Filmozercy.com | Forum
Sugestie odnośnie forum - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Pozostałe (https://forum.filmozercy.com/dzial-pozostale--16)
+--- Dział: O stronie i forum (https://forum.filmozercy.com/dzial-o-stronie-i-forum)
+--- Wątek: Sugestie odnośnie forum (/watek-sugestie-odnosnie-forum)



RE: Sugestie odnośnie forum - Użytkownik usunięty - 04-01-2019

(04-01-2019, 08:35)Daras napisał(a):  Czy Ty naprawdę nie rozumiesz, że każdy człowiek ma prawo do izolacji od osób, których np. nie lubi??? Co w tym dziwnego? Ba, napiszę więcej! Niedojrzałością emocjonalną (w pewnym sensie histerią) byłoby rozmyślne przebywanie w towarzystwie, do którego czujemy awersję.

Zgadza się, zatem mój wniosek o twoim rozchwianiu emocjonalnym jest słuszny. Znaczy się jest to dodatkowy argument przemawiający za moją teorią, drugim (a w zasadzie pierwszym) jest brak konsekwencji. Ja, gdybym zadeklarował chęć pożegnania się z forum, to po pierwsze nie zrobiłbym tego publicznie, a po drugie po prostu bym to zrobił Smile

Cytat:Takie decyzje są oczywiście zdrowe w porównaniu do postaw ludzi, którzy muszą np. dostać bana aby zniknąć (i ewentualnie wrócić pod inną ksywą).  

Czy pijesz do mnie? To zaczyna się robić coraz bardziej zabawne i nadaje się na studium dla jakiegoś socjologa. Ja nigdy w życiu czegoś takiego nie zrobiłem. Ale jeden typ sobie tak ubzdurał i puścił plotkę. On już zdążył się przekonać, że to nieprawda, ale głupio mu się przyznać do błędu, więc szedł w zaparte. Przekonał do tego drugiego typa, a teraz obaj przekonali innych. W sumie chapeau bas, z taką siłą przekonywania mogą się bawić w bardziej opłacalne manipulacje. Natomiast kiepsko świadczy o zmanipulowanych Smile

"Łatwiej jest oszukać ludzi, niż przekonać ich, że zostali oszukani."

Cytat:Ponownie przeanalizowałem gros wpisów na tym forum. Hmm, wraca pytanie: czy masz za to płacone? A może chodzi o jakąś łagodną postać socjopatii? W sumie nie ma to obecnie znaczenia. Stosunkowo niedawno przeczytałem w wątku o „usłudze” ignorowania postów wybranych użytkowników. Pisuj zdrów, Użytkownik usunięty. Smile

Ja bym się nie chwalił stosunkowo niedawnym odkryciem czegoś oczywistego, o czym każdy przynajmniej średnio rozgarnięty użytkownik Internetu wie od jego zarania, bo to trochę obciach Wink Ciekawe jednak, czy wzorem innych, skończy się wyłącznie na deklaracjach ignorowania mnie Smile

EDIT: tego oczywiście też nie wiesz, ale osoba ignorowana może bardzo łatwo zweryfikować, czy znajduje się u kogoś na liście zweryfikowanych. Zweryfikowałem i oczywiście wyszło na moje Smile


RE: Sugestie odnośnie forum - Pai-Chi-Wo - 04-01-2019

(02-01-2019, 15:02)Użytkownik usunięty napisał(a):  Jeśli natomiast chodzi o giefriega, to ja również podzielam opinię, że jest burakiem. A do tego nie ma nic mądrego do napisania

To drugie to oczywista nieprawda. Grasz bardzo nieczysto podpinając się pod moje wpisy i dokładając swoje manipulacje. Nie pierwszy raz, więc
robisz to umyślnie. Nie oczekuj w takim razie poważnego traktowaniu tutaj... Skoro się z Gierergiem nie zgadzasz to  chcę widzieć jak go powalasz
w merytorycznej dyskusji. Osobiste pierdoły i animozje mało kogo interesują każdy ma tego już po uszy w telewizyjnych programach i serialach
jakimi katuje telewizor. Tak ogólnie to mam na to wyjebane ... z przyczyn osobistych. Natomiast co trzeba było wyjaśnić to wyjaśniam.


