Filmozercy.com | Forum
Sugestie odnośnie forum - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Pozostałe (https://forum.filmozercy.com/dzial-pozostale--16)
+--- Dział: O stronie i forum (https://forum.filmozercy.com/dzial-o-stronie-i-forum)
+--- Wątek: Sugestie odnośnie forum (/watek-sugestie-odnosnie-forum)



RE: Sugestie odnośnie forum - lukee - 29-05-2019

Może by rozdzielić temat z działu o promocjach w internecie na promocje w sklepach internetowych u nas i osobny temat na promocje w sklepach zagranicznych? Myślę, że ułatwiło by to przeglądanie nowych wpisów szczególnie osobom które kupują tylko u nas lub tylko za granicą.


RE: Sugestie odnośnie forum - Mefisto - 06-06-2019

Zmieniłbym opis w podforum Dystrybutorzy: "Poznaj polskich dystrybutorów filmów", a tymczasem w środku są też zagraniczni wydawcy. Chyba, że podzielimy to na polskę i zagranicę, ale nie wiem czy jest sens, bo nie jest to jakiś olbrzymi dział.


RE: Sugestie odnośnie forum - Mateusz - 06-06-2019

Dopisałem zagranicznych w opisie.


RE: Sugestie odnośnie forum - Gieferg - 12-06-2019

Marvelek wrócił z wygnania i zaczyna od pisania kolejnych postów o tym samym, o o czym już pisał kilka razy.
Znowu będziemy musieli oglądać te jego wysrywy na całym forum?


RE: Sugestie odnośnie forum - lukee - 12-06-2019

(12-06-2019, 05:50)Gieferg napisał(a):  Znowu będziemy musieli oglądać te jego wysrywy na całym forum?
Twoje mądrości też trzeba tu czytać i jakoś większość z tym żyje. Nie musisz czytać jak nie chcesz albo jak sam już pisałeś dodaj sobie do ignorowanych. Nie wiem po co po raz kolejny w kolejnym temacie o tym piszesz.


RE: Sugestie odnośnie forum - Gieferg - 12-06-2019

Po jajco.
Jakiś idiota sra po czymś, czemu od 10 lat poświęcam swój czas i uwagę.
Co innego ignorować ludzi, z którymi nie mam o czym rozmawiać, co innego takich śmieciarzy.
Mam rozumieć, że jak tobie ktoś nasra na podłodze w przedpokoju to będziesz patrzył w sufit i udawał, że jest ok?

PS. sprawa już zresztą nieaktualna, dostał co mu się należało Tongue


RE: Sugestie odnośnie forum - lukee - 12-06-2019

Super dopiąłeś swego. Co mnie obchodzi, że ty się czymś interesujesz. To znaczy, że każdy ma sie tym faktem podniecac i nie moze miec innego zdania? Porównanie do nasrania na wycieraczkę jest mega kretyńskie. Przemilczę już twój kwiecisty język tylko nie ośmieszaj się później próbując uczyć innych języka. Mnie też wiele razy nie podobają się twoje recenzje czy idiotyczne pierdzielenie o Czarnej Panterze jaki to chuj*** film i Twoje wycieczki personalne kto takie coś może oglądać i dla kogo to było nakręcone. Czy mimo to sadzę Ci od idiotów bo coś oczerniasz?

Dlatego już dawno pisałem, że na tym forum nie ma o czym i z kim dyskutować..


RE: Sugestie odnośnie forum - Gieferg - 12-06-2019

To co tu jeszcze robisz?

Cytat:Twoje wycieczki personalne kto takie coś może oglądać i dla kogo to było nakręcone
Cytaty poproszę. Z linkami oczywiście.

Cytat: Co mnie obchodzi, że ty się czymś interesujesz.
A co mnie obchodzi czy cię to obchodzi?
Piszesz, że nie wiesz po co o czymś piszę, odpowiadam ci, a ty na to, że cię to nie obchodzi.
To na ***j się było w ogóle odzywać, że tak z ciekawości spytam? Smile

Cytat:Mnie też wiele razy nie podobają się twoje recenzje czy idiotyczne pierdzielenie o Czarnej Panterze
Porównujesz to, że ci się recenzje nie podobają (cokolwiek by to miało znaczyć), albo moje zdanie o jakimś filmie do upośledzonych postów Marvelka? Smile
Słoneczko aby nie za mocno przygrzało?

Zgłosiłem problem, problem rozwiązano, a na co i po co bijesz pianę to już nie moja sprawa.


RE: Sugestie odnośnie forum - lukee - 12-06-2019

(12-06-2019, 09:06)Gieferg napisał(a):  Cytaty poproszę.
Tak bo nie mam co robić tylko szukać Twoich wypowiedzi. Musisz być głupi skoro teraz będziesz się tego wypierał a pisałeś tak na 100%.

Tak porównuje twoje recenzje które są debilne ale nie czuje potrzeby Ci o tym wypisywać bo najzwyczajniej Twoje zdanie mnie nie interesuje. Teraz już kumasz? I pomimo, że są one debilne to nie muszę Ci wypisywać, że jesteś debilem a ty nie potrafisz się o takich wycieczek personalnych powstrzymać. Dalej nie rozumiesz i będziesz robił z siebie kretyna? Z resztą nie pierwszy raz tak się tu zachowujesz co mnie już kompletnie nie dziwi.

Rozumiem, że tylko ty możesz decydować co jest debilne a co nie i co ktoś może pisać i oceniać tak? I jak ty się podniecasz jakimś dla mnie mało istotnym lektorem to mam Ci bić pokłony i cała reszta forum bo wielki recenzent forumowy się tym od 10 lat interesuje? Weź wytrzeźwiej, na policję tez już go zgłosiłeś?


RE: Sugestie odnośnie forum - Gieferg - 12-06-2019

W publicznym robieniu z siebie debila właśnie wychodzisz na pozycję lidera, tak trzymaj Smile Dawno nie widziałem by ktoś tak szybko i skutecznie przetrącił kark własnego wizerunku Smile
Cytat:Tak bo nie mam co robić tylko szukać Twoich wypowiedzi. Musisz być głupi skoro teraz będziesz się tego wypierał a pisałeś tak na 100%.
Udowodnij or STFU.

Cytat:Tak porównuje twoje recenzje które są debilne
Ponieważ? Smile