Filmozercy.com | Forum
Sugestie odnośnie forum - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Pozostałe (https://forum.filmozercy.com/dzial-pozostale--16)
+--- Dział: O stronie i forum (https://forum.filmozercy.com/dzial-o-stronie-i-forum)
+--- Wątek: Sugestie odnośnie forum (/watek-sugestie-odnosnie-forum)



RE: Sugestie odnośnie forum - Mateusz - 02-10-2014

To białe tło jest według mnie dobre, ale jak więcej osób będzie za zmianą, to ją wprowadzimy. Nie wiem też jaką macie ustawioną jasność na swoich monitorach, może warto trochę przyciemnić. Działy niech zostaną, tak jak są.
edit:
To czerwone oznaczenie o ilości PW można usunąć i zostawić samą liczbę(ewentualnie pogrubioną), ale, wtedy analogicznie likwidujemy kolor pomarańczowy przy postach. Panel użytkownika i Wyloguj schowaliśmy do rozwijanego menu.


RE: Sugestie odnośnie forum - matwiko - 03-10-2014

Dzięki za poprawki, jest super Wink


RE: Sugestie odnośnie forum - Gieferg - 03-10-2014

Może jakiś ciekawszy graficznie banner u góry by się przydał? Mam na myśli jakąś grafikę z plakatami filmowymi / okładkami czy coś w tym rodzaju.


RE: Sugestie odnośnie forum - Mateusz - 03-10-2014

Nie bardzo widzę miejsce na taki baner. Chyba, że miałby zastąpić logo co, jednak jest według mnie zbędne. Kubek z popcornem wygląda chyba nieźle. Rolleyes


RE: Sugestie odnośnie forum - Gieferg - 03-10-2014

Poszerzenie paska u góry by zrobiło miejsce Tongue
Ja tam lubię mieć u góry jakąś grafikę i ogólnie nie przepadam za minimalistycznym podejściem, ale nie będę się upierał. Samo logo jest spoko (i dobrze koresponduje z nazwą strony), mogło by mieć w tle coś w stylu graficzki jaka była na Kolekcjonerze. Zresztą może podrzucę jakiś projekt żeby pokazać o co mi chodzi.


RE: Sugestie odnośnie forum - Mateusz - 03-10-2014

Logo było robione z myślą o minimalizmie i chodziło o jakiś prosty symbol, który będzie kojarzył się z portalem. Dodatkowo górny panel jest połączony z blogiem, także analogicznie baner musiałby i tam się pojawić, a wtedy gryzłby się z obrazkami od podwieszonych promocji. Ogólnie to wygląd uważam za udany, ale nie każdy musi lubić taki minimalizm, także jak zaproponujesz coś ciekawego to można zmienić.

Aha, jeszcze kwestia o której wspomniał Matwiko. Można wyłączyć te kolorowe oznaczenia przy ilości nowych postów i prywatnych wiadomości, a dać same pogrubione liczby. Pozostawiam to do Waszej oceny.


RE: Sugestie odnośnie forum - Mierzwiak - 04-10-2014

(03-10-2014, 21:26)Mateusz napisał(a):  Kubek z popcornem wygląda chyba nieźle. Rolleyes
Logo jest fajne, ale zmieniłbym je tak, by zamiast komiksowego popcornu wyraźnie były tam płyty Smile

Pytanie: czy da się jakoś wyłączyć te durne komunikaty na całą stronę, np. "Teraz nastąpi przeniesienie do wyników wyszukiwania"? Strasznie to irytujące.


RE: Sugestie odnośnie forum - admin - 04-10-2014

Dobry pomysł. Komunikaty już wyłączone.


RE: Sugestie odnośnie forum - Mierzwiak - 04-10-2014

Super, dzięki!


RE: Sugestie odnośnie forum - matwiko - 06-10-2014

to w logo miał byc popcorn? myślałem że to słodka mufinkaWink jakoś kojarz mi sie za bardzo z blogiem kulinarnym.