Filmozercy.com | Forum
Mefisto - kolekcja - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Nasze kolekcje (https://forum.filmozercy.com/dzial-nasze-kolekcje)
+--- Wątek: Mefisto - kolekcja (/watek-mefisto-kolekcja)



RE: Mefisto - kolekcja - misfit - 21-05-2018

To wychodzi na to, że mi się przyfarciło z książeczką do LA.
Ale przesyłka też szła prawie miesiąc... o dziwo nie Piotrków Trybunalski, a jakiś "Świat Przesyłek" z Nysy. Szybcy są, nie ma co... :E


RE: Mefisto - kolekcja - Mister Tadeo - 21-05-2018

Do mnie też przesyłka od Arrow szła prawie miesiąc. Na szczęście zero uszkodzeń. Też zamówiłem film Friedkina - niestety trafił się bez bookletu. Za to Remo Williams i Matinee są z książeczkami.


RE: Mefisto - kolekcja - Mefisto - 25-05-2018

Szybki up, co by było na bieżąco, bo trochę zakupów teraz narobiłem jak głupi.

PL + UK z drugiej ręki (też szło ponad miesiąc, szczęśliwie wszystko całe) + GER
[Obrazek: 5h6zycwl.jpg] [Obrazek: 3eRUehul.jpg]
[Obrazek: am1vV9Hl.jpg] [Obrazek: lfYjkjgl.jpg]

Agatha ma świetne transfery, do tego zestaw pocztówek, zgrabne slimy i jest english friendly, więc mogę tylko polecić. Bandolero pod względem obrazu także mocno na plus. A przesyłka przyszła z dnia na dzień. Generalnie niemiecki Amazon to w tej chwili mój ulubiony.


RE: Mefisto - kolekcja - Mefisto - 02-06-2018

Jedziem dalej - PL, FRA i UK, w tym DVD (!!!!) i trochę uzupełnień cedeków:

[Obrazek: apfRUrnl.jpg]
[Obrazek: Vg1Jr52l.jpg]
[Obrazek: YWhnuYQl.jpg]
[Obrazek: tZarfNQl.jpg]
[Obrazek: n5Qx92Sl.jpg]
[Obrazek: YOPrA3cl.jpg]
[Obrazek: LExy7dXl.jpg] [Obrazek: XCCv0sil.jpg] [Obrazek: nz6bPSIl.jpg]

Jak widać GoT to niestety tylko amaray w slipie i bardzo biednie wygląda postawiony obok poprzednich sezonów z USA, no ale promocja i niemal całkowity brak opłacalności w sprowadzaniu teraz czegokolwiek z Ameryki zrobiły swoje. Desperate hours niestety też wybrakowane, bo bez slipa, no ale do przeżycia za te 30 zł.


RE: Mefisto - kolekcja - pred895 - 02-06-2018

Tak z ciekawości to znajdujesz czas aby to wszystko na bieżąco ogarnąć ?? U Mnie teraz rządzi Córa której poświęcamy większą część dnia - pobudka codziennie 5 - 6ta i aby cokolwiek coś obejrzeć to mam czas między 17 a 22 ( mógłbym to przeciągnąć ale wtedy następnego dnia wyglądałbym jak Zombie Wink ) Do tego dochodzi jeszcze nocny tryb życia jesli chodzi o moją pracę i śpię statystycznie po pięc godzin dziennie. Nie mam czasu aby ogarnąć bieżących zakupów, seriali, premier od Netflixa i na dodatek doszło Oppo dzięki któremu Żonka teraz chce obejrzeć pozycje które do tej pory były dla niej niedostępne ze względu na brak tłumaczenia pl, więc jest wesoło a nowe filmy w drodze Tongue


RE: Mefisto - kolekcja - Mefisto - 02-06-2018

Staram się oglądać 1 film dziennie, aie i tak nie da się na bieżąco - szczególnie jak się szarpnąłem na boksy, w których jest po kilka, a czasem nawet i po kilkanaście filmów. W dodatku na niektóre trzeba mieć nie tylko odpowiednio dużo czasu (vide LOTR, którego naprawdę nie wiem, kiedy obejrzę w całości i z dodatkami), ale też nastrój i humor. Także w tej chwili mam jakieś - licząc po tytułach, nie wydaniach - sto pozycji do obejrzenia, w tym parę zakupionych jeszcze w 2016. Szansa, że odhaczę je wszystkie w tym roku jest praktycznie żadna - i to nawet przy założeniu, że część pojedynczych pozycji kupiłem właśnie dlatego, że obejrzałem (a taki GoT bardziej w ramach powolnego kompletowania serii) i natychmiastowa powtórka nie jest wymagana, oraz, że na jakieś parę miechów styknie tych zakupów. Ale przynajmniej nie narzekam na brak opcji Smile


RE: Mefisto - kolekcja - pred895 - 02-06-2018

(02-06-2018, 18:06)Mefisto napisał(a):  ale też nastrój i humor.

Też tak mam nie mogę tak po prostu odpalić sobie danej pozycji od tak, tzn mogę ale wolę jak przyczynią się do tego różne bodźce typu pogoda, albo podbudowanie się trailerem czy innym materiałem który przypomniał mi o danej pozycji i akurat chciałbym ją sobie obejrzeć Wink


RE: Mefisto - kolekcja - Gieferg - 02-06-2018

Jedyne filmy jakie mam na półce i ich nie widziałem to dwa DVD lipnej jakości, które mnie mało obchodzą, a mam tylko dlatego, że były w pakiecie z "Konwojem" za grosze. Nie ma takiej opcji, żeby interesujący mnie film wytrzymał na półce nieoglądany dłużej niż tydzień. No ale na chwilę obecną to kupuję może z 10 filmów rocznie (+ kilka do recenzji), głównie to na czym byłem w kinie.


RE: Mefisto - kolekcja - pred895 - 02-06-2018

Rozumiem Cię, ale kiedy zakupy są tak duże jak kolegi Mefiego to nie sposób tego obejrzeć w tydzień zwłaszcza jeśli ma się inne obowiązki na głowie. Ostatnio przekroczyłem granicę trzystu pozycji na BD z czego jakiś dwudziestu jeszcze nie obejrzałem. Promocje też robią swoje, chce się mieć film w kolekcji ze względu na super cenę ale akurat teraz nie będzie czasu, ochoty aby go obejrzeć. Wychodzę z założenia że lepiej kupić film teraz w promocji niż później nie mieć go na połce jak mi się zachcę do niego wrócić ( co napewno nastąpi prędzej czy później ) xD


RE: Mefisto - kolekcja - Mefisto - 02-06-2018

Dokładnie tak jest. Jak zobaczyłem Herzoga, który gdzieś tam wyżej się znajduje, w promocji, to się nawet dwa razy nie zastanawiałem, czy uzupełnić kolekcję, ale od tego czasu boks dalej stoi nieobejrzany. Podobnie Godard. Za to masę innych rzeczy mam już odhaczone, choć w porównaniu z nimi dopiero co przyszły. Zresztą jeszcze idzie do mnie parę rzeczy... Inna sprawa, że już dawno nie kupuję na pałę - co najwyżej jakieś pojedyncze tytuły, jeśli są do odstrzelenia tanio, a ktoś polecał.