Filmozercy.com | Forum
Sugestie odnośnie forum - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Pozostałe (https://forum.filmozercy.com/dzial-pozostale--16)
+--- Dział: O stronie i forum (https://forum.filmozercy.com/dzial-o-stronie-i-forum)
+--- Wątek: Sugestie odnośnie forum (/watek-sugestie-odnosnie-forum)



RE: Sugestie odnośnie forum - Daras - 30-12-2018

Pai, spokojnie. Co do zasady potrafię uzasadnić swoje wypowiedzi.

(29-12-2018, 23:46)Gieferg napisał(a):  
Cytat:Czy normalny sympatyk kina będzie komuś zarzucał np. elokwencję?
Mylisz elokwencję ze słowotokiem i odpływaniem w zbyteczne dygresje w co drugim poście Tongue

To ty użyłeś tego słówka komentując jeden z moich wisów, sugerując coś, o czym nawet nie pomyślałem. Chore. Po prostu, chore.

(27-06-2018, 14:08)Gieferg napisał(a):  Daras - jak ktoś prezentuje wnioski z "wnikliwej analizy" takie jak:





Cytat:5. Obraz dvd w trakcie powiększania natychmiast traci na jakości.

To jedyny komentarz jaki się nasuwa brzmi: No shit, Sherlock.
Ani do tego, ani do stwierdzenia wypalonych bieli czy black crusha i problemów z ciemnymi scenami, czy tym bardziej faktu, ze DVD zapisano w PAL albo jaki jest format dźwięku, nie potrzeba dwóch porównawczych seansów. A z twoich "wniosków" nie wynika wiele ponad to. W dwóch zdaniach dało się powiedzieć wszystko co istotne w tym poście, no ale wiadomo, trzeba się popisać elokwencją serwując po raz n-ty zwyczajowy dziesięciokrotny przerost formy nad treścią

http://forum.filmozercy.com/watek-zezowate-szczescie?page=2

Rzadko doradzam ludziom nieproszony. Dziś zrobię wyjątek. Nie czepiaj się innych człowieku! Co z tobą nie tak? Problem z neuroprzekaźnikami? Czyżby do jątrzenia pozostał ci tylko internet? Pytania retoryczne, jakby co.

Na marginesie. Gros osób wyraziło zaciekawienie moimi postami. Ale po kiego diabła ty je czytasz, gieferg? Odwal się. Po prostu zrób to.

EOT.


RE: Sugestie odnośnie forum - Gieferg - 30-12-2018

Cytat:To ty użyłeś tego słówka komentując jeden z moich wisów, sugerując coś, o czym nawet nie pomyślałem.

Znasz takie pojęcie jak "sarkazm"?
I nie miałeś już czasem ignorować moich postów?


RE: Sugestie odnośnie forum - Daras - 30-12-2018

Sarkazm? O rety! Niektórym pasuje to jak świni siodło (oczywiście chodzi tylko o powiedzonko, aby było jasne).

Pisząc ostatniego posta byłem pewny, że po dłuższym namyśle przywołasz rzeczone słówko. To mogła być jedyna i w miarę „sensowna” linia „obrony”. Tyle, że ja takiego wyjaśnienia nie kupuję. Po pierwsze, konstrukcji zdania brakuje jednoznacznego wydźwięku. Po drugie, jak sądzę, kiepsko chwytasz kostyczność. Ale dość o tym. Zaczepiasz, a o to głównie idzie. Możesz sobie pisać, iż czarne jest białe itp., lecz nie ukryjesz oczywistości. Choć posiadam kwalifikacje do wystawiania wstępnych diagnoz, to przez internet takich rzeczy się nie robi. Czy jest na sali psycholog? Undecided

Żeby było jasne. Wyłącznie ja zdecyduję kiedy przestanę czytać wpisy! Wpierw chcę pozałatwiać swoje forumowe sprawy i przy okazji obserwować twe poczynania. Brnij dalej…


RE: Sugestie odnośnie forum - Gieferg - 30-12-2018

Skończ histeryzować (tak, zacząłeś przed świętami i nie możesz skończyć)
Jak nie możesz to ci to ułatwię - otóż od tej chwili z tobą nie rozmawiam.
Nie włączam ignorowania, żeby widzieć jak znowu gdzieś zaczniesz robić śmietnik i móc to zgłosić, ewentualnie na użytek innych użytkowników sprostować jakieś bzdury, które będziesz wypisywał, co ci się zdarza. Możesz jednak śmiało założyć, że jakakolwiek wypowiedź zawierająca cytat z tego co napisałeś nie jest kierowana do ciebie.

OVER AND OUT.


RE: Sugestie odnośnie forum - Daras - 30-12-2018

(30-12-2018, 14:57)Gieferg napisał(a):  Skończ histeryzować.

Histeryzować Huh


RE: Sugestie odnośnie forum - Daras - 31-12-2018

(29-12-2018, 20:20)Daras napisał(a):  P.S. Ludzie! Jeszcze coś, bo zapomnę. Dotarła do mnie w końcu zamówiona na święta płytka „Zagubiony horyzont” (1937) w PL. To drugi krążek z kolekcji wyprodukowany w Meksyku! Ale czad! Widać gołym okiem „manufakturę”: nieco pogięta okładka itp., ale zero palcowania. Jest klimat…

Dygresja, bo film zapewne nie zaistnieje w odrębnym wątku. Potwierdzam polskie napisy w wydaniu meksykańskim.

http://poral.eu/lost_horizon_1937_blu-ray.php

Nie zawsze w tej kwestii specyfikacje pana Porala odzwierciedlały stan faktyczny.


