Filmozercy.com | Forum
Mefisto - kolekcja - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Nasze kolekcje (https://forum.filmozercy.com/dzial-nasze-kolekcje)
+--- Wątek: Mefisto - kolekcja (/watek-mefisto-kolekcja)



RE: Mefisto - kolekcja - misfit - 28-06-2022

Chodzi np. o McCabe & Mrs. Miller z ostatniej aktualizacji.


RE: Mefisto - kolekcja - slavekg - 28-06-2022

To chyba strasznie dawno temu, bo od wielu miesięcy (odkąd co jakiś czas sprawdzam) HMV nie wysyła poza UK (filmów przynajmniej).


RE: Mefisto - kolekcja - Mefisto - 28-06-2022

(28-06-2022, 11:53)misfit napisał(a):  Chodzi np. o McCabe & Mrs. Miller z ostatniej aktualizacji.

Amazon. Gdzie reszta tego dobra, bo napisałeś "sporo"? Smile

(28-06-2022, 12:06)slavekg napisał(a):  To chyba strasznie dawno temu

Ano. Moim ostatnim zakupem tam był chyba box Bonda. Czyli z dziesięć lat będzie już (!!!). To były czasy.


RE: Mefisto - kolekcja - misfit - 28-06-2022

"Sporo" dobra jest w tych exclusive'ach Premium Collection i serce mi się kraja, że hmv od dawna nie wysyła do Polski. Dlatego pytam skąd zakupik Smile
Amazon ? Który i hał macz wyszło z wysyłką ? Pewnie jakiś prywatny sprzedawca ?


RE: Mefisto - kolekcja - slavekg - 28-06-2022

Mam ten sam ból. Choć te ich exclusive'y to reedycje amerykańskich wydań, które z kolei kupić można bez problemu, ale koszt wysyłki jest kosmiczny.


RE: Mefisto - kolekcja - paniron - 28-06-2022

Sorki Mefisto za offtop ;-)

(28-06-2022, 13:06)misfit napisał(a):  serce mi się kraja, że hmv od dawna nie wysyła do Polski

Zawsze mozna sie wybrac na wycieczke do Londynu. Ja wlasnie kupilem bilety na wrzesien do PL (Luton- Katowice) za 15.98£ w dwie strony (ze znizka Wizzair, bez znizki kolo 20£). W czerwcu bilety kosztowaly mnie 17.98£. Wiem ze do/z Krakowa tez bywa dosc tanio, Wroclaw z jakiegos powodu troszke drozej. Na stronie HMV mozna zamawiac, z odbiorem w sklepie stacjonarnym. W sklepie zamowienie teoretycznie powinno byc przetrzymywane 14 dni. Sklepy stacjonarne nie zawsze maja wszystkie edycje, ktore sa widoczne na stronie. Pozatym Londyski Fopp ma ten sam asortyment co HMV i 3 pietra, wiec napewno wycieczka sie oplaci, nawet gdyby mialo sie zaoszczedzic tylko te 8,5zl haraczu dla poczty, za te wszystkie wydania, ktore sie kupi ;-)


RE: Mefisto - kolekcja - Mefisto - 28-06-2022

(28-06-2022, 13:06)misfit napisał(a):  "Sporo" dobra jest w tych exclusive'ach Premium Collection

Akurat w tym konkretnym niewiele tego dobra. Pocztówki mi do szczęścia nie są potrzebne, a na płycie jest garstka dodatków.

Cytat:Pewnie jakiś prywatny sprzedawca ?

Tak. Z wysyłką wyszło mi równo 10 funtów.

(28-06-2022, 14:16)paniron napisał(a):  Ja wlasnie kupilem bilety na wrzesien do PL

No to się przypomnij na 2 tygodnie przed - zrobię u Ciebie zakupy Smile


RE: Mefisto - kolekcja - misfit - 28-06-2022

Chodzi mi głównie o same filmy - np McCabe & Mrs. Miller czy spora część Warner Archive jest wybór w miarę spoko cenowo UK, ale na wyłączność hmv lub USA, które z wszystkimi opłatami wychodzi tak po 150 zł od sztuki i więcej. Ewentualnie UK od Januszy biznesu, czasami taniej się trafi...

(28-06-2022, 16:05)Mefisto napisał(a):  Tak. Z wysyłką wyszło mi równo 10 funtów.

Fartuch.


RE: Mefisto - kolekcja - Mefisto - 28-06-2022

(28-06-2022, 16:39)misfit napisał(a):  Chodzi mi głównie o same filmy - np McCabe & Mrs. Miller czy spora część Warner Archive jest wybór w miarę spoko cenowo UK, ale na wyłączność hmv lub USA, które z wszystkimi opłatami wychodzi tak po 150 zł od sztuki i więcej.

Na ebayu można dorwać poszczególne tytuły w granicach 100 zł z wysyłką.


RE: Mefisto - kolekcja - misfit - 28-06-2022

To już bardziej podoba mi się rada od paniron, szczególnie przy większej ilości filmów jakie mi już się uzbierały Big Grin