Filmozercy.com | Forum
Sugestie odnośnie forum - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Pozostałe (https://forum.filmozercy.com/dzial-pozostale--16)
+--- Dział: O stronie i forum (https://forum.filmozercy.com/dzial-o-stronie-i-forum)
+--- Wątek: Sugestie odnośnie forum (/watek-sugestie-odnosnie-forum)



RE: Sugestie odnośnie forum - lukee - 12-06-2019

(12-06-2019, 09:16)Gieferg napisał(a):  Udowodnij or STFU.
Chyba na łeb upadłeś. Wystarczy mi własna satysfakcja, że mam racje.

Super. Zgłaszaj każdego, jak tylko coś Ci się nie spodoba. Twórz swoje własne zajebiste forum i dyskutuj sam z sobą. Szkoda tylko, że ktoś taki może sobie obrażać innych i za to kar i banów nie ma. Zajebiste standardy.


RE: Sugestie odnośnie forum - Gieferg - 12-06-2019

Cytat:Wystarczy mi własna satysfakcja, że mam racje.
Urocze Smile
Przyznaj sobie z tego tytułu order i nagrodę pieniężną.

Cytat:Zgłaszaj każdego, jak tylko coś Ci się nie spodoba.
Nie omieszkam.

EDIT:
zakładam, że nie przeglądałeś całokształtu radosnej twórczości Marvelka, bo wygląda to tak, jakbyś wiedział tylko o jego postach na temat dubbingu, które same w sobie były akurat najmniejszym problemem. Czasem dobrze się przyjrzeć sprawie zanim się ją skomentuje, ale pewnie za dużo wymagam.
Jako że dyskutować nie chcesz, a jedynie plujesz jadem, jesteś dla mnie zwykłą stratą czasu - lista ignorowanych wita serdecznie, have a nice day.

EDIT2 - była taka dyskusja w temacie o kryteriach zakupu filmów, gdzie powyższy delikwent już udowodnił jak bezcelowa jest jakakolwiek dyskusja z nim, trzeba było go wrzucić na listę ignorowanych już wtedy.


RE: Sugestie odnośnie forum - lukee - 12-06-2019

Wrzuć wszystkich na listę alfa i omego o wielki ekspercie filmowy i czytaj samego siebie w wątku co obejrzałeś.

PS

Jeszcze ktoś pierw musiał by chcieć z Tobą dyskutować a patrząc na to ile osób to z Tobą tu czyni wzbudza tylko politowanie. Tak samo jak fakt, że obrażasz innych użytkowników forum a mi próbujesz wciskać jakieś plucie jadem bo zwróciłem Ci uwagę, że obrażasz innych i stawiasz się jako ktoś lepszy po raz wtóry. Prześmieszne jest teraz jak zmieniasz zdanie i nagle banowanie nie tyczy się ostatnie posta tylko jakiś "dawnych dyskusji" które to przecież powinienem znać na pamieć. Najlepiej pewnie powinienem przeczytać całe forum żeby tylko czasem nie napisać może czegoś kto może 5 lat temu już napisał. Przyjebałeś się dziś do niego o dzisiejszy post który niczym nie zasługiwał na bana. To jest fakt. Dalsza dyskusja nie ma sensu bo i po co? Żebyś polazł na skargę bo Ci coś nie pasuje?


RE: Sugestie odnośnie forum - Mefisto - 12-06-2019

(12-06-2019, 08:49)lukee napisał(a):  Dlatego już dawno pisałem, że na tym forum nie ma o czym i z kim dyskutować..

To do widzenia, że tak powiem. Gieferga nie mam nawet zamiaru bronić, ale zbanowany gość był zwykłym śmieciarzem. A i Twoje ostatnie posty ograniczają się do bezsensownego naskakiwania na kogoś z tak zwaną mordą. Naprawdę nikt Cię tu nie trzyma - no chyba, że tkwisz tu tylko po to, żeby się kłócić.


RE: Sugestie odnośnie forum - lukee - 12-06-2019

(12-06-2019, 11:24)Mefisto napisał(a):  A i Twoje ostatnie posty ograniczają się do bezsensownego naskakiwania na kogoś z tak zwaną mordą.
To ciekawe bo nie przypominam sobie bym się tu z kimś kłócił a co dopiero naskakiwał z mordą.


RE: Sugestie odnośnie forum - Gieferg - 12-06-2019

Ten krzykacz wyżej nawet nie wie za co tamten dostał bana (nadmienię, że już drugiego za to samo), ale jak widać każda okazji do pyskówki dobra. Można by w sumie wywalić ostatnie parę postów do śmietnika, gdzie ich miejsce. Polecam zacząć od: http://forum.filmozercy.com/watek-sugestie-odnosnie-forum?pid=56702#pid56702

Lukee napisał(a):Zawartość posta została ukryta, ponieważ lukee jest na liście ignorowanych.
Sorry, can't hear you.


RE: Sugestie odnośnie forum - Juby - 12-06-2019

A czytałeś to, co dzisiaj tutaj piszesz? Big Grin


RE: Sugestie odnośnie forum - Mefisto - 12-06-2019

To powyżej plus chociażby to:

Cytat:Ktoś Cię zmusza do przeglądania tematów które Cię nie interesują? Własnie po to masz wyodrębnione tematy żebyś nie musiał czytać o pakowaniu, czasie dostawy i zniszczonych opakowaniach w temacie o promocjach. Tak samo jak nie interesują Cię zakupy w tych sklepach to sobie śledzisz temat zagraniczny i podniecasz się tamtymi promocjami. Prościej się już chyba nie da ale jak zwykle ktoś musi przymarudzić..

Jak dla mnie wystarczy za dowód, że "szukasz guza". Keep going.


RE: Sugestie odnośnie forum - lukee - 12-06-2019

(12-06-2019, 11:32)Mefisto napisał(a):  To powyżej plus chociażby to:


Cytat:Ktoś Cię zmusza do przeglądania tematów które Cię nie interesują? Własnie po to masz wyodrębnione tematy żebyś nie musiał czytać o pakowaniu, czasie dostawy i zniszczonych opakowaniach w temacie o promocjach. Tak samo jak nie interesują Cię zakupy w tych sklepach to sobie śledzisz temat zagraniczny i podniecasz się tamtymi promocjami. Prościej się już chyba nie da ale jak zwykle ktoś musi przymarudzić..

Jak dla mnie wystarczy za dowód, że "szukasz guza". Keep going.

Wklej zatem swój post może jeśli już przylepiłeś moją wypowiedź z której i tak nie wynika abym się kłócił. Odpisałem Ci na Twój post i tyle. To że sobie coś dopowiadasz do już nie moja sprawa.


RE: Sugestie odnośnie forum - Mefisto - 12-06-2019

(12-06-2019, 11:55)lukee napisał(a):  Odpisałem Ci na Twój post i tyle.

Giefergowi też tylko odpowiedziałeś, choć w obu przypadkach była to jawnie negatywna odpowiedź w tematach, w których wcale nie musiałeś odpowiadać. Więc tak, jest tu pewien schemat, zwłaszcza w obliczu tego, co napisałeś o braku ludzi do dyskusji. Tyle z mojej strony - temat uważam za zamknięty, bo nie warto drzeć szat o takie pierdoły.