Filmozercy.com | Forum
Blu ray w Polsce - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Blu-ray i DVD (https://forum.filmozercy.com/dzial-blu-ray-i-dvd)
+--- Dział: Dział ogólny (https://forum.filmozercy.com/dzial-dzial-ogolny)
+--- Wątek: Blu ray w Polsce (/watek-blu-ray-w-polsce)



RE: Blu ray w Polsce - Ferrum - 19-11-2019

[Obrazek: 71Kmmt-sgFL._SL1500_.jpg]

[Obrazek: 71u9qhUCDIL._SL1060_.jpg]

Oto jak Kinoshit zmarnował dobrą okazję na promocję polskich filmów w jakości lepszej niż DVD. Krew Boga Bartosza Konopki lada chwila ukaże się na DVD i Blu-ray we Włoszech nakładem dystrybutora Eagle, który niedawno wydał również "Midsommar" na UHD.


RE: Blu ray w Polsce - Wolfman - 19-11-2019

Tak dobry jak oceny 4.7?


RE: Blu ray w Polsce - Daras - 19-11-2019

Zajawki oraz przypadkowo obejrzany materiał z planu nie pasują mi do tych 4,7. Postanowiłem przyjrzeć się filmowi.


RE: Blu ray w Polsce - prodarek - 19-11-2019

Zajebiste... niezła jakość obrazu na zwiastunie.


RE: Blu ray w Polsce - Wolfman - 19-11-2019

Masakra jakaś, komuś za granicą OPŁACA się wydać polski film, o którym sam zaledwie słyszałem. Kuriozum?


RE: Blu ray w Polsce - Marioo - 19-11-2019

Słabo interesujesz się polskim kinem, jeśli wcześniej nie słyszałeś o tym filmie.


RE: Blu ray w Polsce - Daras - 19-11-2019

(19-11-2019, 22:49)prodarek napisał(a):  Zajebiste... niezła jakość obrazu na zwiastunie.
Oczywiście nie miałem na myśli jakości obrazu.
Na etapie produkcji trochę się filmem zainteresowałem. Sam pomysł wydał się interesujący, także ujęcia z planu oraz wypowiedzi aktorów / twórców. Jaka jest wartość filmu? Nie wiem. Po prostu postanowiłem mu się przyjrzeć.

EDIT:
Zerknąłem do szuflady. W niej przechowuję notatki dotyczące filmów godnych uwagi, także archiwalne wydania papierowego miesięcznika KINO. W numerze 6 / 2019 znajduję się recenzja „Krwi boga”. Tekst polecam sympatykom krajowych produkcji. Także rekomenduję trzymające poziom pismo.


RE: Blu ray w Polsce - Pai-Chi-Wo - 20-11-2019

Kupiłem to moja najszybsza decyzja zakupowa w historii.


RE: Blu ray w Polsce - Daras - 20-11-2019

(19-11-2019, 23:10)Wolfman napisał(a):  Masakra jakaś, komuś za granicą OPŁACA się wydać polski film, o którym sam zaledwie słyszałem. Kuriozum?

Kuriozum? Oczywiście! Wydałeś bezprecedensowe oświadczenie ku przestrodze! Być może nie słyszałeś (lub zaledwie słyszałeś) też o innych filmach. Zatem wszyscy wydawcy powinni śledzić Twoje posty aby nie szarżować z nowymi edycjami BD. Dobrze, że jesteś. Shy

Pai, napisz przy okazji kilka słów w dziale „Oglądamy filmy z kolekcji...”. Twoja ocena będzie dla mnie dość ważna ponieważ wiem, że nie kupujesz płyt z facetami fruwającymi w rajtuzach. Nasze oczekiwania mogą być podobne.
Noty z Filmweb czasami bywają krzywdzące i niezgodne z moimi odczuciami. Ciekaw jestem jak będzie tym razem.

P.S.
Chyba kolega Poral zasypia gruszki w popiele.


RE: Blu ray w Polsce - Wolfman - 20-11-2019

(20-11-2019, 13:32)Daras napisał(a):  Zatem wszyscy wydawcy powinni śledzić Twoje posty aby nie szarżować z nowymi edycjami BD. Dobrze, że jesteś.
Miałem na myśli co zupełnie odwrotnego. Skoro się opłaca film wydać z oceną 4.7 to znaczy, że da się zarobić na polskich filmach, tylko należy UMIEĆ je wydać. Napisy min angielskie, niemieckie, francuskie mile widziane. Na mnie zarobili Włosi. Bo crapu dvd nie tknę skoro jest lepsze wydanie.
Dobrze, że jesteś Daras, bo nie miałbym na czym postów nabić do 5000. Nagroda czeka.