Filmozercy.com | Forum
Sugestie odnośnie forum - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Pozostałe (https://forum.filmozercy.com/dzial-pozostale--16)
+--- Dział: O stronie i forum (https://forum.filmozercy.com/dzial-o-stronie-i-forum)
+--- Wątek: Sugestie odnośnie forum (/watek-sugestie-odnosnie-forum)



RE: Sugestie odnośnie forum - Mefisto - 15-07-2020

Hear, hear!


RE: Sugestie odnośnie forum - pred895 - 15-07-2020

Fucking A !!!


RE: Sugestie odnośnie forum - Daras - 15-07-2020

I don't understand.


Sugestie odnośnie forum - Glaeken - 15-07-2020

Nom

Wysłane z planety LV-426 przy użyciu Tapatalka


RE: Sugestie odnośnie forum - Mateusz - 15-07-2020

sebas, słuszna uwaga. Zachowanie przycisku zmienione.


RE: Sugestie odnośnie forum - Daras - 15-07-2020

(15-07-2020, 10:49)sebas napisał(a):  W...

Sprawdzam jak działa.

EDIT:
Chyba nie rozumiem. Proszę wszystko mi wytłumaczyć jak sześciolatkowi. Kliknąłem pod postem Sebasa opcję Odpowiedz i wkleiła mi się cała wypowiedź. Miało być inaczej? Co zrobiłem źle?

P.S.
Z cytatu rozmyślnie usunąłem tekst.


RE: Sugestie odnośnie forum - Mateusz - 15-07-2020

Daras, a miałeś odświeżoną stronę? Sprawdź jeszcze raz.


RE: Sugestie odnośnie forum - Daras - 15-07-2020

Sprawdzam ponownie. Chyba będzie OK. Wcześniej logowałem się klikając bezpośrednio na opcję Odpowiedz. Owszem, widziałem pustą kartę do wpisu. Jednak z jakiegoś powodu postanowiłem się cofnąć (czy też wejść na stronę główną forum) by zajrzeć do wątku ponownie. Efekt był jak w poprzednim poście.

EDIT 1:
Ale co z tego ma wynikać? Postanowiłem odpowiedzieć Sebasowi, a kolega nie wie, że chodzi o niego. Coś pominąłem?

EDIT 2:
Sebas napisał:
Jeżeli już konieczne jest odniesienie się jakoś to Foruowicza, któremu odpowiadamy, to wystarczyło by dodawać automatycznie:
@<Nazwa_użytkownika>


Drążę temat. Czy chodzi o to, że po kliknięciu opcji Odpowiedz oraz ujrzeniu pustego pola, powinienem przed napisaniem posta samodzielnie (jakby z „automatu”) wystukać: @<Nazwa_użytkownika>?


RE: Sugestie odnośnie forum - sebas - 16-07-2020

(15-07-2020, 20:51)Daras napisał(a):  Drążę temat. Czy chodzi o to, że po kliknięciu opcji Odpowiedz oraz ujrzeniu pustego pola, powinienem przed napisaniem postu samodzielnie (jakby z „automatu”) wystukać: @<Nazwa_użytkownika>?
Nie. Sugerowałem jedynie, że jeżeli "silnik" forum ma już coś automatycznie wklejać do naszej odpowiedzi, to zamiast całego posta Forumowicza któremu odpowiadamy, wytarczyłoby jedynie:
@Nazwa_uzytkownika

Czyli przykładowo gdybym odpowiadał Darasowi, to "silnik" forum mógłby automatycznie, na początku mojej odpowiedzi dodać:
@Daras.

To była wyłącznie moja sugestia. Najważniejsze, że teraz cały post nie jest cytowany automatycznie. (Dzięki Mateusz!)


RE: Sugestie odnośnie forum - Daras - 16-07-2020

OK, czyli dobrze główkowałem. Sądziłem, że „silnik” forum (po zmianie zachowania przycisku) powinien wklejać nick danego forumowicza. Skoro tak nie jest, to należy o tym pamiętać.
Co do zasady staram się wymieniać nazwę konkretnego użytkownika, jeśli właśnie jemu o czymś piszę. Nadto, szybko przyswoiłem umiejętność cytowania fragmentów określonych postów. Z tym faktycznie mają problem nowicjusze. Rolleyes