Filmozercy.com | Forum
Sugestie odnośnie forum - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Pozostałe (https://forum.filmozercy.com/dzial-pozostale--16)
+--- Dział: O stronie i forum (https://forum.filmozercy.com/dzial-o-stronie-i-forum)
+--- Wątek: Sugestie odnośnie forum (/watek-sugestie-odnosnie-forum)



RE: Sugestie odnośnie forum - Glaeken - 20-07-2020

Uprzejmie donoszę... nie wiem czy tak ma być ale kliknąłem na samym dole forum w "wersja bez grafiki" i moim oczom ukazał się jakiś error 404:

Fatal error: exec() has been disabled for security reasons in /usr/home/intint/domains/forum.filmozercy.com/public_html/archive/global.php on line 208


RE: Sugestie odnośnie forum - Mateusz - 20-07-2020

Już działa.


RE: Sugestie odnośnie forum - Kirek - 26-07-2020

Zauważyłem, że oprócz faktu usunięcia konta użytkownika Poral.eu zostały usunięte również wszystkie jego posty.
Czy to było konieczne? Jednak często były w nich przydatne informacje, których szkoda.
Czy nie można w regulaminie wprowadzić zapisu mówiącego o tym, że to co opublikowało się na forum, przechodzi na jego "własność' i nie podlega usunięciu?
Wyobraźmy sobie, że np. ja obrażę się na forum i zażądam usunięcia konta i postów to nagle zostanie ileś tematów bez postów rozpoczynających lub w ogóle pustych tematów tam gdzie nie podjęta była dyskusja.


RE: Sugestie odnośnie forum - Wolfman - 26-07-2020

Przecież inne osoby też zostały usunięte wcześniej , a ich posty zostały. Więc co się stało tym razem?


RE: Sugestie odnośnie forum - Pablosss - 26-07-2020

A to wszystko przez tą sytuację z kasą za okładki?


Sugestie odnośnie forum - Glaeken - 26-07-2020

Chyba raczej za wulgaryzmy.

Wysłane z planety LV-426 przy użyciu Tapatalka


RE: Sugestie odnośnie forum - Nie_zbieram_ale_lubie - 26-07-2020

(26-07-2020, 08:16)Kirek napisał(a):  Czy nie można w regulaminie wprowadzić zapisu mówiącego o tym, że to co opublikowało się na forum, przechodzi na jego "własność' i nie podlega usunięciu?
Wyobraźmy sobie, że np. ja obrażę się na forum i zażądam usunięcia konta i postów to nagle zostanie ileś tematów bez postów rozpoczynających lub w ogóle pustych tematów tam gdzie nie podjęta była dyskusja.

Zastanów sie, czy aby napewno chciałbyś brać udział w forum, które przywłaszcza sobie prawa do Twoich wypowiedzi.
Nie przeszkadza Ci to? - OK. Natomiast postulat, aby ograniczaniczyc prawa innych, żeby zaspokoić Twoje poczucie estetyki, jest chyba nie do końca przemyślany.


RE: Sugestie odnośnie forum - Wolfman - 26-07-2020

Ok, to co z każdego forum odchodzisz ze swoimi wypowiedziami? Burząc tym samym konstrukcje, jeśli się nie chce upubliczniać swoich wypowiedzi, to najlepiej nic nie pisać w sieci, lub pozostawać anonimowym z losowo generowanym nikiem przez siebie.


RE: Sugestie odnośnie forum - misfit - 27-07-2020

(26-07-2020, 08:16)Kirek napisał(a):  Wyobraźmy sobie, że np. ja obrażę się na forum i zażądam usunięcia konta i postów to nagle zostanie ileś tematów bez postów rozpoczynających lub w ogóle pustych tematów tam gdzie nie podjęta była dyskusja.

Wyobraźmy sobie sytuację, że dołączam do Ciebie i również zażądam usunięcia wszystkich moich postów.
Nie wiem jaki jest regulamin forum, ale nie powinien on dopuszczać do sytuacji gdy kilku wrażliwych użytkowników po obrażeniu się na Administrację mogą skutecznie rozwalić istnienie forum.

Na forumprawne.org mają taki zapis "§14 Usuwania postów i tematów na forum dokonują Administratorzy i Moderatorzy. Użytkownik po upływie okresu przewidzianego w §8 nie może usunąć swojej wypowiedzi. Każda umieszczona treść może bowiem stanowić pomoc lub wskazówkę dla innych. Co do zasady żądanie ich usunięcia będą ignorowane."

I po usunięciu konta na żądanie danej osoby nie usuwają jednocześnie jego postów.


RE: Sugestie odnośnie forum - Juby - 27-07-2020

(26-07-2020, 08:16)Kirek napisał(a):  Zauważyłem, że oprócz faktu usunięcia konta użytkownika Poral.eu zostały usunięte również wszystkie jego posty.

Zbanowano Porala? Ale czemu? Sad