Filmozercy.com | Forum
Mefisto - kolekcja - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Nasze kolekcje (https://forum.filmozercy.com/dzial-nasze-kolekcje)
+--- Wątek: Mefisto - kolekcja (/watek-mefisto-kolekcja)



RE: Mefisto - kolekcja - Adrian Gawor - 29-05-2022

Brak mi slow,czegos takiego nie widzialem jeszcze,szcuneczek,masz jakies ubezpieczenie np od zalania przez sasiadow z gory?


RE: Mefisto - kolekcja - djgromo - 29-05-2022

Świetna sala. Ja mam pytanie ile czasu takie coś powstaje jak już masz ekipę umówioną?


RE: Mefisto - kolekcja - Mefisto - 29-05-2022

(29-05-2022, 18:52)Adrian Gawor napisał(a):  masz jakies ubezpieczenie np od zalania przez sasiadow z gory?

Nie, bo i tak to wszystko spalę, a potem wysadzę Smile

(29-05-2022, 18:55)djgromo napisał(a):  ile czasu takie coś powstaje jak już masz ekipę umówioną?

Nie ma gotowych ram czasowych - każde pomieszczenie oraz projekt będzie miało własne. U mnie to się niestety przedłużało z powodów różnych oraz dostępności materiałów, ergo trwało za długo, zatem nie jest to wymierny przykład. Niemniej trzeba się liczyć z kilkoma miesiącami - zwłaszcza gdy robimy wszystko od zera.


RE: Mefisto - kolekcja - Mister Tadeo - 29-05-2022

(29-05-2022, 19:06)Mefisto napisał(a):  Nie, bo i tak to wszystko spalę, a potem wysadzę

Jak będziesz to robił, to zrób to tak spektakularnie jak Mel Gibson w "Teorii spisku".


RE: Mefisto - kolekcja - Mefisto - 27-06-2022

Up, up and away!

[Obrazek: 3qwGlQu.jpg]
[Obrazek: U1mzcWi.jpg]
[Obrazek: iLsyp8H.jpg]
[Obrazek: lSrbvXa.jpg]
[Obrazek: LzJHebD.jpg]
[Obrazek: PEpXn56.jpg]
[Obrazek: OifMIgR.jpg]
[Obrazek: ZMla4rd.jpg]
[Obrazek: kJa6Db2.jpg]
[Obrazek: fsLL6FL.jpg]

Drive szczęśliwie cały i zdrowy (choć zapakowany jedynie w kartonik) oraz bez opłat. Dodatki naprawdę spektakularne - jak dla mnie wydanie roku. Puściłem sobie też na próbę prolog i do transferu też się nie można przyczepić. Atmosik robi swoje, acz gros dźwięków i tak idzie centralnymi kanałami, więc jakiejś olbrzymiej rewolucji tu nie ma (zdziwiłem się zresztą tym, że bitrate ścieżki nie przekracza 4 mb, gdzie przy Wild Things to jest 6-7 mb [też tylko prolog obejrzałem i cóż, te kolorki, to ziarno, wow!] - aczkolwiek potem może to się zmienia). Tak czy siak to kolejny klejnocik w kolekcji.


RE: Mefisto - kolekcja - kulcikriu - 27-06-2022

Super, gratulacjeSmile ciesze sie, ze Drive bez uszczerbkuSmile


Mefisto - kolekcja - RylandGrace - 27-06-2022

Super zestaw


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Mefisto - kolekcja - marciniozo - 27-06-2022

Cóż można napisač, koledzy już wszystko opisali. Pozostaje tylko przyłączyć się i pogratulować. Szczena opada i tyle!


RE: Mefisto - kolekcja - misfit - 28-06-2022

Widzę, że sporo dobra jest na wyłączność hmv... skąd je sprowadzasz ? Rodzinka / ebay czy coś jeszcze innego ? Smile


RE: Mefisto - kolekcja - Mefisto - 28-06-2022

Chyba musisz rozwinąć, bo nie wiem o co chodzi. Ostatnim razem jak kupowałem na HMV to jeszcze do Polski wysyłał.