzę ani w profilu, ani w opcjach itp. Proszę napisać w jaki sposób forumowicz może usunąć własne konto.


RE: Sugestie odnośnie forum - Mateusz - 27-03-2018

Użytkownik nie może usunąć konta. Taką opcję ma jedynie administrator.