Filmozercy.com | Forum
Sugestie odnośnie forum - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Pozostałe (https://forum.filmozercy.com/dzial-pozostale--16)
+--- Dział: O stronie i forum (https://forum.filmozercy.com/dzial-o-stronie-i-forum)
+--- Wątek: Sugestie odnośnie forum (/watek-sugestie-odnosnie-forum)



RE: Sugestie odnośnie forum - Gieferg - 26-11-2018

(24-11-2018, 12:15)Mateusz napisał(a):  Za obrażanie innych użytkowników Użytkownik usunięty dostał ostrzeżenie. Mam nadzieję, że powstrzyma się od kolejnych wycieczek osobistych.

Nie pomogło i nie pomoże. Spotkałem się z gościem już wcześniej (sam rzucił na to dowód w jednym poście Tongue).
Ostrzeżenia nie mają w tym wypadku najmniejszego sensu. Nic poza banem nie sprawi, żeby przestał trollować i obrażać.


RE: Sugestie odnośnie forum - Łukasz - 26-11-2018

Popieram Gieferga. Jeśli ostrzeżenia nic nie dają to jedynie ban (tymczasowy) może coś zmienić.


RE: Sugestie odnośnie forum - Daras - 26-11-2018

(24-11-2018, 02:26)CivilWar napisał(a):  (...)
To forum jest o czym jest, jego temat jest dość jasny i klarowny i większości doskonale znany. Każdy kto tu jest, odwiedza to forum w jakimś celu. Jedni szukają jedynie okazji (informacji o promocjach), inni tworzą forum - dzieląc się dużą ilością informacji (np. pomocnych dla innych), następni szukają właśnie informacji do swoich potrzeb, przyszłych planów zakupowych czy chociażby być na bieżąco w jakiś sprawach. Są również osoby szukające odpowiedzi na nurtujące ich pytania w tematach, które są poruszane na forum, a jeszcze inni lubią zwyczajnie rozmawiać o filmach, wydaniach, telewizorach, odtwarzaczach, problemach, komiksach i wszystkich innych tematach, które tu znajdziemy. Wiedzą, że są tu ludzie, którzy często mogą mieć dużą wiedzę lub jakąkolwiek w danym temacie. Czasem miło jest się podzielić czymś z użytkownikami, którzy tak się złożyło mogą mieć podobne zainteresowania, wymieć zdania, przemyślenia, bo rodzina czy znajomi niekoniecznie muszą interesować się tym co "Ty" i powiedzą "...a po co Ty zbierasz te filmy?" itp.
(...)

Masz ode mnie punkcik reputacyjny za całego posta. Może Twoja wypowiedź jest nieco „moralizatorska”, ale zdecydowanie wolę takie wpisy od trollowania czy obrażania innych.
Drobna uwaga. Cenię sobie wielu forumowiczów za celne i niekiedy kąśliwe uwagi. Najczęściej nie schodzą one poniżej określonego poziomu. Zresztą na forum filmowym obrzucanie kogoś inwektywami nie za bardzo przystoi. A może po prostu jesteśmy tacy, jak filmy, które oglądamy? Wink


RE: Sugestie odnośnie forum - Użytkownik usunięty - 26-11-2018

(24-11-2018, 12:15)Mateusz napisał(a):  Za obrażanie innych użytkowników Użytkownik usunięty dostał ostrzeżenie. Mam nadzieję, że powstrzyma się od kolejnych wycieczek osobistych.

Chętnie, jeśli to samo otrzymam w zamian. A, jak widać, niektórzy sami nie potrafią się powstrzymać, dlatego apeluję o równe traktowanie forumowiczów i analogiczne upominanie tych, którzy dopuszczają się wycieczek osobistych, obrażania i prowokowania względem mojej osoby. Bo to nie ja zacząłem prowokacje. Ja jedynie założyłem temat celem urozmaicenia monotonii dyskusji na temat nowych zdobyczy filmowych, co spotkało się z nieuzasadnionym atakiem ze strony niektórych forumowiczów. Jeśli komuś nie chce się dyskutować w tamtym wątku, to po co to robi?