RE: Sugestie odnośnie forum - Gieferg - 04-01-2019

Pai-Chi-Wo napisał(a):Skoro się z Gierergiem nie zgadzasz to chcę widzieć jak go powalasz
w merytorycznej dyskusji.

Tego z prostej przyczyny nie zobaczysz - koleś się niestety nie kwalifikuje do kategorii użytkowników na dyskusję z którymi mógłbym poświęcić czas, aż tak nisko się nie schylam Tongue


RE: Sugestie odnośnie forum - Użytkownik usunięty - 04-01-2019

(04-01-2019, 16:43)Pai-Chi-Wo napisał(a):  
(02-01-2019, 15:02)Użytkownik usunięty napisał(a):  Jeśli natomiast chodzi o giefriega, to ja również podzielam opinię, że jest burakiem. A do tego nie ma nic mądrego do napisania

To drugie to oczywista nieprawda. Grasz bardzo nieczysto podpinając się pod moje wpisy i dokładając swoje manipulacje. Nie pierwszy raz, więc
robisz to umyślnie. Nie oczekuj w takim razie poważnego traktowaniu tutaj... Skoro się z Gierergiem nie zgadzasz to  chcę widzieć jak go powalasz
w merytorycznej dyskusji. Osobiste pierdoły i animozje mało kogo interesują każdy ma tego już po uszy w telewizyjnych programach i serialach
jakimi katuje telewizor. Tak ogólnie to mam na to wyjebane ... z przyczyn osobistych. Natomiast co trzeba było wyjaśnić to wyjaśniam.

Jest to oczywista prawda. No, mogę jedynie doprecyzować, że chodzi jedynie o te jego posty, które miałem możliwość przeczytać, tj. od momentu mojej rejestracji na forum do momentu, gdy znalazł się na liście osób przeze mnie ignorowanych. Tego drugiego nie jestem w stanie wskazać precyzyjnie, ale jak ktoś się uprze, to może sobie odszukać w historii postów - na listę osób ignorowanych wciągnąłem go w odpowiedzi na jego informację, że ignoruje mnie (czego ostatecznie oczywiście nie zrobił, ale ja stwierdziłem, że spokojnie mogę mu się zrewanżować, bez uszczerbku dla mojego odbioru merytorycznego forum). W tym czasie ten człowiek nie popełnił ani jednego merytorycznego posta. Jeśli się mylę, to udowodnij, np. poprzez wskazanie 5 jego merytorycznych wypowiedzi.


RE: Sugestie odnośnie forum - Pai-Chi-Wo - 04-01-2019

(04-01-2019, 16:50)Użytkownik usunięty napisał(a):  W tym czasie ten człowiek nie popełnił ani jednego merytorycznego posta.

no comment Big Grin


RE: Sugestie odnośnie forum - Daras - 04-01-2019

(04-01-2019, 15:19)Użytkownik usunięty napisał(a):  ...Znaczy się...

Cytat:
ZNACZY SIĘ.
Częściej można usłyszeć formę "naczy się". Fraza równie bezsensowna jak i popularna. Używana niemal we wszystkich kręgach społecznych i zawodach(posługują się nią m.in. politycy, dziennikarze). Służy do werbalnego przedstawienia pustki w głowie...

https://www.miejski.pl/slowo-Znaczy+się

Ja  chciałem powiedzieć, że pozdrawiam wszystkich, którzy zaczynają zdanie od ja chciałem powiedzieć. Smile  

(04-01-2019, 15:19)Użytkownik usunięty napisał(a):  EDIT: tego oczywiście też nie wiesz, ale osoba ignorowana może bardzo łatwo zweryfikować, czy znajduje się u kogoś na liście zweryfikowanych. Zweryfikowałem i oczywiście wyszło na moje Smile

Kolega ocipiał?


(30-12-2018, 14:41)Daras napisał(a):  (...)
Żeby było jasne. Wyłącznie ja zdecyduję kiedy przestanę czytać wpisy.

