Filmozercy.com | Forum
Sugestie odnośnie forum - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Pozostałe (https://forum.filmozercy.com/dzial-pozostale--16)
+--- Dział: O stronie i forum (https://forum.filmozercy.com/dzial-o-stronie-i-forum)
+--- Wątek: Sugestie odnośnie forum (/watek-sugestie-odnosnie-forum)



RE: Sugestie odnośnie forum - Nfsfan83 - 29-06-2018

A ja za cholerę nie mogę wstawić zdjęcia z google photos nawet jak album udostepniony


RE: Sugestie odnośnie forum - Mateusz - 29-06-2018

A czy wstawiasz bezpośredni link do zdjęcia? Może skorzystaj jeszcze z imagebam.com. Wielu użytkowników wrzuca tam zdjęcia i nie ma problemu z ich wyświetlaniem na forum.


RE: Sugestie odnośnie forum - sebas - 29-06-2018

(29-06-2018, 12:05)Nfsfan83 napisał(a):  nie mogę wstawić zdjęcia z google photos nawet jak album udostepniony
(29-06-2018, 12:15)Mateusz napisał(a):  A czy wstawiasz bezpośredni link do zdjęcia? Może skorzystaj jeszcze z imagebam.com. Wielu użytkowników wrzuca tam zdjęcia i nie ma problemu z ich wyświetlaniem na forum.
Właśnie. Próbowałem wstawiać linki bezpośrednie do zdjęć na dropboxie. Nie zadziałało. Hosting zdjęć ma tę wadę, że linki wcześniej czy później wygasają. Dropbox, OneDrive czy dysk Google już tego problemu nie mają. Masz łatwą i wygodna kontrolę nad swoją galerią, brak uciążliwych reklam.
@Mateusz. Dałoby się zbadać co jest przyczyną tych problemów i ewentualnie ją usunąć?


RE: Sugestie odnośnie forum - Gieferg - 29-06-2018

Na Imagebam nie wygasły mi żadne fotki od początku istnienia tego forum.


RE: Sugestie odnośnie forum - Daras - 22-07-2018

Nie wiem czy to jest dobre miejsce na moje pytanie, ale postanowiłem dla błahej sprawy nie zakładać nowego tematu.

Z jakiego powodu Filmożercy zmieniają swoje awatary? Oczywiście nie mam nic przeciw temu, jednak sprawę oceniam jako dość frapującą. Przykładowo, na forum Kino Polska każdy się "rodził" i "umierał z określoną "podobizną". Ba, nawet powstał osobny wątek na ten temat. Wynikało z niego, że awatary wybierano bardzo rozmyślnie - w pewnym sensie odzwierciedlały one cechy osobowości użytkowników.

Co Wami kieruję gdy dokonujecie kolejnej podmianki???

P.S.
Trochę mam z tym kłopot. Czytając posty niekiedy mylę Forumowiczów. Blush Chyba częściej zwracam uwagę na fotki niż ksywy...


RE: Sugestie odnośnie forum - Wolfman - 22-07-2018

(22-07-2018, 13:11)Daras napisał(a):  Co Wami kieruję gdy dokonujecie kolejnej podmianki???

Człowiek to stworzenie, któremu się wszystko nudzi z czasem, inaczej by tkwił w jednym miejscu. Poza tym ja nie utożsamiam się z żadnym obrazkiem. Dziwię się, że sam to robisz Smile


RE: Sugestie odnośnie forum - Gieferg - 22-07-2018

Cytat:Z jakiego powodu Filmożercy zmieniają swoje awatary?

Daras, ujmę to tak - całe życie chodzisz w jednych gaciach?

Avatar mam taki, a nie inny tak długo jak mi on odpowiada i nie znajdę niczego ciekawszego. Zazwyczaj tyczy się czegoś co mnie w ostatnim czasie w jakiś sposób zainteresowało. Jeden utrzyma się rok, inny miesiąc. Jesli trzyma się kilka lat to tylko na forach na które zaglądam sporadycznie i nie chce mi się tam aktualizować avatara.

Przy okazji - miałem sugerować wyłączenie możliwości wstawiania obrazków, zwłaszcza gifów do sygnatur, ale doszedłem do wniosku, że prościej będzie wyłączyć sobie w profilu wyświetlanie sygnatur Tongue


RE: Sugestie odnośnie forum - Daras - 22-07-2018

Twój awatar jakoś mi do Ciebie pasuje, Wolfman. Wink Z trudem zaakceptowałbym zmianę.
Przypomnę, że Bogumiła Niechcica wybrałem nieprzypadkowo. Zasugerowali mi to koledzy z KP. Tak jak już pisałem, na tamtym forum panowała nieco inna filozofia pod tym względem, stąd moje pytanie.

Teraz sobie przypomniałem, że Twoje podejście do awatarów rozkminiłem w wątku o Trylogii, Gieferg. Gdy zostałeś na jakiś czas Kmicicem, to zrozumiałem pewne zależności.

(22-07-2018, 13:22)Gieferg napisał(a):  Przy okazji - miałem sugerować wyłączenie możliwości wstawiania obrazków, zwłaszcza gifów do sygnatur, ale doszedłem do wniosku, że prościej będzie wyłączyć sobie w profilu wyświetlanie sygnatur Tongue

Pozytywnie mnie zaskoczyłeś taką decyzją.


RE: Sugestie odnośnie forum - paniron - 22-07-2018

(22-07-2018, 14:20)Daras napisał(a):  Przypomnę, że Bogumiła Niechcica wybrałem nieprzypadkowo

Zawsze myslalem, ze to doktor Wilczur ;-)


RE: Sugestie odnośnie forum - Daras - 22-07-2018

To obaj błądziliśmy. Ja z kolei zawsze myślałem, że to Jerzy Bińczycki. Wink

Na marginesie. Przypomniał mi się filmowy dowcip z lat 80 – tych.
Sąsiadka sąsiadce opowiada film: I wtedy pani Kowalska, redaktor Maj powiedział – nie ze mną takie numery Brunner. A na to doktor Murek – to przecież Ja, Klaudiusz.