A równe traktowanie przyda ci się również jeśli faktycznie chcesz przyciągnąć tu część osób z forum Gildii. Pragnę zauważyć, że już pojawiły się tam głosy, że na Filmożercach jest sporo chamstwa i arogancji. Ot, wystarczy spojrzeć jak szybko zniknęli ludzie, którzy przyszli tu i zaczęli zakładać tematy komiksowe. Byli aktywni i już ich nie ma, teraz szukają alternatyw.


RE: Sugestie odnośnie forum - Bender - 26-11-2018

(26-11-2018, 14:14)Użytkownik usunięty napisał(a):  Byli aktywni i już ich nie ma, teraz szukają alternatyw.

Ja jestem. I na razie to właśnie Ciebie zauważyłem jako prowokatora.


RE: Sugestie odnośnie forum - Gieferg - 26-11-2018

(26-11-2018, 13:54)Łukasz napisał(a):  Popieram Gieferga. Jeśli ostrzeżenia nic nie dają to jedynie ban (tymczasowy) może coś zmienić.

Tymczasowy ban też niczego nie zmieni. Nawet stały ban może nie pomóc bo to ten typ, który założy kolejne konto jesli mu się wlepi bana i będzie dalej odstawiał tę samą szopkę. Wypada gościa ignorować i tyle, ale z tym będzie ciężko, bo niektórym niełatwo przestać odpisywać na jego żałosne zaczepki.


RE: Sugestie odnośnie forum - sebas - 26-11-2018

Użytkownik usunięty napisał:
(...)Byli aktywni i już ich nie ma, teraz szukają alternatyw.(...)

Był problem z kilkoma (choć głównie z jedną osobą), które nie mogły zrozumieć, że użytkownicy forum zorientowani tylko na filmy nie chcą mieć uwzględnianych postów z działu komiksowego w zakładce "Nowe Posty". I to nie dlatego, że komiksów nie lubią, tylko dlatego, że ich komiksy po prostu nie interesują. To, że ktoś to naditerpretował i uznał za obrazę, to już jego problem. Sprawa dawno wyjaśniona. Natomiast, jak została przedstawiona na Gildii to już sam wiesz.


RE: Sugestie odnośnie forum - Użytkownik usunięty - 26-11-2018

(26-11-2018, 14:28)Bender napisał(a):  
(26-11-2018, 14:14)Użytkownik usunięty napisał(a):  Byli aktywni i już ich nie ma, teraz szukają alternatyw.

Ja jestem. I na razie to właśnie Ciebie zauważyłem jako prowokatora.

I dlatego forum o komiksach zamarło? A ci, którzy próbowali je rozruszać, zaczęli się na forum Gildii żalić na nieprzyjemne powitanie tut. użytkowników?
Co do prowokacji - odsyłam do pierwszej strony tematu o kolekcjonowaniu. Pomimo mojej stonowanej wypowiedzi, już w drugim poście zostałem zwyzywany od trolli i prowokatorów. A potem było tylko gorzej. Ja i tak mam anielską cierpliwość i nie na wszystkie bluzgi odpowiadam Smile
A jak kogoś rażą tematy kontrowersyjne, to przecież nie musi ich czytać, może wrócić do wrzucania zdjęć nowych zakupów. Z drugiej strony jeśli dla kogoś krytyka kolekcjonowania jest nie do zniesienia, to znaczy, że coś z nim jest nie tak.


RE: Sugestie odnośnie forum - Ethan - 26-11-2018

Wiedziałem, że chodziło o zadrę komiksową. Gdzieś to siedziało.

A co do krytyki kolekcjonowania, to nie odpowiedziałeś na temat krytyki życia jako takiego. Bo jak to mówią wszystko jest żartem.


RE: Sugestie odnośnie forum - Gieferg - 26-11-2018

Widziałeś jego pierwszy post na forum?
http://forum.filmozercy.com/watek-wylaczenie-dostepu-do-dzialow-filmy-lub-komiksy?pid=42506#pid42506

I potem weź traktuj takiego poważnie.