(05-11-2018, 17:09)Użytkownik usunięty napisał(a):  Czasem po prostu nie mam co robić w pracy, więc dyskutując na forum urządzam sobie intelektualną rozrywkę. Jedni grają w pasjansa, inni oglądają kotki na YT, ja udzielam się na forum.

http://forum.filmozercy.com/watek-kolekcjonowanie?page=4

Rozumiem. Zatem proszę o linki do takich postów Twojego autorstwa (patrz wytłuszczenie powyżej).

P.S.
Ludzie! Czy nie macie wrażenia, że próbuje nas wkręcić dzieciuch? A ja w odruchu serca sugerowałem problemy zdrowotne. Nic to. Blush Chwilowo dałem się nabrać. Gość ma jakieś 16 lat (może nawet nie tyle).
Odpadam. To nie ma najmniejszego sensu.


RE: Sugestie odnośnie forum - Gieferg - 05-01-2019

Nie wycofuj się teraz, dobrze Ci idzie Smile

[Obrazek: tenor.gif]


RE: Sugestie odnośnie forum - Użytkownik usunięty - 07-01-2019

(04-01-2019, 23:35)Daras napisał(a):  
(04-01-2019, 15:19)Użytkownik usunięty napisał(a):  ...Znaczy się...

Cytat:
ZNACZY SIĘ.
Częściej można usłyszeć formę "naczy się". Fraza równie bezsensowna jak i popularna. Używana niemal we wszystkich kręgach społecznych i zawodach(posługują się nią m.in. politycy, dziennikarze). Służy do werbalnego przedstawienia pustki w głowie...

https://www.miejski.pl/slowo-Znaczy+się

Ja  chciałem powiedzieć, że pozdrawiam wszystkich, którzy zaczynają zdanie od ja chciałem powiedzieć. Smile  

Czepianie się takich detali na siłę jest jedną z form przyznania się do braku argumentów. Miejski.pl ci tego nie powie, ale zapytaj pierwszego psychologa z brzegu Wink

Cytat:
(04-01-2019, 15:19)Użytkownik usunięty napisał(a):  EDIT: tego oczywiście też nie wiesz, ale osoba ignorowana może bardzo łatwo zweryfikować, czy znajduje się u kogoś na liście zweryfikowanych. Zweryfikowałem i oczywiście wyszło na moje Smile

Kolega ocipiał?

Kolegami na szczęście nie jesteśmy, proszę się tu nie spoufalać. Przejęzyczenie, miałem na myśli listę ignorowanych. W sumie każdy przynajmniej średnio inteligentny człowiek by się domyślił. Żeby nie było - nie twierdzę, że ty się nie domyśliłeś. Natomiast jest to kolejny przykład czepiania się na siłę, czym w sumie sprawiasz mi satysfakcję, bo dowodzisz braku argumentów w dyskusji Smile Dodam też, że przejęzyczenia i literówki zdarzają się ludziom, którym w przeciwieństwie do ciebie szkoda czasu na czytanie swojego posta po pięć razy przed kliknięciem "wyślij" i dopieszczania go stylistycznie. Szkoda czasu na zapamiętywanie postów innych, żeby przytoczyć je po tygodniach. Szkoda czasu na robienie notatek z forum  Big Grin Zazwyczaj zajęci są życiem Smile

(30-12-2018, 14:41)Daras napisał(a):  Rozumiem. Zatem proszę o linki do takich postów Twojego autorstwa (patrz wytłuszczenie powyżej).

proszę:
http://forum.filmozercy.com/search.php?action=results&sid=ec2f7275e9f1443c79969734ee0d534c

Cytat:P.S.
Ludzie! Czy nie macie wrażenia, że próbuje nas wkręcić dzieciuch? A ja w odruchu serca sugerowałem problemy zdrowotne. Nic to. Blush Chwilowo dałem się nabrać. Gość ma jakieś 16 lat (może nawet nie tyle).
Odpadam. To nie ma najmniejszego sensu.

W sumie to miłe, dziękuję Smile Ale zrewanżuję ci się podobnym komplementem - kilka dni temu zrobiłeś tu publiczne drama quit. A jeszcze wcześniej była histeria, że ktoś ci usunął twojego posta. Oby tylko nikt nie przyznał ci ostrzeżenia, bo gotów jesteś targnąć się na swoje życie  Big Grin Fochy na poziomie 13-letniej Dżesiki.


