Filmozercy.com | Forum
Mefisto - kolekcja - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Nasze kolekcje (https://forum.filmozercy.com/dzial-nasze-kolekcje)
+--- Wątek: Mefisto - kolekcja (/watek-mefisto-kolekcja)



RE: Mefisto - kolekcja - Mefisto - 25-11-2022

(25-11-2022, 22:04)misfit napisał(a):  Ile czasu zajmie ci obejrzenie tego wszystkiego?

To są zakupy z kilku miesięcy, więc większość już obejrzana Smile


RE: Mefisto - kolekcja - Mefisto - 30-12-2022

Dobra, mimo najlepszych chęci Amazona (dla którego należą się w tym roku brawa, bo filmy pięknie dochodziły przed świętami i teraz przed nowym rokiem, łamiąc pierwotne daty dostaw), ostatni film już nie dojdzie, więc pora zamknąć rok. To było najbardziej obfite filmowo 12 miesięcy od blisko 6 lat, do czego walnie przyczynił się Black Friday, z którym nie robiłem sobie nawet nadziei po kilku wcześniejszych latach posuchy, a tymczasem zrobiłem zakupy nawet w USA, co już dawno mi się nie zdarzyło. Żeby było śmieszniej, to i tak nie kupiłem wszystkiego co chciałem, no ale czasem trzeba się wstrzymać Big Grin

Boxy z przyległościami:
[Obrazek: PvM7YeN.jpg]
[Obrazek: gnGvmuw.jpg]
[Obrazek: JcpOXUL.jpg]
[Obrazek: wXxQIO0.jpg]
[Obrazek: UZK0GP8.jpg]
[Obrazek: DQ8Fvip.jpg]
[Obrazek: nC7Zw3u.jpg]
[Obrazek: ne2Dvg5.jpg]
[Obrazek: ULemNQK.jpg]
[Obrazek: V1jcT35.jpg]
[Obrazek: CgmCWkw.jpg]
[Obrazek: uJirv6G.jpg]
[Obrazek: dC2XLmr.jpg]
[Obrazek: 8t1NUyx.jpg]
[Obrazek: vF0XjiL.jpg]
[Obrazek: OjS1sMh.jpg]
[Obrazek: LuboygF.jpg]

Egoyan to niestety wznowienie w bardzo słabej jakości digipacku.

4K z przyległościami:
[Obrazek: TAWDD96.jpg]
[Obrazek: aTmEcn3.jpg]
[Obrazek: I62unvF.jpg]
[Obrazek: pY2o9hg.jpg]
[Obrazek: 7WvDsTC.jpg]
[Obrazek: Ya23nzo.jpg]
[Obrazek: NAnYX1l.jpg]
[Obrazek: WXugG6M.jpg]
[Obrazek: Wcqq2JP.jpg]
[Obrazek: UmfGqSq.jpg]
[Obrazek: 0XKZJBl.jpg]
[Obrazek: GMfKp6T.jpg]

Predatora udało się upolować w digi, co było dużą niespodzianką.
Pijak od Arrow niestety bez książeczki, ale spodziewałem się tego.
Scarface posiada zmienione względem poprzednich wydań napisy informujące, które już nie są częścią filmu, na cały ekran, tylko normalne, małe i białe - dziwny zabieg, przez który chyba zostawię sobie poprzednie wydanie, gdzie mam też oryginał z lat 30.
Drzewo życia przepiękne digi, warte ceny. Pluję sobie w brodę za nie kupienie ostatecznie The New World, bo obecnie znowu niedostępne dla Polski, a tak miałbym już całego Malicka. Trudno - w przyszłym roku planuję w końcu dopiąć ogonki poszczególnych twórców (Malick, Nolan, Gilliam, Ritchie, Spielberg i Luhrmann brakuje mi już tylko po 1 interesującym mnie filmie; Leone, Burton, Dante, Brooks, Raimi, PTA, Scorsese, Stone i Mann po 2, choć nie wszystkie mają niestety satysfakcjonujące i/lub łatwo dostępne wydania).
Ford to oczywiście niesławny bootleg z Hiszpanii Big Grin

Cała reszta:
[Obrazek: qrnNLNP.jpg]
[Obrazek: 5eXNv3u.jpg]
[Obrazek: kgcyNpv.jpg]
[Obrazek: RzdMSmj.jpg]
[Obrazek: KYE9vJF.jpg]
[Obrazek: FXaCM1C.jpg]

Krull zakodowany jest na region A, ale wystarczy wcisnąć po prostu "menu" i film leci bez problemu - dodatków brak, podobnież jak w The French Dispatch oraz A Hidden Life (napisów francuskich nie da się wyłączyć, ale pojawiają się poza kadrem i pewnie można je przesunąć).
Licorice Pizza to już najwyraźniej druga partia, bo przyszedł bez slipa i pocztówek.


RE: Mefisto - kolekcja - Kirek - 30-12-2022

Fotki na których prezentujesz jedno wydanie mógłbyś dodać też do filmoskopu Smile

Trylogię X-Menów masz w digipacku?
Ostatnio amazon sprzedawał już w amaray i jeżeli masz właśnie to wznowienie to w filmoskopie masz dla niego oddzielne wydanie dla którego możesz ustawić wersję PL i potwierdzić wątpliwości o których pisałem w opisie.
Podobne pytanie odnośnie trylogii Predatora. Czy to wydanie masz w digipacku?
W filmoskopie mamy tylko takie wydanie ale sporo starszych wydań doczekało się wznowień już w amaray.


RE: Mefisto - kolekcja - Mefisto - 30-12-2022

Predator - napisałem przecież. X-Men są w grubym kartonowym slipie.


RE: Mefisto - kolekcja - Kirek - 30-12-2022

Sorki nie doczytałem Blush


RE: Mefisto - kolekcja - Reacher - 30-12-2022

Chyba mamy faworyta do tytułu Obżarciucha roku Smile .


RE: Mefisto - kolekcja - misfit - 01-01-2023

Kirek już pewnie pracuje nad podsumowaniem 2022 roku Wink
W takim tempie to przed końcem roku dościgniesz mnie pewnie z czarnymi pudełkami Big Grin

(30-12-2022, 14:06)Mefisto napisał(a):  Drzewo życia przepiękne digi, warte ceny.

Widzę, że jest tam rozszerzona wersja o której nie miałem pojęcia. Warto się nią zainteresować?


RE: Mefisto - kolekcja - Mefisto - 01-01-2023

Jeszcze nie oglądałem, ale to jest blisko godzina nowego materiału, więc znając Malicka warto na pewno.


RE: Mefisto - kolekcja - Reacher - 01-01-2023

(01-01-2023, 21:42)misfit napisał(a):  W takim tempie to przed końcem roku dościgniesz mnie pewnie z czarnymi pudełkami

Do końca roku Twój wynik pewnie będzie znacznie bardziej okazały niż obecne i tak imponujące 206 więc raczej nierealne Wink.


RE: Mefisto - kolekcja - Mefisto - 02-01-2023

Spóźniony film + dwie pozycje, o których zapomniałem  Big Grin

[Obrazek: zf1vmMz.jpg]
[Obrazek: vxJ6HUG.jpg]

(01-01-2023, 21:42)misfit napisał(a):  W takim tempie to przed końcem roku dościgniesz mnie pewnie z czarnymi pudełkami Big Grin

Nie wiedziałem, że się ścigamy. Według licznika mam ich ponoć 120.