Filmozercy.com | Forum
Sugestie odnośnie forum - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Pozostałe (https://forum.filmozercy.com/dzial-pozostale--16)
+--- Dział: O stronie i forum (https://forum.filmozercy.com/dzial-o-stronie-i-forum)
+--- Wątek: Sugestie odnośnie forum (/watek-sugestie-odnosnie-forum)



RE: Sugestie odnośnie forum - Wolfman - 07-08-2018

(07-08-2018, 20:37)Daras napisał(a):  No tak. Wszystko jasne. Gorąc taki...
Wytrzymaj do piątku, będzie zimno , bo tylko jakieś 28 stopni


RE: Sugestie odnośnie forum - Daras - 15-08-2018

No, mamy Święto Wojska Polskiego. Zawsze w taki dzień zamieszczałem posta na forum Kino Polska (w wątku o taśmach 70 mm). Robiłem to będąc w dobrym nastroju po obejrzeniu defilady. Smile  

Do niniejszego wpisu trochę zainspirował mnie Kirek. Mam kilka uwaga, o których rozważenie proszę Filmożerców.

Nasze forum czyta mnóstwo ludzi. Zatem zainteresowanie szeroko pojętą sztuką filmową: trwało, trwa i będzie trwać! Hura! Sądząc po sobie mam mocne przypuszczenie, że niektóre posty pomagają czytelnikom w decyzjach zakupowych. Przykład z ostatniej chwili. Po wypowiedziach Mierzwiaka oraz Misfita wszedłem w posiadanie BD pt. „La, La Land” (2016). Tak to właśnie działa. Smile

Moje sugestie są następujące:

1. Podając daną informację jako fakt, proszę robić to odpowiedzialnie oraz liczyć się z zapytaniem o przytoczenie źródła. W ten sposób unikniemy nieporozumień, także niepotrzebnych spięć.

2. Nie będąc czegoś pewnym na 100% warto wplatać w wypowiedzi słówka typu: prawdopodobnie, przypuszczalnie, być może itp. Także dobrym sposobem jest postawienie na końcu zdania takiego oto znaku  „(?)”, z czego dość często korzystam.

Dziękuję za uwagę i życzę dalszego miłego wypoczynku na forum.

P.S.
Powyższe napisałem ponieważ najprawdopodobniej zostałem wprowadzony w błąd przez nowego użytkownika, a pomimo próśb nie doczekałem się wyjaśnienia. Ale mniejsza o to. Było, minęło.


RE: Sugestie odnośnie forum - nori - 23-08-2018

Mam pytanko, jak wchodzę w prywatne wiadomości, to wyskakuje mi komunikat "Nie masz uprawnień, aby przeglądać tę stronę. Możliwe powody takiej sytuacji: "


RE: Sugestie odnośnie forum - Mateusz - 23-08-2018

Dostęp do prywatnych wiadomości na forum jest od 10 postów.


RE: Sugestie odnośnie forum - nori - 24-08-2018

(23-08-2018, 14:55)Mateusz napisał(a):  Dostęp do prywatnych wiadomości na forum jest od 10 postów.

Dzięki, umknęła mi gdzieś wcześniej ta informacja.


RE: Sugestie odnośnie forum - Daras - 28-08-2018

Nie wiem gdzie to napisać. Może z tego miejsca poniższe nie zostanie usuniete.

Dziękuję kolego Użytkownik usunięty za „dygresyjki”. Dzięki nim (jak sądzę) dość ciekawy wpis wylądował w koszu, a wcześniej sprawa wydawała się być zamknięta.
Osobiście skasowałem też inny post Darasa. Po raz pierwszy i ostatni na forum. On także „stanowił OT” w temacie o Andrzeju Wajdzie.

Wszystkiego dobrego. Smile Ja chyba jestem już za stary na takie zabawy.


RE: Sugestie odnośnie forum - Mateusz - 28-08-2018

Kolejne posty użytkownika Użytkownik usunięty nie miały żadnego wpływu na przeniesienie Twojego postu do kosza. Napisałem wczoraj, że post wyleci i tak się stało, jak tylko miałem chwilę czasu, żeby się tym zająć.


RE: Sugestie odnośnie forum - Ethan - 28-08-2018

Nie wiadomo czemu niektóre posty lądują w koszu. Wątek o wydaniach na chwilę podryfował w kierunku "politycznym" i mógł przerodzić się w fajną dyskusję, która albo wrociłaby do punktu wyjścia, albo i nie. Co to komu przeszkadzało.


RE: Sugestie odnośnie forum - czuubakka - 29-08-2018

(28-08-2018, 22:43)Ethan napisał(a):  w kierunku "politycznym" i mógł przerodzić się w fajną dyskusję
Co za brednie wypisujesz. Polityka i fajna dyskusja. Brawo. Zmień może na jakieś forum polityczne.
Trzymajmy to forum od polityki jaki najdalej. Już jednemu zdarzało się kilka razy "wciskać" tu swoją propagandę.


RE: Sugestie odnośnie forum - Mateusz - 29-08-2018

(28-08-2018, 22:43)Ethan napisał(a):  Nie wiadomo czemu niektóre posty lądują w koszu.

Bo nie odnoszą się do tematu.

(28-08-2018, 22:43)Ethan napisał(a):  Wątek o wydaniach na chwilę podryfował w kierunku "politycznym"

Nie istotne, w jakim kierunku podryfował, istotne jest to, że w żadnym zakresie nie dotyczył tematu i działu, w którym się znalazł. Proponowałem wydzielenie tematu i cały czas mogę to zrobić. Temat polityczny, czy każdy inny jest mile widziany na forum, ale w odpowiednim dziale.