Filmozercy.com | Forum
Sugestie odnośnie forum - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Pozostałe (https://forum.filmozercy.com/dzial-pozostale--16)
+--- Dział: O stronie i forum (https://forum.filmozercy.com/dzial-o-stronie-i-forum)
+--- Wątek: Sugestie odnośnie forum (/watek-sugestie-odnosnie-forum)



RE: Sugestie odnośnie forum - sebas - 23-12-2018

(22-12-2018, 23:49)Daras napisał(a):  Decyzja jest ostateczna.
Mam nadzieję, że jednak nie. Szkoda by było. Serio...


RE: Sugestie odnośnie forum - Gieferg - 23-12-2018

LOL, foch godny 5-latki:
"Nie mogę robić syfu gdzie i jak mi się podoba to spierdalajcie"

Stary, a rozkapryszony jak gówniarz.

Z Bogiem.


RE: Sugestie odnośnie forum - Pai-Chi-Wo - 23-12-2018

Duszno tu apeluję o więcej luzu na zwieraczach żeby można było tutaj normalnie pogadać.


RE: Sugestie odnośnie forum - Daras - 28-12-2018

Mateusz, nadal dostaję powiadomienia o odpowiedziach, zatem moje konto jest aktywne. Napisz jakie są „procedury odejścia w niepamięć”. Kiedyś coś o tym wspominałeś, niemniej brak mi czasu na szukanie starej dyskusji. Rozważę wszelkie warianty.

Na marginesie. Zabrzmi to jako samochwalstwo (trudno), ale na przestrzeni blisko 40 lat tworzyłem / współtworzyłem gros regulaminów. Ba, znany jestem z tego, że ściśle przestrzegam określonych zapisów! Tu problem jest gdzie indziej… Nie chcę pisać o nadgorliwości jednego z użytkowników (nawet sugerowałem mu omijanie wpisów Darasa). Szkoda czasu. Po prostu pogardzam buractwem! W tak zwanym realu sprawy załatwiam po swojemu i skutecznie. Zawsze. Na forum oczywiście jest inaczej.

Nieco abstrahując od sprawy zakończę wpis powiedzeniem swojej babci, która należała do najodważniejszych kobiet, które znałem (była łączniczką AK): Nie lubię jak się trzęsie nade mną gówno. To tak generalnie, także w kwestii mojego prywatnego podejścia do kontaktów z ludźmi.


RE: Sugestie odnośnie forum - Mateusz - 28-12-2018

Wybacz, ale przez świąteczne zamieszanie zapomniałem o Twoim poście. Więc, konto mogę usunąć, tak jak wspominałem kiedyś w odpowiedzi na Twoje pytanie: usunięcie konta powoduje, że znikają wszelkie informacje o użytkowników, ale zostają na forum jego posty. Jeśli podtrzymujesz swoją prośbę o usunięcie konta, to daj znać i wtedy to zrobię. Pamiętaj jednak, że usunięcie konta jest nieodwracalne. Wspominasz, że ktoś może omijać Twoje posty, a to działa też w drugą stronę, nawet jest na forum opcja pozwalająca na ignorowanie wypowiedzi danego użytkownika, która powoduje, że jego posty nie są po prostu wyświetlane. Nie prościej skorzystać z tej opcji?


RE: Sugestie odnośnie forum - sebas - 28-12-2018

(28-12-2018, 18:21)Mateusz napisał(a):  nawet jest na forum opcja pozwalająca na ignorowanie wypowiedzi danego użytkownika, która powoduje, że jego posty nie są po prostu wyświetlaneNie prościej skorzystać z tej opcji?
Dokładnie!  Ja tak zrobiłem z jednym z użytkowników i mam spokój, że się tak wyrażę.

@Daras
Rozumiem Twoją frustrację, ale rezygnując przez posty jednej osoby (a zakładam, że to jest powód) jednocześnie odcinasz się od innych Forumowiczów, którzy Ci w niczym nie zawinili. Trochę taka odpowiedzialność zbiorowa. Nie prościej włączyć ignorowanie? Poza tym, dajesz wiadomej osobie powód do satysfakcji.






RE: Sugestie odnośnie forum - Wolfman - 28-12-2018

(28-12-2018, 18:11)Daras napisał(a):  Nie lubię jak się trzęsie nade mną gówno. To tak generalnie, także w kwestii mojego prywatnego podejścia do kontaktów z ludźmi.
Po co te emocje i teatralne gesty? Aż tak łatwo Cię wykurzyć? Pójdziesz na inne forum, przyjaciel za Tobą i dalej będziesz konta usuwał? Sam sobie odpowiedz


Sugestie odnośnie forum - Sokal - 28-12-2018

@Daras

Włącz po prostu ignora i zostań. Ja tam Twoje pisanie lubię. Szkoda.


RE: Sugestie odnośnie forum - Pai-Chi-Wo - 28-12-2018

po 1) Gieferg to jest burak i to nie jest żadna uraza tylko po prostu fakt. Jeden jest długi drugi krótki a trzeci może
        być burakiem Big Grin mnie to nie przeszkadza,
po 2) ignorowanie użytkownika działa tylko pod zalogowaniem sprawdzając z innego kompa nie w domu wpisy widać,
po 3) do Darasa zdaj się na moje doświadczenie z ludźmi na forach, jeśli usuniesz konto to za jakiś czas
wrócisz tu pod innym nickiem  Big Grin


RE: Sugestie odnośnie forum - Gieferg - 28-12-2018

Mateusz napisał(a):a to działa też w drugą stronę, nawet jest na forum opcja pozwalająca na ignorowanie wypowiedzi danego użytkownika, która powoduje, że jego posty nie są po prostu wyświetlane. Nie prościej skorzystać z tej opcji?

Z tym, że ignorowanie mnie nie sprawi że przestanę zgłaszać robienie śmietnika z kolejnych tematów na forum jak do tej pory Tongue
Kwestia tylko czy przeszkadza mu, że offtopy się przenosi, czy, że mu wygarnąłem jaki z niego śmieciarz. W tym drugim wypadku ignorowanie powinno pomóc.