Filmozercy.com | Forum
Informacje o serwerze - Wersja do druku

+- Filmozercy.com | Forum (https://forum.filmozercy.com)
+-- Dział: Pozostałe (https://forum.filmozercy.com/dzial-pozostale--16)
+--- Dział: O stronie i forum (https://forum.filmozercy.com/dzial-o-stronie-i-forum)
+--- Wątek: Informacje o serwerze (/watek-informacje-o-serwerze)Informacje o serwerze - Mateusz - 09-10-2014

W tym temacie umieszczane będą wszystkie informacje o serwerze, planowanych pracach konserwacyjnych lub innych sytuacjach awaryjnych.

9. października 2014

Dzisiaj w godzinach nocnych miała miejsce poważna awaria serwerów u naszego dostawcy. Niestety, z informacji jakie otrzymaliśmy wynika, że zostały utracone wszystkie pliki wrzucane na nasz serwer po 5 października. Dlatego prosimy o ponowne wrzucenie załączników i avatarów dodawanych po wspomnianej dacie.

Edit: Udało się przywrócić pliki także nie musicie jeszcze raz wrzucać.


RE: Informacje o serwerze - Mateusz - 16-04-2015

W najbliższa sobotę, tzn. 18.04.2015 od godziny 00:01 prowadzone będą prace konserwacyjne na naszym serwerze. W związku z pracami nastąpi około dwugodzinna przerwa w dostępie do forum i głównego portalu.


RE: Informacje o serwerze - Mateusz - 21-12-2015

W najbliższym czasie mogą występować chwilowe przerwy w dostępie do serwisu. Dostawca serwera ma jakieś problemy z atakami.


RE: Informacje o serwerze - Mateusz - 25-02-2016

Od wczoraj Filmożercy działają na nowym serwerze i z powodu przenosin niektórzy mogli mieć pewne problemy z dostępem do portalu, ale już wszystko powinno być w porządku. Jeśli ktoś jeszcze ma jakieś problemy, niech da znać.


RE: Informacje o serwerze - Mateusz - 07-03-2017

Od piątku możecie odczuwać problemy z ładowaniem się stron portalu. Jest to spowodowane tymczasowym przełączeniem usług naszego dostawcy na zapasowy serwer. Problem ma być rozwiązany jutro w godzinach nocnych, czyli od czwartku nie powinno być już takich problemów.


RE: Informacje o serwerze - Kirek - 14-07-2018

Od wczoraj przeglądając forum co jakiś czas zamiast załadować stronę dostaję '502 Żądanie odrzucone'. To coś u Was czy u mnie?


RE: Informacje o serwerze - Gieferg - 14-07-2018

Mam to samo.


RE: Informacje o serwerze - Mateusz - 14-07-2018

U nas. Też tego doświadczyłem kilka razy. Szukamy przyczyny, ale wygląda to na jakieś krótkie ataki DDoS wymierzone bardziej w forum lub filmoskop. Wiecie, zawiść, zazdrość, ciągle piach w oczy...


RE: Informacje o serwerze - Nfsfan83 - 14-07-2018

"502 Żądanie odrzucone" u mnie wczoraj parę razy... aż myślałem, że net mi spada prędkość Wink i to dlatego