Filmozercy.com | Forum
Mefisto - kolekcja - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Nasze kolekcje (https://forum.filmozercy.com/dzial-nasze-kolekcje)
+--- Wątek: Mefisto - kolekcja (/watek-mefisto-kolekcja)



RE: Mefisto - kolekcja - Mefisto - 14-05-2016

malutki up - wyprzedaż UK i ITA

[Obrazek: th_blucop.jpg] [Obrazek: th_bluitalia_1.jpg]


RE: Mefisto - kolekcja - Mefisto - 24-12-2016

to się nazywa dawno nie robić aktualki  Big Grin

Mam nadzieję, że nic nie pominąłem, choć nie ma jeszcze jednego tytułu, bo wciąż czekam. Poza tym to całe zakupy z ostatniego półrocza. Niektóre fotki robione telefonem, także czasem światło lub ostrość nie do końca teges, ale chyba wszystko widać.

na początek trochę nadrabiana filmografi Mela Gibsona - niestety ceny zaporowe niektórych pozycji sprawiły, że brakuje mi wciąż sześciu filmów, wliczając Blood father, ale to pewnie nadrobię w przyszłym roku. Gdzieniegdzie inne filmy "solo", bo akurat przyszły.
[Obrazek: th_blu_Mel.jpg] [Obrazek: th_blu_Mel2.jpg] [Obrazek: th_blu_Mel3.jpg] [Obrazek: th_blu_Mel4.jpg]
[Obrazek: th_blu_Mel5.jpg] [Obrazek: th_blu_Mel6.jpg] [Obrazek: th_blu_Mel7.jpg] [Obrazek: th_blumel.jpg] [Obrazek: th_blu_Mel8.jpg]

poza tym trochę blu, dvd oraz dosłownie parę soundtracków, które wpadły niespodziewanie - oczywiście wszystko za grosze, bądź z promocji, bądź za free  Cool
[Obrazek: th_blu_Mel8_1.jpg] [Obrazek: th_blutrue_1.jpg] [Obrazek: th_blunumbers.jpg] [Obrazek: th_bluryan_1.jpg] [Obrazek: th_bluspar.jpg]
[Obrazek: th_bluhook.jpg] [Obrazek: th_blugung.jpg] [Obrazek: th_bludomino.jpg] [Obrazek: th_bludomino2.jpg]

Kubrick (brakuje mi już tylko Ścieżek chwały, do zakupu w przyszłym roku jak zejdą z ceny) i Hitchcock (brakuje mi jakieś 3 razy tyle, co w tym boksie, no ale to płodny koleś był i nie wszystko warte uwagi) + samotniki
[Obrazek: th_blukub.jpg] [Obrazek: th_blukub2.jpg] [Obrazek: th_blukub3.jpg]
[Obrazek: th_bluhitch.jpg] [Obrazek: th_bluhitch2.jpg] [Obrazek: th_bluhitch3.jpg]

9 w fajnej wersji przez kompletny przypadek, bo nie planowałem i co ja paczę, 30 zł to biere Wink doszło co prawda leciutko nadwerężone, ale do przeżycia
[Obrazek: th_blu9.jpg] [Obrazek: th_blu9b.jpg] [Obrazek: th_blu9c.jpg] [Obrazek: th_blu9d.jpg] [Obrazek: th_blu9e.jpg]

promocje brytyjskie (w sumie z amerykańskiego amazona chyba tylko jeden film w tym roku kupiłem)
[Obrazek: th_blu_voices.jpg] [Obrazek: th_blu_night.jpg] [Obrazek: th_blu_night2.jpg]

[Obrazek: th_blumon.jpg] [Obrazek: th_blumons.jpg] [Obrazek: th_blumonst.jpg] [Obrazek: th_blumonste.jpg] [Obrazek: th_blumonster.jpg] [Obrazek: th_blumonsters.jpg]

Księżyc niestety także zewnętrznie wykorzystany przez pocztę, ale szczęśliwie nic, z czym nie poradziłaby sobie zwykła taśma klejąca Smile
[Obrazek: th_blumasters.jpg] [Obrazek: th_blumoon.jpg] [Obrazek: th_blumoon2.jpg] [Obrazek: th_blumoon3.jpg]

