Filmozercy.com | Forum
Bluray.com a amazon.com - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Dział ogólny (https://forum.filmozercy.com/dzial-dzial-ogolny)
+--- Wątek: Bluray.com a amazon.com (/watek-bluray-com-a-amazon-com)

Strony: 1 2 3


Bluray.com a amazon.com - Emdziu - 25-06-2017

Witam . Komu lepiej wierzyc . Bluray.comi czy amazon.com jezeli chodzi o dane filmu? Chodzi mi dokladnie o region gdyz np film tai chi zero na bluray com jest podane ma region A i B a na amazon.com jest podany tylko region A .


RE: Bluray.com a amazon.com - wachi40 - 25-06-2017

(25-06-2017, 12:28)Emdziu napisał(a):  Witam . Komu lepiej wierzyc . Bluray.comi czy amazon.com jezeli chodzi o dane filmu? Chodzi mi dokladnie o region gdyz np film tai chi zero na bluray com jest podane ma region A i B a na amazon.com jest podany tylko region A .


blu-ray.com


RE: Bluray.com a amazon.com - Emdziu - 25-06-2017

(25-06-2017, 16:31)wachi40 napisał(a):  
(25-06-2017, 12:28)Emdziu napisał(a):  Witam . Komu lepiej wierzyc . Bluray.comi czy amazon.com jezeli chodzi o dane filmu? Chodzi mi dokladnie o region gdyz np film tai chi zero na bluray com jest podane ma region A i B a na amazon.com jest podany tylko region A .


blu-ray.com
No i konkretna odpowiedz, dziekuje bardzo , szanuje Cie


RE: Bluray.com a amazon.com - Mefisto - 21-05-2020

Podepnę się tutaj - widzę, że Blu-ray.com wprowadził ostatnio dwie rzeczy: polskie tytuły pojawiające się na stronie danego filmu (nie zawsze, ale mam tak często) oraz, co gorsza, zmienił układ listy wydań przypisanych do danego tytułu - wcześniej była to prosta lista tekstowa z przypisanymi do każdej linijki flagami danego kraju, a teraz mamy miniaturki, które w większości uniemożliwiają identyfikację pochodzenia wydania. No bo wiadomo, że jak coś dobrze działało, to prędzej czy później trzeba to spieprzyć. Ech.


RE: Bluray.com a amazon.com - Gieferg - 21-05-2020

W którym miejscu tak jest? Bo dalej widzę flagi.


RE: Bluray.com a amazon.com - Mefisto - 21-05-2020

No ja mam tak od paru dni:
[Obrazek: GOWrsE1l.jpg]


RE: Bluray.com a amazon.com - Kirek - 21-05-2020

Po prawej stronie masz 'Display all releaes all countries' po wybraniu tej opcji masz ten sam wykaz bez okładek ale z flagami krajów.


RE: Bluray.com a amazon.com - Mefisto - 21-05-2020

Hmm, dzięki - nie zauważyłem tego. Niemniej to się samo zmieniło i widzę, że trzeba to cały czas klikać jak się wchodzi w dany tytuł.


RE: Bluray.com a amazon.com - Mefisto - 09-04-2021

Czy u was też bluray.com zaczęło oznaczać jako strona niebezpieczna?


RE: Bluray.com a amazon.com - misfit - 09-04-2021

Nie.

Ale od pewnego czasu inna rzecz mnie u nich irytuje, a konkretnie zakładka Deals. Gdy ustawię aby mi pokazywało okazje ze wszystkich krajów to i tak wyświetlają się tylko te z USA, więc muszę ręcznie klikać na każdy interesujący mnie kraj aby nie przegapić czegoś fajnego.
Też tak macie ?