Filmozercy.com | Forum
Sugestie odnośnie forum - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Pozostałe (https://forum.filmozercy.com/dzial-pozostale--16)
+--- Dział: O stronie i forum (https://forum.filmozercy.com/dzial-o-stronie-i-forum)
+--- Wątek: Sugestie odnośnie forum (/watek-sugestie-odnosnie-forum)



RE: Sugestie odnośnie forum - Marioo - 09-07-2019

No właśnie nic lepszego jak "tematyczne" nie przychodzi mi do głowy. Ta nazwa chyba oddaje ideę działu. A jako opis można dodać: Dział poświęcony filmom pogrupowanym tematycznie na Blu-ray i DVD.


RE: Sugestie odnośnie forum - Mateusz - 09-07-2019

No to mamy nowy poddział.


RE: Sugestie odnośnie forum - Wolfman - 09-07-2019

No to Marioo zakładaj tematy. Obecnie powstaje 1-2 na mc


RE: Księżyc w filmach - Mierzwiak - 10-07-2019

Ale... po co?


RE: Księżyc w filmach - sebas - 10-07-2019

(10-07-2019, 11:03)Mierzwiak napisał(a):  Ale... po co?
Ale co "po co"? Nie da się tego sprecyzować?

Kolega Marioo założył nowy wątek i chce się w nim podzielić się z innymi jakimiś ciekawymi informacjami. Co Cię, za przeproszeniem, obchodzi jak i w jakim celu on chce to zrobić. Ostatnio Twoja aktywność na forum sprowadza się do tego, że kwestionujesz to co robią inni.  djgromo utworzył wątek o Top 10 filmów z kolekcji i też byłeś na "nie". Jeżeli jakieś tematy Cię nie interesują, to po prostu do nich nie zaglądaj. Skup się może na informowaniu w swoim wątku co tam za filmy sobie ostatnio kupiłeś i jakie to one są fajne. To Ci wychodzi najlepiej.

Marioo chce napisać coś ciekawego i tu duży plus dla Niego, bo na forum ostatnio mało się dzieję i ruch jest głównie w wątkach poswięconych promocjom. Skoro sam nic nie robisz, żeby to zmienić, to bądź łaskaw nie przeszkadzać innym.


RE: Księżyc w filmach - Mierzwiak - 10-07-2019

Pytałem autora tematu, nie ciebie, nie interesuje mnie twoja opinia na temat tego czy według Ciebie powinienem na forum dyskusyjnym kwestionować sens jakiegoś tematu (zwłaszcza jeśli dubluje się z innym) albo pytać o co w nim chodzi, to samo tyczy się kretyńskich przytyków w kierunku tematu z filmami które kupuję. Witam na liście ignorowanych.


RE: Księżyc w filmach - sebas - 10-07-2019

(10-07-2019, 11:48)Mierzwiak napisał(a):  Witam na liście ignorowanych.
Nareszcie! Miło mieć świadomość, że mogę coś napisać na forum i Mierzwiak się do tego nie przyczepi...


RE: Sugestie odnośnie forum - Wolfman - 10-07-2019

Ja tam jestem za, na forum są głównie stare konie, takich przeważnie stać na kolekcjonerstwo i zakupy tv 4k i co za tym też idzie mają mniej czasu na pisanie czegokolwiek. Co widać po tematach. Główna strona to promocje filmów, które te stare konie w tym i ja już od dawna posiadają, oraz newsy , typu kto zagra Aladdyna, a kto zagra lwa. Jedno i drugie średnio mnie interesuje z wiadomych powodów i w niczym mi nie przeszkadza. Takie tematy mogą przytoczyć sporo filmów, których nie chce się wygrzebywać w necie. Nie są w top setkach i ogólnie są trochę zapomniane (może więcej niż trochę) Smile.


RE: Sugestie odnośnie forum - djgromo - 18-07-2019

Mam pytanie: czy można założyć gdzieś temat: "Jakie są filmy podobne do" / "Filmy takie jak" gdzie ktoś pyta o rekomendacje filmów podobnych do tego, który widział i mu się podobał? Starałem się wyszukać taki wątek przez wyszukiwarkę oraz ręcznie, ale nie znalazłem nic.


RE: Sugestie odnośnie forum - sebas - 18-07-2019

@djgromo
W sumie to mógłbyś założyć stosowny temat w dziale  Wydania Blu-ray i DVD->Filmy->Tematyczne. Na razie mamy tam wątki o filmach "samurajskich" i o tematyce "księżycowej". Skoro poszukujesz filmu/filmów podobnych do jakiegoś konkretnego to domyślam się, że wspólnym mianownikiem nie będzie tu jedynie gatunek filmowy. Musi być coś jeszcze. Napisz o jaki konkretnie tytuł Ci chodzi. Może się okazać, że będzie z tego można zrobić nowy wątek we wspomnianym przeze mnei dziale...