RE: Sugestie odnośnie forum - Gieferg - 31-12-2018

Buty w lodówce once again.

Spokojnie znalazłby się temat w dziale ogólnym w którym to info można umieścić, no ale po co?
Przecież temat o sugestiach odnośnie forum będzie w sam raz. Wystarczy walnąć uniwersalne hasło "dygresja" (czyt. nie chce mi się szukać odpowiedniego działu/tematu) i wszystko cacy, kto by się tam przejmował, żeby pisać w odpowiednim dziale, na pewno nie jego wysokość Daras, który na takie rzeczy zwyczajnie leje, a kto mu śmie zwrócić uwagę ten buc i burak.


RE: Sugestie odnośnie forum - Użytkownik usunięty - 02-01-2019

(28-12-2018, 18:11)Daras napisał(a):  Po prostu pogardzam buractwem! W tak zwanym realu sprawy załatwiam po swojemu i skutecznie. Zawsze. Na forum oczywiście jest inaczej.

A jak? Że tak z ciekawości spytam.

Przypomniało mi się jak swego czasu wdałeś się ze mną w offtopową dyskusję, która poleciała do kosza i zareagowałeś na to nieco histerycznym wpisem i dużymi pretensjami do mnie. Wtedy uznałem, że to żart, ale teraz widzę, że ty wtedy tak na serio... Naprawdę jesteś człowiekiem w sile wieku, tak jak sugerują to wpisy tut. forumowiczów? To musisz być strasznie rozchwiany emocjonalnie, bo takie fochy są zachowaniem na poziomie nastolatka.

Jeśli natomiast chodzi o giefriega, to ja również podzielam opinię, że jest burakiem. A do tego nie ma nic mądrego do napisania - ba, dość szybko zapamiętałem go jako człowieka, który w ani jednym swoim wpisie, który widziałem, nie napisał niczego merytorycznego. A ja zwykle nie mam pamięci do użytkowników najróżniejszych for internetowych, za dużo ich przeglądam, więc zapisanie się w mojej pamięci jest dużym wyczynem Wink Cytując klasyka: "tak to już jest, że najszybciej na siebie zwraca uwagę idiota". Równie szybko wylądował on na mojej liście osób ignorowanych i jego indolencja intelektualna nie kłuje już w oczy. Polecam.

A skoro już wspomniałem o tych innych forach, to przeglądając jedno zauważyłem, że rzeczony giefrieg też lubi dramy i publicznie proszenie o kasowanie swojego konta. Może to zniechęci cię do takich histerii, nie bądź jak giefrieg Wink


RE: Sugestie odnośnie forum - Pai-Chi-Wo - 02-01-2019

Teraz już wiem dlaczego lepiej używać na forach różnych nicków. Podpowiadała mi to zawsze niezawodna intuicja teraz mam dowód Big Grin


RE: Sugestie odnośnie forum - Daras - 04-01-2019

Użytkownik usunięty napisał:
A jak? Że tak z ciekawości spytam.

Milczałeś wobec mich zapytań, zatem Twoja ciekawość nie zostanie zaspokojona.

Użytkownik usunięty napisał:
Przypomniało mi się jak swego czasu wdałeś się ze mną w offtopową dyskusję, która poleciała do kosza i zareagowałeś na to nieco histerycznym wpisem i dużymi pretensjami do mnie.

Jeszcze nie wiem czy jesteś trollem (?). Bardzo rzadko zaglądam na inne fora i z tego powodu brak mi danych aby podzielić uwagi filmożerców. Niemniej Twe wpisy przypominają właśnie te „krasnalskie”.

O tak zwanym fochu wspomniałeś bez sensu. Cofnij się nieco, a znajdziesz wyjaśnienie. Moje stanowisko jest klarowne, zatem nie muszę wiele dodawać.

Daras napisał:
I jeszcze coś. Oczywiście w tym wszystkim nie chodzi o obrażanie się czy strzelanie fochów. To absurd rozmydlający istotę problemu. Osoby czytające wnikliwie…

Czy Ty naprawdę nie rozumiesz, że każdy człowiek ma prawo do izolacji od osób, których np. nie lubi??? Co w tym dziwnego? Ba, napiszę więcej! Niedojrzałością emocjonalną (w pewnym sensie histerią) byłoby rozmyślne przebywanie w towarzystwie, do którego czujemy awersję.

Oczywiście na forum można rozważyć rozwiązania izolujące od buraków. Dopóki nie wiedziałem o funkcji ignorowania użytkowników, sądziłem że zamknięcie konta stanowi najlepsze wyjście. Takie decyzje są oczywiście zdrowe w porównaniu do postaw ludzi, którzy muszą np. dostać bana aby zniknąć (i ewentualnie wrócić pod inną ksywą).  

Na marginesie. Oceniam, że posiadasz dość połowiczną wiedzę na temat funkcjonowania mózgu. Zatem dziękuję Ci za dalszą polemikę.

EDIT:
Po co jątrzysz? Pewne sprawy zostały już wyjaśnione.
Ponownie przeanalizowałem gros wpisów na tym forum. Hmm, wraca pytanie: czy masz za to płacone? A może chodzi o jakąś łagodną postać socjopatii? W sumie nie ma to obecnie znaczenia. Stosunkowo niedawno przeczytałem w wątku o „usłudze” ignorowania postów wybranych użytkowników. Pisuj zdrów, Użytkownik usunięty. Smile