Filmozercy.com | Forum
Mefisto - kolekcja - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Nasze kolekcje (https://forum.filmozercy.com/dzial-nasze-kolekcje)
+--- Wątek: Mefisto - kolekcja (/watek-mefisto-kolekcja)



RE: Mefisto - kolekcja - Wolfman - 31-07-2018

(31-07-2018, 02:15)Mierzwiak napisał(a):  To wydanie jako jedyne ma prawidłowy transfer
Jest tego reedycja, czy tylko ta fabrycznie skopana płyta, która działa lub nie?


RE: Mefisto - kolekcja - Mefisto - 31-07-2018

(31-07-2018, 00:35)wolfman napisał(a):  To ten sprzedawca gniota nie przetestował przed wysyłką? Czemu wybrałeś to właśnie wydanie? Lepszy obraz niż inne? Okładka nieciekawa, klimat filmu i gry oddaje okłada z futurepak`a z Uk, był wyprzedawany po 6 funta.

Nie wiem - stan było, że dobry, płyta wygląda ok, a dodatkowo ją jeszcze przeczyściłem dla pewności. Kupiłem to za grosze, bo dałem jakieś 6 euro z wysyłką. A samo wydanie jest najlepsze na rynku - najlepszy transfer + druga płyta pełna bonusów, a na deser slip i zmienna okładka. Reedycji nie ma, ale jest wydanie jednopłytowe tego samego dystrybutora, więc chyba trzeba będzie dopłacić.


RE: Mefisto - kolekcja - Mefisto - 12-12-2018

Dobra, Arrow już chyba nie przyjdzie, Powerhouse'a przytłoczyły zamówienia i będą to rok wysyłać, Zavvi samo już chyba nie ogarnia do końca co się dzieje, box Zatoichi raczej ma mizerne szanse na realizację zamówienia, a Waterworld przełożony na przyszły rok, więc to już ostatnia aktualka w tym roku.

UK (Ucieczka cudem doszła z Zavvi bez uszkodzeń - zamówienie na Amazon wisi do dzisiaj):
[Obrazek: OV2kNG6l.jpg]
[Obrazek: 3zffET0l.jpg]
[Obrazek: jSM0esbl.jpg]
[Obrazek: VrJJSEdl.jpg]
[Obrazek: fLydVK7l.jpg]
[Obrazek: GXPVf9Bl.jpg]
[Obrazek: QYL3jmel.jpg]
[Obrazek: ZuqJXOXl.jpg]
[Obrazek: Fwt5a3Jl.jpg]
[Obrazek: IorlSJIl.jpg]
[Obrazek: gTxpcAUl.jpg]
[Obrazek: dR2oSYwl.jpg]
[Obrazek: qlh40Uil.jpg]
[Obrazek: 09IyhF2l.jpg]
[Obrazek: gGeKi6pl.jpg]
[Obrazek: XEJc8uZl.jpg]

US (Two women z UK jeszcze):
[Obrazek: Wgi3BC6l.jpg]
[Obrazek: E64D2Zol.jpg]
[Obrazek: Sina3TEl.jpg]
[Obrazek: zF4rSILl.jpg]
[Obrazek: pAwCwzIl.jpg]
[Obrazek: jfMdNiul.jpg]

GER:
[Obrazek: AAMzRihl.jpg]
[Obrazek: f3mFXYol.jpg]
[Obrazek: IyBKcoAl.jpg]

PL (za wyjątkiem DVD):
[Obrazek: n0tRbiRl.jpg]

Generalnie do tego trzeba dodać jakieś 9 filmów, które nie doszły i/lub dojdą.


RE: Mefisto - kolekcja - Pablo0909 - 13-12-2018

"Pocałunek smoka" zamówiłem, jak również "Ucieczkę z NJ" 4K UHD Smile "Driving Miss Daisy"- z tym filmem mam problem od kilkunastu lat czyli od czasu, gdy pojawił się na DVD- po prostu nigdy go jeszcze nie widziałem. Kilka razy już się przymierzałem do niego i za każdym razem coś mnie od niego odpychało Dodgy Może jednak się skuszę przed Świętami, bo jak nie teraz, to kiedy? Big Grin Fajne zakupy, większość z tych filmów pamiętam z kaset VHS Smile


RE: Mefisto - kolekcja - Mefisto - 13-12-2018

Niestety Pocałunek jest ocenzurowany (usunięta krew z headshota w jednej ze scen) i obraz jest tylko nieznacznie lepszy od DVD. No, ale że było w promocji i to najlepsze wydanie pod względem dodatków (wszystkie pozostałe są dokładnie takie same od strony technicznej) to wziąłem, bo naszło mnie na seans.


RE: Mefisto - kolekcja - paniron - 14-12-2018

Te Police Story od Eureki moze misc problemy z dzwiekiem w kantonskiej sciezce (pisalem o tym w jakims temacie chyba...)

Jak lubisz filmy z Jackie Chan'em to pewnie juz widziales pozycje od 88 films, ale podrzucam w razie czego ;-)

Wielka rozróba
Tajemna księga węża i żurawia
Pięść smoka
To Kill with Intrigue


RE: Mefisto - kolekcja - Mefisto - 14-12-2018

Hmm, jakie konkretnie problemy? Nie oglądałem jeszcze, więc muszę się przygotować widzę. Co do innych wydawnictw to widziałem, dzięki. Na razie jednak pass - dorwę jak będą w jakiejś promocji.


RE: Mefisto - kolekcja - paniron - 14-12-2018

(01-09-2018, 11:14)paniron w temacie napisał(a):  Mala przestroga dla tych, którzy planują zakup odrestaurowanych filmów ''Jackie Chan's POLICE STORY & POLICE STORY 2'' od Eureki.
W przypadku pierwszej części (Police Story part 1), jest tam do wyboru angielski dubbing i dwie kantońskie ścieżki audio; jedna mono i druga 5.1
Ścieżka mono jest ok, ale ta druga 5.1 może być skopana, bo wypuścili wadliwa partie, w niektórych egzemplarzach.

Mi się taka kopia przytrafiła; polega to na tym, że co jakiś czas dźwięk znika, albo jest bardzo stłumiony na dosłownie ułamek sekundy w rożnych momentach filmu.
Reszta ścieżek wydaje się ok, choć z angielskim dubbingiem nie mam i tak zamiaru oglądać.

Facebook Eureki informuje, żeby kontaktować się przez ''customer@eurekavideo.co.uk'' w celu przesłania nowej, porządnej kopii.



RE: Mefisto - kolekcja - misfit - 15-12-2018

(12-12-2018, 22:07)Mefisto napisał(a):  box Zatoichi raczej ma mizerne szanse na realizację zamówienia

A jaką przewidywaną datę dostawy Ci strzelili po złożeniu zamówienia ?
U mnie 20-22 grudnia, jeszcze nie wysłali, ale widzę, że dziś pobrali kasę z konta więc dzieje się... Smile


RE: Mefisto - kolekcja - Mefisto - 15-12-2018

Hmm... no ja mam styczeń. Inna sprawa, że kliknąłem dosłownie na moment przed tym, jak się wyprzedało. Pamiętając niedawną Ucieczkę raczej nie nastawiam się optymistycznie - najwyżej przyjemnie się zaskoczę.