RE: Sugestie odnośnie forum - Daras - 08-01-2019

(05-01-2019, 01:44)Gieferg napisał(a):  Nie wycofuj się teraz, dobrze Ci idzie Smile

Dzięki, ale to nic trudnego. Małolat z łatwością daje się wkręcać i z tego powodu zaczynam odczuwać wyrzuty sumienia. Weź choćby to:

(04-01-2019, 23:35)Daras napisał(a):  
(05-11-2018, 17:09)Użytkownik usunięty napisał(a):  Czasem po prostu nie mam co robić w pracy, więc dyskutując na forum urządzam sobie intelektualną rozrywkę. Jedni grają w pasjansa, inni oglądają kotki na YT, ja udzielam się na forum.

http://forum.filmozercy.com/watek-kolekcjonowanie?page=4

Rozumiem. Zatem proszę o linki do takich postów Twojego autorstwa (patrz wytłuszczenie powyżej).

(07-01-2019, 19:43)Użytkownik usunięty napisał(a):  proszę:
http://forum.filmozercy.com/search.php?action=results&sid=ec2f7275e9f1443c79969734ee0d534c

Kolega Użytkownik usunięty nie zdaje sobie sprawy z przyczyn własnej groteskowości. Rany, gdzie ta młodzież z polotem, która pisała i czytała ze zrozumieniem? Ale mniejsza z nim. Gostek nawet przeoczył, iż kolegą nazwałem go dla beki (bo jaki z niego ziomal). Smile

Gieferg, krótkie podsumowanie.

1. Co do zasady podejmuję trafne decyzje i rzadko je zmieniam. Gdyby nie spóźnienie Mateusza (patrz jego wyjaśnienie) zostałby po mnie jeno duch. Wink

2. W niniejszym wątku dowiedziałem się o funkcji ignorowania wpisów. Jestem komputerowym analfabetą i ta możliwość po prostu umknęła mojej uwadze.

3. W dyskusji, ku mojemu zaskoczeniu, zabrali głos aktywni na forum użytkownicy. Nie sądziłem, że moje odejście byłoby przez tyle osób zauważone. Jeszcze raz dziękuję za dojrzałe wpisy.

4. Co jakiś czas zaglądam do skrzynki PW. To ważne miejsce. Wymieniając merytoryczne uwagi (poza „światłem jupiterów”) można osiągnąć konsensus z wieloma osobami. Każdy krok zmierzający ku poprawie klimatu forumowych dyskusji wart jest zachodu.

5. Zaraz włączę funkcję ignorowania postów jednego z użytkowników. Zarejestrowałem się tu aby czytać wpisy osób pełnoletnich.

EDIT:
Przetestowałem funkcję ignorowania określonych postów. Rewelka i gorąco polecam! Smile To kapitalny pomysł dla osób, które nie chcą tracić czasu na przebijanie się przez ubogie w merytoryczne treści wpisy.

Gieferg, oczywiście pamiętam aby w wątku dotyczącym Disneya odpowiedzieć na Twoje pytanie. W wolnej chwili odpalę „Hei Ho!” i sprawdzę wszystkie ustawienia.


RE: Sugestie odnośnie forum - Użytkownik usunięty - 08-01-2019

Daras jesteś wyjątkowo niekulturalnym człowiekiem, o prostackich wręcz manierach. Kiepskie wychowanie wyniosłeś z domu rodzinnego. No ale z drugiej strony, gdzieś tu cytowałeś niezbyt elegancką wypowiedź swojej babci, stawiając ją jako wzór czegoś tam (sorry, nie pamiętam o co dokładnie chodziło), zatem Wersalu po tobie spodziewać się nie należy...

EDIT: anonsowanie w opisie osób ignorowanych jest natomiast szczeniackie. Zapewniam cię, że nie robi to na mnie wrażenia, bo takie rzeczy obchodzą mnie mniej więcej tyle, co zeszłoroczny śnieg. Tym bardziej, że i tak moje wypowiedzi będziesz czytał Smile Będziesz udawał, że ignorujesz, ale obaj dobrze wiemy, że nie wytrzymasz Smile i nadal będą miały one wpływ na twoją wrażliwą, delikatną psychikę Smile))