Filmozercy.com | Forum
Mefisto - kolekcja - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Nasze kolekcje (https://forum.filmozercy.com/dzial-nasze-kolekcje)
+--- Wątek: Mefisto - kolekcja (/watek-mefisto-kolekcja)



RE: Mefisto - kolekcja - kryst007 - 28-10-2015

Pamiętam, ze "Dzikość serca" znalazłem w jednym Empiku na DVD w bardzo podobnym Metalbox'ie (za 35 zł chyba) i jeszcze niedawno miałem już gotowe pieniądze by kupić, ale ktoś już mnie ubiegł Sad Mimo wszystko pozazdroszczę.


RE: Mefisto - kolekcja - Mefisto - 08-12-2015

[Obrazek: th_blutom.jpg]

Na koniec roku - gdyby nie gówniana wartość złotówki pewnie byłoby więcej, a tak może jeszcze wpadnie John Wick, o ile będzie mi dane trafić do MM, poza tym tyle. BF zawiódł przy tym srogo oczekiwania, bo myślałem, że chociaż Mad Maxa za ludzką cenę wyrwę, a tu lipa. Pozostaje liczyć na jakieś noworoczne promocje. Plus tego taki, że przynajmniej jest za co jedzenie kupić w tym roku Smile


RE: Mefisto - kolekcja - Mefisto - 22-01-2016

update noworoczny:

[Obrazek: th_blu_kolory.jpg] [Obrazek: th_blu_kolory2.jpg]

[Obrazek: th_blu_west.jpg] [Obrazek: th_blu_west2.jpg] [Obrazek: th_blu_west3.jpg]

[Obrazek: th_paper%20wars.jpg] [Obrazek: th_chicken.jpg] [Obrazek: th_chicken2.jpg]


RE: Mefisto - kolekcja - misfit - 22-01-2016

Hał macz za Kieślowskiego ?


RE: Mefisto - kolekcja - Mefisto - 23-01-2016

akurat była promocja na zavvi, 19 funciaków, gdy zwykle chodzi po 20parę, więc postanowiłem w końcu uzupełnić, szczególnie, że dobre opinie ma to wydanie


RE: Mefisto - kolekcja - misfit - 25-01-2016

Ano, też się ostatnio szarpnąłem na te wydanie, chociaż z innego źródła. Ogólnie obraz bardzo podobny do Criteriona (ten sam master, nieco inna kompresja) i poza ścieżką 2.0 jest 5.0 kosztem części dodatków.


RE: Mefisto - kolekcja - Mefisto - 08-04-2016

z dawna wyczekiwany update

oczywiście zacznę od perły, na którą musiałem się skusić i nie żałuję, bo od razu wskakuje do top 5 posiadanych wydanek (na fotkach kilka porównań z innymi, dla oddania wielkości):

[Obrazek: th_blu_arabia6.jpg] [Obrazek: th_blu_arabia.jpg] [Obrazek: th_blu_arabia4.jpg] [Obrazek: th_blu_arabia2.jpg] [Obrazek: th_blu_arabia3.jpg]
[Obrazek: th_blu_arabia5.jpg] [Obrazek: th_blu_arabia7.jpg] [Obrazek: th_blu_arabia11.jpg] [Obrazek: th_blu_arabia10.jpg] [Obrazek: th_blu_arabia12.jpg]
[Obrazek: th_blu_arabia13.jpg] [Obrazek: th_blu_arabia14.jpg] [Obrazek: th_blu_arabia15.jpg] [Obrazek: th_blu_arabia16.jpg] [Obrazek: th_blu_arabia17.jpg]
[Obrazek: th_blu_arabia8.jpg] [Obrazek: th_blu_arabia9.jpg]

Zavvi i steelowa promocja:
[Obrazek: th_blu_carter.jpg] [Obrazek: th_blu_carter2.jpg]
[Obrazek: th_blu_steel.jpg] [Obrazek: th_blu_steel2.jpg]
[Obrazek: th_blu_whipla.jpg] [Obrazek: th_blu_whip.jpg] [Obrazek: th_blu_whiplash.jpg]
[Obrazek: th_bludes.jpg] [Obrazek: th_bludes3.jpg] [Obrazek: th_bludes2.jpg]

Amazon i promocja Eureki + złapany po taniości steel, który swego czasu przegapiłem:
[Obrazek: th_blueure.jpg] [Obrazek: th_blueure2.jpg] [Obrazek: th_blueure3.jpg] [Obrazek: th_blueure4.jpg] [Obrazek: th_blueure5.jpg] [Obrazek: th_blueure6.jpg]
[Obrazek: th_blueure7.jpg] [Obrazek: th_blueure8.jpg] [Obrazek: th_blueure9.jpg] [Obrazek: th_blueure10.jpg] [Obrazek: th_blueure11.jpg]


niemiecka promocja Warnera - niestety ecopacki i bez zmiennych okładek:
[Obrazek: th_bluniem.jpg] [Obrazek: th_bluniem2.jpg]

promocja Arrow - o dziwo w jednym z pudełek nie znalazłem książeczki (ciekawe co odpowiedzą):
[Obrazek: th_blusklowns.jpg] [Obrazek: th_blusklowns2.jpg] [Obrazek: th_blusklowns3.jpg]

i pojedyncze, złapane przypadkiem za grosze lub darmo:
[Obrazek: th_blulove.jpg] [Obrazek: th_blulove2.jpg] [Obrazek: th_blutop.jpg]

Love mi nie przypasiło, jak ktoś chce to niech pisze


RE: Mefisto - kolekcja - Nakf - 08-04-2016

Książeczki w wydaniach Arrowa są od jakiegoś czasu limitowane, po wyprzedaniu pierwszego tłoczenia (ok. 3-5 tysięcy sztuk) pojawiają się wydania bez nich. Niestety Arrow idzie w ślady Criteriona i zaczyna ciąć koszty, np. standardowe wydanie Audition w ogóle nie będzie miało książeczki, będzie tylko w steelbooku.


RE: Mefisto - kolekcja - Mefisto - 09-04-2016

zasmuciłeś mnie teraz strasznie, bo to zawsze była największa atrakcja ich wydań; inna sprawa, że akurat tego tytułu (Killer Klowns from Outer Space) raczej bym nie podejrzewał o tak szybkie wyprzedanie pierwszego tłoczenia - zwłaszcza przy możliwości wyboru steelbooka i kolekcjonerki


RE: Mefisto - kolekcja - pred895 - 13-04-2016

Ostatnio sprowadziłem z UK Drakę , oraz Zardoz i książeczki były , tak więc kto wie jak to z nimi jest. Gratki za Lawrence z Arabii przepiękne wydanie , gdyby nie zwykły amary na płyty z filmem, byłoby idealne , ale i tak jest bdb. Sam film przetrwał próbę czasu i jest na mojego znacznie lepszy od Mostu na Rzece Kwai Wink