Filmozercy.com | Forum
Mefisto - kolekcja - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Nasze kolekcje (https://forum.filmozercy.com/dzial-nasze-kolekcje)
+--- Wątek: Mefisto - kolekcja (/watek-mefisto-kolekcja)



RE: Mefisto - kolekcja - Mister Tadeo - 07-05-2022

Widzę, że masz w kolekcji "Podwójny kamuflaż" od Criteriona. Lata temu to oglądałem (w tv lub na vhs) i film mi się podobał. Ale już nic z niego za wiele nie pamiętam. Jakoś naszło mnie na powtórkę. A że masz go w zbiorach, to pytam czy warto. Mogę liczyć na jakąś krótką opinię o filmie i samym wydaniu (np. transfer, dodatki, coś interesującego w booklecie jest?).


RE: Mefisto - kolekcja - Mefisto - 13-05-2022

Na pewno warto dla samego filmu, który nie jest idealny, ale ma dobrą obsadę, klimat i jest zrobiony w solidnym, oldskulowym stylu. Transfer jest świetny, bo i całkiem świeżutki. A co do dodatków, to Criterion już od jakiegoś czasu nie powala książeczkami, które nawet trudno tak nazwać, bo to rozkładane broszurki z pojedynczymi notkami pochwalnymi. Na resztę dodatków składają się natomiast same gadające głowy, także nie są jakieś wielce zajmujące. Zresztą oglądałem to już jakiś czas temu, więc pod tym względem niespecjalnie zostało coś w głowie. Ja to wyrwałem w promocji i chyba tak też polecam nabyć.

Aktualka:
[Obrazek: fRDRylE.jpg]
[Obrazek: irQB7N2.jpg]
[Obrazek: uCJazrp.jpg]
[Obrazek: uVYG6K1.jpg]
[Obrazek: ORVP4Ma.jpg]
[Obrazek: C4biW0d.jpg]
[Obrazek: OdmoP3V.jpg]


RE: Mefisto - kolekcja - slavekg - 13-05-2022

Kupiłeś wszystko, co Powerhouse akurat miał na stanie? Wink


RE: Mefisto - kolekcja - Mefisto - 13-05-2022

Prawie... z tych, które mnie interesiły Wink


RE: Mefisto - kolekcja - pred895 - 14-05-2022

Ja pier... Mefisto prawdziwy rzeźnik z Bakersfields jeśli chodzi o Okuratne updejty kolekcji dla Jego Smile
[Obrazek: MEAHIYE_o.jpg]


RE: Mefisto - kolekcja - Arbogast - 17-05-2022

Zauważyłem, że masz "They Live by Night" z Criteriona. Mógłbyś sprawdzić, czy tam są angielskie napisy SDH, czy nie? Na forum Amazona można znaleźć sprzeczne informacje na ten temat i nie wiem, czy chodzi tylko o brak dostępu bezpośrednio w menu (co się czasem zdarza u Criteriona), czy rzeczywiście ten film wydali wyjątkowo bez napisów. A może były dwa wydania i to uzupełnili?


RE: Mefisto - kolekcja - slavekg - 17-05-2022

A ile w ogóle zapłaciłeś za wysyłkę tego wszystkiego z Powerhouse?


RE: Mefisto - kolekcja - Mefisto - 17-05-2022

(17-05-2022, 12:55)Arbogast napisał(a):  Mógłbyś sprawdzić, czy tam są angielskie napisy SDH, czy nie?

Amazon nie ma forum, tylko opinie klientów, które często zebrane są z różnych wydań danego tytułu. Napisy oczywiście są, choć nie ma opcji ich wyboru w menu.

(17-05-2022, 13:00)slavekg napisał(a):  A ile w ogóle zapłaciłeś za wysyłkę tego wszystkiego z Powerhouse?

Trudno rzec, bo to jest kilka różnych zamówień, do tego doszły zniżki i refund za pocztowe opłaty.


RE: Mefisto - kolekcja - Arbogast - 18-05-2022

Jak zwał, tak zwał. W każdym razie dzięki wielkie za potwierdzenie. Może jeszcze skorzystam z aktualnej promocji, o ile znajdę coś do pary.


RE: Mefisto - kolekcja - Mefisto - 27-05-2022

Nowe nabytki:
[Obrazek: bM7j1GJ.jpg]

I nowy wygląd jaskini oraz kolekcji:
[Obrazek: H4yXOLS.jpg]
[Obrazek: hhSSvQw.jpg]
[Obrazek: BnWXNCi.jpg]
[Obrazek: acEW1Eu.jpg]
[Obrazek: XbFLJwQ.jpg]
[Obrazek: xQjt3Mp.jpg]
[Obrazek: 2Hcl5ja.jpg]
[Obrazek: v0QPdRR.jpg]
[Obrazek: jY1SLSS.jpg]
[Obrazek: KyabVct.jpg]
[Obrazek: Uujofh9.jpg]
[Obrazek: J3fMMpt.jpg]
[Obrazek: 8UwODuf.jpg]
[Obrazek: xMok1Lg.jpg]

Foty robione komórką, więc nie bijcie, że czegoś nie widać Smile
Filmy też jeszcze nie przebrane, ale z pewnością część rzeczy poleci (Miami Vice ma piękny digipack i obie wersje filmu, ale niestety jest dziś prawie nieoglądalny na dvd), część trzeba będzie podmienić na lepszy format (Panic Room to morze dodatków, ale ma wyjść pod koniec roku na UHD), a część może zdigitalizuję. Karton już czeka, więc pewnie niedługo będzie pełny i do przytulenia Wink