Filmozercy.com | Forum
Mefisto - kolekcja - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Nasze kolekcje (https://forum.filmozercy.com/dzial-nasze-kolekcje)
+--- Wątek: Mefisto - kolekcja (/watek-mefisto-kolekcja)



RE: Mefisto - kolekcja - Mefisto - 16-03-2017

Nie ma.


RE: Mefisto - kolekcja - Mefisto - 11-04-2017

skromny up:
[Obrazek: th_bluchill.jpg]

i od dawna wyczekiwane odświeżenie wyglądu kolekcji - dalej nie jest to perfekcja, ale na danym obszarze przynajmniej nie czuć już takiego ścisku, oczywiście pewne rzeczy zostaną jeszcze dopracowane w wolnej chwili
[Obrazek: th_collect.jpg] [Obrazek: th_collect3.jpg] [Obrazek: th_collect2.jpg] [Obrazek: th_collect4.jpg]
[Obrazek: th_collect5.jpg] [Obrazek: th_collect6.jpg] [Obrazek: th_collect7.jpg] [Obrazek: th_collect11.jpg]
[Obrazek: th_collect8.jpg] [Obrazek: th_collect9.jpg] [Obrazek: th_collect10.jpg] [Obrazek: th_collect12.jpg]


RE: Mefisto - kolekcja - Filip - 11-04-2017

Może i jest lekki ścisk, ale robi wrażenie, zwłaszcza półka z Arrow, Eureką i Criterionami. Nie kupujesz brytyjskich wydań CC?


RE: Mefisto - kolekcja - Kirek - 11-04-2017

Na pierwszym zdjęciu to złudzenie czy druga półka od góry odkształciła się pod wpływem ciężaru?
Trochę długa a podpórek nie widać, może warto kosztem jednego/dwóch filmów je zrobić?
A kolekcja zacna Smile


RE: Mefisto - kolekcja - Mefisto - 11-04-2017

To złudzenie, półka jest jak najbardziej prosta Smile

CC rozumiem, że chodzi o Criterion - nie miałem jeszcze okazji kupić ich brytyjskich odpowiedników (poza tym cena właściwie taka sama), natomiast amerykańskie chodzą mi bez problemu na odtwarzaczu, zatem nie ma spiny.


RE: Mefisto - kolekcja - Filip - 11-04-2017

(11-04-2017, 22:06)Mefisto napisał(a):  CC rozumiem, że chodzi o Criterion - nie miałem jeszcze okazji kupić ich brytyjskich odpowiedników (poza tym cena właściwie taka sama), natomiast amerykańskie chodzą mi bez problemu na odtwarzaczu, zatem nie ma spiny.

Oczywiście o Criterion, teraz przy okazji rocznicy ich wejścia do UK jest kilka promocji w różnych sklepach, między innymi 2 za 25 funtów w Zoomie, więc może wyjdzie taniej. Nie wiem, bo nie kupowałem nigdy amerykańskich.


RE: Mefisto - kolekcja - MoviePsycho - 12-04-2017

Fantastyczna kolekcja. W moim guście. Wygląda oldschoolowo ta aranzacja i ma to swój klimacik. Zyczę Tobie, zebyś nigdy nie zrezygnował ze swojej pasji Smile


RE: Mefisto - kolekcja - czuubakka - 12-04-2017

No, gruba kolekcja. Pięknie.
Jedynie co zostaje do powiedzenia, to miłych seansów Wink


RE: Mefisto - kolekcja - pred895 - 12-04-2017

Mafi mały ścisk, ale jak zawsze imponująco to wygląda Smile Szkoda że nie jesteśmy sąsiadami, wtedy często wpadałbym na przegląd nowych zakupów Big Grin


RE: Mefisto - kolekcja - Mefisto - 26-05-2017

promocje włoskie, niemieckie, brytyjskie i polskie:

[Obrazek: th_blugermania.jpg] [Obrazek: th_bluitalia_2.jpg] [Obrazek: th_blumm_1.jpg]
[Obrazek: th_blukey.jpg] [Obrazek: th_blukey2.jpg] [Obrazek: th_blufug.jpg]

niestety trzy pozycje zaginęły w akcji, ale może jeszcze dojdą Confused