[Obrazek: th_bluwire.jpg] [Obrazek: th_bluwire2.jpg] [Obrazek: th_bluwire3.jpg] [Obrazek: th_bluwire4.jpg] [Obrazek: th_bluwire5.jpg]
[Obrazek: th_bluwire6.jpg] [Obrazek: th_bluwire7.jpg] [Obrazek: th_bluwire8.jpg] [Obrazek: th_bluwire9.jpg] [Obrazek: th_bluwire10.jpg] [Obrazek: th_bluwire11.jpg]

Predestination kupione w ciemno - niestety dopiero po zakupie wyczaiłem zły format obrazu, ale mówi się trudno - zresztą film oglądało się bardzo dobrze i gdybym nie wiedział o tym, to pewnie bym nie zwrócił uwagi na to. Gorzej, że brak dodatków, choć sam steel śliczny i za grosze.
[Obrazek: th_blupred.jpg] [Obrazek: th_bluprede.jpg] [Obrazek: th_blupredes.jpg]

i dalej trochę pojedynczych - amazon brytyjski + promocje na francuskim
[Obrazek: th_bludeer.jpg] [Obrazek: th_bludeer2.jpg] [Obrazek: th_bludeer3.jpg]

[Obrazek: th_bluevil.jpg]
[Obrazek: th_blumax_1.jpg] [Obrazek: th_blumax2_1.jpg]

Śpiewak niestety ma część książeczki w języku francuskim, ale są napisy i lektor, jest git
[Obrazek: th_blujazz.jpg] [Obrazek: th_blujazz2.jpg] [Obrazek: th_blujazz3.jpg]

na koniec niemiecki amazon i dwie promocje w jednym plus błyskawiczna dostawa - szkoda, że promocja już się skończyła
[Obrazek: th_blu16.jpg]


RE: Mefisto - kolekcja - Mister Tadeo - 24-12-2016

(24-12-2016, 01:47)Mefisto napisał(a):  na początek trochę nadrabiana filmografi Mela Gibsona - niestety ceny zaporowe niektórych pozycji sprawiły, że brakuje mi wciąż sześciu filmów, wliczając Blood father, ale to pewnie nadrobię w przyszłym roku.

Filmy z Melem do kolekcji zawsze na plus. Jakich tytułów Ci jeszcze brakuje? Z tych co teraz zaprezentowałeś, nie mam kilku pozycji np. Rok niebezpiecznego życia czy Atak jednostki Z. No i też czekam na sensowną obniżkę Blood Father oraz premierę Hacksaw Ridge.
Pozostałe nabytki też świetne: Hitchcock, Kubrick, Dekalog.


RE: Mefisto - kolekcja - Mefisto - 24-12-2016

(24-12-2016, 10:58)Mister Tadeo napisał(a):  Jakich tytułów Ci jeszcze brakuje?

Blood Father, Hamlet, Machete Kills, Maverick, The Million Dollar Hotel i Mrs. Soffel - ten ostatni wyszedł tylko na dvd, które dawno jest oop i trzeba polować, ale liczę, że może ktoś to wyda na blu. Pozostałe czekają na jakąś sympatyczną obniżkę cen, choć w sumie Father i Machete chodzą w miarę tanio, ale jakoś mi się do nich nie śpieszy. Big Grin


RE: Mefisto - kolekcja - Mister Tadeo - 24-12-2016

Maczeta zabija często jest ostatnio w promocji - było i poniżej 20 zł (wydanie polskie Blu). Hamleta i Mavericka mam australijskie wydania kupione po niezłych cenach - także warto co jakiś czas zaglądać na strony tamtejszych sklepów, także na ebay.


RE: Mefisto - kolekcja - Mefisto - 25-01-2017

mały up niemiecki w nawiązaniu do powyższego

[Obrazek: th_blupap.jpg] [Obrazek: th_blurun2.jpg] [Obrazek: th_blurun.jpg]


RE: Mefisto - kolekcja - robsonm1978 - 25-01-2017

Na szczęście fronty okładek w większości nie SA w języku niemieckim :-).


RE: Mefisto - kolekcja - Wolfman - 25-01-2017

Czemu Amigos nie steel, którym byłeś zachwycony?


RE: Mefisto - kolekcja - Mefisto - 25-01-2017

Bo wydanie brytyjskie jest gołe pod względem dodatków - a tutaj jest nawet książeczka (po niemiecku, ale zawsze). Steel zawsze mogę dokupić gdzieś na ebayu.


RE: Mefisto - kolekcja - Wolfman - 25-01-2017

To gdzieś na ebay będzie więcej niż było na Zavvi, amaray zawsze wyhaczysz za drobne. Z nowym steelem jest inaczej.